ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래전 이날] 1 ژوئن مواد ضدعفونی کننده ، روغن و مواد شیمیایی خطرناک … بازگشت پایگاه های آلوده آمریکایی

[ad_1]

[오래전 이날] 1 ژوئن مواد ضدعفونی کننده ، روغن و مواد شیمیایی خطرناک … بازگشت پایگاه های آلوده آمریکایی

تغییر دادن2021-06-01 00:01مروری بر زمان معرفی

ورود2021-06-01 00:00

[오래전 ‘이날’]گوشه ای است که گزارش های کیونگ یانگ شینمون را از 10 روز از 1961 تا 2021 از همان روز مرور می کند. روزانه به روز کنید.

■ 1 ژوئن 2011 “آیا مواد ضد زنگ … مجموعه ای از نمونه های خاک چیلگوک وجود دارد”

در 1 ژوئن 2011 ، 10 سال پیش ، صفحه اول کیونگ یانگ شیمبون عکسی را منتشر کرد با عنوان “آیا برگ برطرف کننده … مجموعه نمونه خاک چیلگوک وجود دارد”؟ همچنین ، در صفحه 14 مقالات مرتبط با عنوان “استفاده از DMZ Defoliant به مدت 70 62 62 سال” و “جمع آوری خاک از 5 سایت در نزدیکی پایگاه نظامی ایالات متحده در چیلگوک” منتشر شد. در زیر برخی از مقالات مربوط به آن زمان آورده شده است.

[오래전 이날]    1 ژوئن مواد ضدعفونی کننده ، روغن و مواد شیمیایی خطرناک ... بازگشت پایگاه های آلوده آمریکایی

استخراج خاک از 5 سایت نزدیک پایگاه آمریکایی در چیلگوک

در میان نگرانی های روزافزون در مورد آلودگی محیط زیست ناشی از برگ ریزشی ، یک تیم تحقیقاتی مشترک کره جنوبی و ایالات متحده شروع به جمع آوری نمونه های خاک از منطقه اطراف کمپ کارول در پایگاه ایالات متحده در واگوان-یوپ ، Chilgok-gun ، Gyeongsangbuk-do ، در 31.

تیم تحقیقاتی کره جنوبی نمونه هایی از 10 حلقه چاه آب زیرزمینی اطراف پایگاه را به مدت دو روز در تاریخ 27 و 30 جمع آوری کرد و از آن روز شروع به جمع آوری نمونه های آب خاک و رودخانه کرد. شش آمریکایی بیرون آمدند تا روند نمونه گیری ما را رصد کنند.

تیم تحقیقاتی نمونه های خاک را از پشت ساختمان اصلی مرکز آموزش و فرهنگ چیلگوک که از ساعت 9 صبح بین کمپ کارول و حصار واقع شده است جمع آوری کردند. این منطقه در حدود 100-300 متری هلی کوپتر در کمپ کارول است که گفته می شود مکانی است که مواد دفع کننده ماده دفن شده است. تیم تحقیق از روشی برای سوراخکاری زمین تا بیرون آمدن لایه پایه ، با استفاده از “تجهیزات نمونه برداری شهودی خاک با ضربه” استفاده کردند. در ابتدا ، تیم تحقیق تا 5/7 متر سوراخ كردند و از پنج محل در فواصل 20 تا 25 متر نمونه برداری كردند. تیم تحقیق قصد داشت در آینده از 9 محل دیگر نمونه تهیه كند و تصمیم به نصب یك سیستم پایش آب زیرزمینی گرفت. در سوراخ سوراخ شده

(همگام سازی)

“تیم تحقیق مشترک با وزارت دفاع ملی و شهر بوچونگ” همچنین از اردوگاه مرسر (واحد مهندسی ارتش 1121 ارتش فعلی) ، یک پایگاه نظامی قدیمی ایالات متحده در اوجونگ دونگ ، بوخونگ سی ، گیونگی دو ، که محل دفن مواد شیمیایی است ، بازدید کرد. مظنون بودند. در همان روز تحویل گرفته شد و سعی در تحقیق در محل داشت ، اما باران بارید و مجموعه نمونه رها شد. تیم تحقیق مشترک تصمیم به تحقیق مجدد در مورد 2 گرفت.

“استفاده از DMZ Defoliant به مدت 70 62 62 سال”

برخلاف بیانیه رسمی کره و ایالات متحده مبنی بر اینکه زمان و مکان استفاده از مواد ضد زنگ در کره “نزدیک به منطقه غیرنظامی (DMZ) بین آوریل 1968 تا ژوئیه 1969” بوده است ، به طور گسترده در زمان ها و مکان های دیگر اسپری می شود. شواهد و شرایط در همه جا وجود دارد. همچنین سو susp ظن هایی وجود دارد که ایالات متحده از قبل از این واقعیت آگاه است ، اما به طور علنی آن را تأیید نمی کند.

وزارت امور ایثارگران ایالات متحده ، در اطلاعیه ای از خسارات برطرف کننده ارسال شده در نوامبر 2009 به یک بیمار میلوما که در DMZ خدمت می کرد ، و غیره ، بین 66 و 1967 به عنوان ارتش ایالات متحده در کره در DMZ خدمت می کرد. ” علف کش هایی مانند Agent Orange (AO) ، Agent Blue و Monuron که تاکنون در کره استفاده شده است “، در سی و یکمین فاش شد. این بدان معناست که مواد بی برکنار شش سال زودتر توسط اعلامیه های رسمی هر دو طرف از طریق اسناد رسمی مورد استفاده قرار گرفته است.

ایالات متحده همچنین دامنه جبران خسارت به قربانیان دفع مواد ضدعفونی کننده را محدود می کند ، که فقط به “سربازان نظامی که از سال 1968 تا 1969 در DMZ به عنوان USFK خدمت می کردند” محدود شده است ، در عمل تشخیص می دهد که ماده ضدعفونی کننده در کره قبل یا بعد از اعلام رسمی استفاده شده است . ایالات متحده دامنه جبران خسارت را در ژانویه به دو سال از آوریل 1968 تا آگوست 1971 افزایش داد و قصد دارد آن را در آینده بیشتر افزایش دهد.

(همگام سازی)

در همان زمان ، شواهدی وجود دارد که نشان می دهد سم پاشی ضد زنگ نه تنها در نزدیکی DMZ ، بلکه در سراسر کره انجام شده است. تابلوی اعلانات پروژه نظامی کره ، سایتی برای نیروهای بازنشسته آمریکایی در کره ، شکایت دارد که آنها پس از خدمت در کره در دهه های 1960 و 1970 از اثرات ضد افسردگی رنج می برند ، اما غرامت دریافت نمی کنند زیرا در خارج از DMZ خدمت کرده اند.

ریچارد گیلیگان ، که در پایگاه نیروی هوایی اوسان خدمت می کرد ، گفت که او همیشه برای از بین بردن علف های هرز باندپاشی می کند و از دیابت و بیماری های ریه ، قلب و کلیه رنج می برد ، اما دولت ایالات متحده او را به عنوان یک بیمار برطرف کننده بیماری نمی شناسد. میکی پرکس ، که در اردوگاه کیسی در داندوچون خدمت می کرد ، در نامه ای در نوامبر 2008 نوشت: “در حالی که به پایگاه موشکی در جنوب اعزام می شدم ، بسیاری از علف کش ها را پاشیدم تا از شر علف های هرز اطراف پایگاه خلاص شوم. در آن زمان به من گفتند که وی یک برگ برنده است. “

نمایی از کمپ کیم ، یونگسانگ-گو ، سئول در میان 12 پایگاه USFK که دولت موافقت کرد تا در 11 دسامبر سال گذشته به کمیته مشترک 201 SOFA با ایالات متحده بازگردد.  توسط لی سنگ هونگ ، خبرنگار ارشد ستاد doolee@kyunghyang.com

نمایی از کمپ کیم ، یونگسانگ-گو ، سئول در میان 12 پایگاه USFK که دولت موافقت کرد تا در 11 دسامبر سال گذشته به کمیته مشترک 201 SOFA با ایالات متحده بازگردد. از لی سنگ هونگ ، خبرنگار ارشد [email protected]

طبق مقالات آن زمان ، تحقیقات در داخل پایگاه ایالات متحده 10 سال پیش این ادعا را مطرح كرد كه نیروهای آمریكایی در كره ، ماده ضدعفونی كننده ای به نام “عامل نارنجی” را در پایگاه آمریكا دفن كرده اند و مداركی نیز برای اثبات این ادعا تأیید شده است. چون این اتفاق می افتاد Defoliant علف کش است که توسط ارتش آمریکا در طول جنگ ویتنام استفاده می شود. در آن زمان ، ارتش آمریكا در طبل های زرد رنگ ضدعفونی نگه می داشت ، بنابراین “نارنجی عامل” نامیده می شد. دیوکسین ، محصول جانبی تولید شده در فرآیند تولید این علف کش ، ماده ای بسیار سمی است. قرار گرفتن در معرض ماده برطرف کننده مواد پوستی می تواند باعث سرطان ریه ، سرطان کبد ، سرطان خون ، اختلال در تولید مثل و آسیب به سیستم ایمنی بدن به دلیل دیوکسین شود.

[오래전 이날]    1 ژوئن مواد ضدعفونی کننده ، روغن و مواد شیمیایی خطرناک ... بازگشت پایگاه های آلوده آمریکایی

از آنجا که خطر دیوکسین موجود در مواد ضدعفونی کننده بسیار زیاد است ، ادعا می شود که اگر ارتش ایالات متحده این مواد را در زیر خاک دفن کند و خاک و آبهای زیرزمینی آلوده باشد ، می تواند به ساکنان اطراف آسیب زیادی برساند. با این حال ، دولت کره جنوبی و ارتش ایالات متحده در تاریخ 29 دسامبر 2011 در دفتر شهرستان چیلگوک در استان گیونگسانگ شمالی یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار کردند و گفتند که هیچ مدرکی برای اثبات ادعای دفن ماده برطرف کننده وجود ندارد. گروه های محیط زیست گفتند که تحقیقات به اندازه کافی انجام نشده است ، مانند زمانی که تیم مشترک حفاری ایالات متحده و RC فقط در اعماق کم حفاری کردند.

مشکلات مربوط به آلودگی در پایگاه نظامی ایالات متحده همچنان ادامه دارد ، مانند فرمالدئید در پادگان یونگسان و آلودگی نفتی در کل پایگاه ایالات متحده ، اما یافتن موردی که مشکل به درستی حل شود دشوار است. واقعیت این است که نه تنها حادثه برافروختگی 10 سال پیش ، بلکه بیشتر حوادث بی فایده بود.

در مورد پایگاه هایاریا در Beomjeon-dong ، بوسان ، منطقه آلوده به درستی ارزیابی نشد ، در نتیجه طرف کره جنوبی هزینه زیادی برای درمان متحمل شد. ارزیابی ریسک 2009 که در فرآیند دریافت بازده در حیاریا انجام شد ، نشان داد که 0.26٪ از منطقه در معرض خطر است و هزینه های بازیابی 300 میلیون وون تعیین شده است. حتی در این صورت ، دولت کره جنوبی مسئولیت پاکسازی را به عهده گرفت و گفت ارتش ایالات متحده مسئولیت “سطح آلودگی با KISE مطابقت ندارد (آسیب غیرقابل اجتناب و عملی برای سلامتی انسان)” را بر عهده نمی گیرد. متعاقباً ، یک بررسی دقیق خاک که در سال 2011 انجام شد ، فلزات سنگین و آلاینده های نفتی مختلفی را در 95877 فلز یافت که نشان دهنده 17.96٪ از کل مساحت است که هزینه تصفیه آن 14.6 میلیارد KRW است.

[오래전 이날]    1 ژوئن مواد ضدعفونی کننده ، روغن و مواد شیمیایی خطرناک ... بازگشت پایگاه های آلوده آمریکایی

در دسامبر سال گذشته ، دولت کره جنوبی 12 پایگاه USFK را که مدت طولانی به تأخیر افتاده بود ، از جمله برخی از پایگاه های USFK در یونگسان ، دریافت کرد. سال گذشته ، دولت تصمیم گرفت پایگاه های نظامی ایالات متحده را به 12 پایگاه از جمله 5 پایگاه در یونگسان ، دندوچون ، ویونگبو ، داگو و پوهانگ ، گیونگسانگ شمالی بازگرداند. مساحت کل حدود 1.45 میلیون مترمربع است که بزرگترین پس از بازگشت 23 پایگاه ایالات متحده در سال 2007 است.

با این حال ، این نگرانی وجود دارد که کره حداقل هزینه 100 میلیارد وون را متحمل شود ، زیرا طرف کره ای ابتدا هزینه پاکسازی آلودگی را متحمل می شود و بعداً در مورد تقسیم هزینه ها با ایالات متحده بحث خواهد کرد. دلیل این امر آن است که ایالات متحده هرگز در مراکز جهانی خود مانند ژاپن و آلمان هزینه نظافت پرداخت نکرده است. همین امر نیز به همین دلیل گروه های مدنی در آن زمان انتقاد کردند که “اعلام اینکه ایالات متحده می تواند مسئول پاکسازی آلودگی باشد ، اقدام متقلبانه دولت است”.

عطر به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک Hyang را باز می کند. با آخرین اخبار همراه باشید!


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *