دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래전 ‘이날’] چند دهه پیش ، بمبی منفجر شد و مرد … درد جنگ

[ad_1]

[오래전 ‘이날’] چند دهه پیش ، بمبی منفجر شد و مرد … درد جنگ

این زاویه ای است که گزارش های روزانه Kyunghyang Shinmun را از سال 1961 تا 2011 هر 10 سال مشاهده می کند. روزانه به روز کنید.

8 ژوئن 1961 “دو کشته و چهار زخمی هنگام بریدن چوب”

پوسته هایی که هنگام تخریب کالج هنرهای لیبرال در دانشگاه ملی سئول در سال 1975 در زمین پیدا شد. من فکر کردم او در 25 ژوئن به خاک سپرده شد و یک ردیاب مین بسیج شد

پوسته هایی که هنگام تخریب کالج هنرهای لیبرال دانشگاه ملی سئول در سال 1975 در زمین پیدا شد. اعتقاد بر این بود که در 25 ژوئن به خاک سپرده شد و یک مینی ردیاب بسیج شد / عکس توسط کیونگ یانگ شینمون

در 8 ژوئن 1961 ، مقاله کوتاهی در گوشه ای از کیونگ یانگ شینمون ظاهر شد. این حادثه ای است که در آن یک زن و شوهر هنگام قطع یک درخت بزرگ در نزدیکی خانه جان خود را از دست می دهند و باعث آسیب دیدگی شدید افراد اطراف می شوند. چه جهنمی اتفاق افتاد؟

[오래전 ‘이날’]    چند دهه پیش ، بمبی منفجر شد و مرد ... درد جنگ

این حادثه بعد از ظهر روز هفتم در مرکز هونگ دونگ ، سئول اتفاق افتاد. جئونگ یونگ تائه (48 ساله) که در این محله زندگی می کرد ، هنگام وزش باد شدید نتوانست اضطراب خود را پنهان کند. این غیر از صنوبرهای عظیم اطراف خانه نبود. صنوبر پانزده ساله به 24 متر می رسد. این درخت آنقدر بزرگ بود که به نظر می رسید شبیه آپارتمان یا ساختمانی با بیش از ده طبقه است ، به گونه ای مبهوت و مبهوت مانند این که انگار با وزش باد شدید می افتد.

یونگ فکر کرد روبی مو هوان است. من تصمیم گرفتم قبل از بروز خطر خودم این درخت را قطع کنم. از آنجا که یک روز خطر وجود داشت ، اگر این درخت واقعاً نمی توانست در برابر باد شدید مقاومت کند و سقوط کند ، خانه آقای جئونگ ممکن است خراب شود. جئونگ از پارک این سول 39 ساله که در همسایه زندگی می کند خواست تا صنوبر خود را قطع کند.

آقای پارک که مدت ها بود با تبر پنبه می برید ، ناگهان احساس کرد که در فاصله 4 متری محل در اثر اصابت فلز قرار گرفته است. این درخت لحظه ای منفجر شد و نه تنها آقای پارک كه تبر در دست داشت ، بلكه همسر آقای جئونگ و آقای جئونگ ، آقای چوی 44 ساله كه در نزدیكی بودند ، درگیر انفجار ویرانگر شدند. آنها سریعاً به بخش اورژانس بیمارستان صلیب سرخ منتقل شدند ، اما این زوج یونگ درگذشت و چهار نفر از جمله پارک و دخترش پارک می جیانگ (18 ساله) به شدت زخمی شدند.

دلیل آن پوسته ای است که در طول جنگ کره به داخل پرواز کرده و در عمق درخت کاشته شده است. هنگامی که آقای پارک در حالی که گلوله در داخل آن قرار داشت درختی را با تبر خرد کرد ، بمب برخورد کرد و باعث انفجار بزرگی شد.

در آن زمان ، این مقالات ناچیز به نظر می رسیدند. فکر می کردم زخم های جنگ خوب شده است ، اما آثار گلوله باران ، گلوله و مین در سراسر کشور مردم را عذاب می داد.

به عنوان مثال ، در ژوئیه 1963 ، پنج نفر ، از جمله كیم اوه بوك (41 ساله) و میونگ بوك (12 ساله) ، پسر ارشد ، فوراً در همان نقطه در یانگگو-گان جان خود را از دست دادند ، كه مین ضد زره را از رودخانه بلند كرد. و آن را به خانه برد. در مارس 1965 ، یک ماده منفجره ناشناس در حیاط پشتی یک خانه خانوادگی در هوچئون-تف ، گیونگی-دو منفجر شد و هفت کودک از محله در محل منفجر شدند. از ژانویه تا مارس 1965 ، 24 نفر فقط در استان گیونگی در یک حادثه انفجاری کشته شدند ، بنابراین ارزش ارزیابی دارد که جای زخم های جنگ تا چه اندازه عمیق است.

عطر به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک Hyang را باز می کند. در جریان آخرین اخبار باشید! (▶ رفتن به میانبر)










[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *