ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래전 ‘이날’] “سیاست فیس بوک” وزیر در چه زمانی از 13 مه آغاز شد؟

[ad_1]

[오래전 ‘이날’] “سیاست فیس بوک” وزیر در چه زمانی از 13 مه آغاز شد؟

تغییر دادن2021-05-13 14:57مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-13 00:00

این بخشی است که گزارشات کیونگ یانگ شینمون را در هر روز 10 سال از 1961 تا 2011 مشاهده می کنید. روزانه به روز کنید.

■ 13 مه 2011 “نخست وزیران و وزرا” SNS Sammaekyung “

“دادستان کل کشور یک کارمند دولت است که تحت فرماندهی و نظارت وزیر دادگستری انجام می شود.”

چو می می وزیر پیشین دادگستری 22 اکتبر سال گذشته در صفحه فیس بوک خود نوشت. پیش از این ، یون سوک یول ، دادستان کل سابق ، پس از دریافت س aboutالی درباره شروع تحقیقات و فرماندهی وزیر چو در هنگام ممیزی دولتی کمیسیون قضایی قانونگذاری ، گفت: “انصافاً ، رئیس جمهور تابع وزیر دادگستری نیست” ، در همان روز در شورای ملی برگزار شد. درگیری آنها ادامه داشت تا اینکه رئیس جمهور پیشین یون در ماه مارس استعفا داد.

معروف است که سیاستمداران از خدمات شبکه های اجتماعی (SNS) به عنوان سرمایه های سیاسی استفاده می کنند. آنها سیاست هایی را در شبکه های اجتماعی پیشنهاد می دهند و در پنجره نظرات با مردم بحث می کنند. رئیس جمهور مون جه این همچنین به جای کنفرانس های مطبوعاتی ، نظرات خود را در مورد مسائل روز از طریق پست های فیس بوک ارائه می دهد. SNS به یک کانال نماینده برای ارتباط بین مردم و دولت تبدیل شده است. این فرهنگ از چه زمانی آغاز شد؟

[오래전 ‘이날’]

ده سال پیش ، امروز در کیونگ یانگ شینمون ، مقاله ای با عنوان “SNS Sammaekyung of the Premier” منتشر شد. پس از آنکه رئیس جمهور وقت لی میونگ باك به وزارتخانه های دولت دستور داد تا به طور فعال از رسانه های اجتماعی استفاده كنند ، وزرا با بی صبری شروع به استفاده از فیس بوك و توئیتر كردند. در آن زمان ، بسیار تعجب آور بود که نخست وزیر و وزیر مستقیماً از طریق رسانه های اجتماعی با مردم ارتباط برقرار می کردند.

نکته قابل توجه فیس بوک نخست وزیر کیم هوانگ شیک در آن زمان بود. نخست وزیر کیم ، که با رسانه های اجتماعی آشنایی ندارد ، با دست نوشت ، آن را اسکن کرد و در فیس بوک منتشر کرد. نخست وزیر کیم نوشت: “من به مرکز حمایت از بیگانگان آنسان رفتم” و “وقتی مادرانم را دیدم که داوطلبانی را به مشتریان (خارجی ها) اختصاص داده اند ، به یاد می آورم.” تحریف نوشتن و ورود به اشتباه در اشتباه تایپی سالم است.

یادداشت نخست وزیر کیم هوانگ سیک

یادداشت نخست وزیر کیم هوانگ سیک “مداد در فیس بوک”

در آن زمان ، کیم سون هوان ، وزیر امور خارجه و تجارت (وزارت امور خارجه فعلی) ، دوست یابی را به عنوان یک استراتژی انتخاب کرد. “من کیم سون هوانگ ، وزیر امور خارجه و تجارت هستم. نمی دانم آیا استعداد با استعدادی که کیم سونگ برنده آن شده است یا کیم سونگ خان مربی بیس بال با نام مشابه گیج شده ام. “به سمت چپ. در آن زمان ، او حتی عذرخواهی کرد و به توییت هایی پاسخ داد که به “قاچاق دیپلمات های عاج” جنجالی اشاره کرده است. در طی روزهای اول و دوم انتشار ، وی همچنان به پاسخی که در آثار وی جریان داشت پاسخ داد و پاسخ های مثبتی دریافت کرد. در نتیجه ، تعداد پیروان وزیر کیم به سرعت افزایش یافت. “تنها چیزی که متاسفم این است که نتوانستم آدرس توییتر و فیس بوک وزیر را در صفحه معرفی وزیر و معاون وزیر امور خارجه و تجارت پیدا کنم.”

همچنین یک نمودار وجود دارد که نشان می دهد وزرای هر وزارتخانه از توییتر استفاده می کنند. “Power Tweeterian” با بیشترین دنبال کننده و توییت در آن زمان وزیر فرهنگ ، ورزش و جهانگردی در آن زمان از Chung Byeong-guk بود و گفته می شود که تعداد تویت ها به 1060 و تعداد دنبال کنندگان به 3165 رسیده است. . وزیر بهداشت و رفاه ، جینسو جینسو (3165 دنبال کننده ، 175 توییت) دنبال شد. حساب توئیتر وزیر دفاع کیم کوآن جین ، که دارای قدرت استثنایی به عنوان یک سرباز بود ، تنها 11 توییت ارسال کرد ، اما تعداد دنبال کنندگان به سرعت افزایش یافت و به 2400 دنبال کننده رسید. مردم گفتند که آنها نسبت به حساب های شبکه های اجتماعی که شخصیت ها در آن دیده می شوند بسیار مشتاق هستند ، مانند تزئین عکس پروفایل با مشت گره کرده و سخنرانی.

من به عنوان دستیار ، به وزرا توصیه می کنم. “رسانه های اجتماعی باید خودشان این کار را بکنند و انجام دهند. با حقایق ارتباط برقرار کنید. شما باید سریع واکنش نشان دهید. و ما باید با هم خوشحال باشیم. “او بر حقایق ، درک متقابل و جو مطبوع تأکید دارد. اکنون که بمب های اظهار نظر و اخبار جعلی به امری عادی تبدیل شده اند ، این توصیه از 10 سال پیش حتی مهمتر به نظر می رسد. برای اینکه SNS به مکانی برای برقراری ارتباط تبدیل شود و به میدان جنگ تبدیل نشود ، آیا تلاش وزرا ، سیاستمداران و افرادی که مقالاتشان را در شبکه های اجتماعی می خوانند ، نخواهد گرفت؟

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه Hyang در فیس بوک را باز کردم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *