ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래전 이날] خداحافظ 23 مارس “هیچ دوره استانداردی وجود ندارد” … اولین استاندارد سازی لباس و کفش

[ad_1]

[오래전 이날] خداحافظ 23 مارس “هیچ دوره استانداردی وجود ندارد” … اولین استاندارد سازی لباس و کفش

تغییر دادن2021-03-23 ​​00:11مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-23 ​​00:00

[오래전 ‘이날’]این مکانی است که کیونگ یانگ شینمون هر 10 سال از 1961 تا 2021 در همان روز گزارش می دهد. روزانه به روز کنید.

23 23 مارس 1981 یک محصول صنعتی که برای گرمایش Junggu استاندارد نبود … پس از استاندارد سازی برای اولین بار “

[오래전 이날]    خداحافظ 23 مارس

در 23 مارس 1981 ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ای را با عنوان “سرویس Gongjin ، استاندارد سازی برای موقعیت های آماده” منتشر کرد.

گفته می شود که محصولات نهایی مورد استفاده در کره در آن زمان بیشتر محصولات بدون کشور بودند که بدون توجه به اندازه استاندارد بدن کره ای ها ، از اندازه لباس افراد کشورهای پیشرفته مانند ژاپنی ها تقلید می کردند. بعلاوه ، از آنجا که هر تولید کننده دارای اندازه محصول و استانداردهای اندازه گیری متفاوتی است ، گفته می شود که مصرف کنندگان در موقعیت دشواری برای تصمیم گیری در مورد انتخاب و انتخاب لباس قرار داشته اند.

به عنوان مثال ، شرکت S از نماد 36 ~ 43 برای 8 دریاچه استفاده می کند ، در حالی که شرکت D از نماد 1 ~ 6 برای 6 دریاچه استفاده می کند و شرکت B اندازه های 35 ~ 44 و S ، M ، L و XL را برای 40 دریاچه مخلوط می کند. گفته می شود باعث “سردرگمی” مصرف کنندگان شده است. بعلاوه ، حتی اگر تی شرت یکسانی را بفروشند ، برخی از شرکت ها می گویند که آنها قطعات مختلفی مانند “سینه ، کمر ، تاپ ، طول آستین” و برخی از شرکت ها را بر اساس “طول پشت ، عرض شانه” اندازه گیری می کنند. حتی وقتی نوبت به نحوه نمایش اندازه می رسد ، برخی از شرکت ها بر اساس محصول ساخته شده اند ، اما برخی از شرکت ها بر اساس بدن برهنه بنا شده اند ، بنابراین حتی اگر مصرف کنندگان با دقت لباس را پس از انتخاب لباس انتخاب کنند ، موارد بسیاری وجود دارد که به خوبی متناسب نیستند.

[오래전 이날]    خداحافظ 23 مارس

ابتدا ، اداره ارتقا Industry صنعت در مجموع 10 مورد را انتخاب کرد ، از جمله 5 مورد پوشاک ، مانند بالا و پایین لباس مردانه ، پیراهن و تاپ و زیر شلوار پسرانه ، 3 مورد کفش مانند کفش چرمی و کفش ورزشی و وسایل کمک آموزشی از جمله به عنوان میز و مدفوع برای دانش آموزان به عنوان اولین موارد آزمون استاندارد. درک شده گفته می شود که عناصر انتخاب اول حجم زیادی از معاملات و عناصری دارند که از نظر مد تغییر قابل توجهی در اندازه ندارند.

داده های اصلی داده های “117 مورد استاندارد ملی” است که در ژوئن 1980 ، سال قبل ، پر و اعلام شد. در آن زمان ، دولت گونگجین تحقیق و استانداردهای استانداردی را برای 45 محصول نهایی نزدیک به زندگی مردم تحقیق و تدوین کرد ، و با استفاده از “کمیته متخصص استاندارد سازی” در مورد نقاط مختلف بدن مانند مچ پا ، مچ و قد مردم کره تحقیق کرد. “”

“اگر 10 محصول نهایی مطابق با اندازه های استاندارد تولید شود ، 88-100٪ از مصرف کنندگان می توانند از محصولات مناسب برای موقعیت خود و بهبود بهره وری ، صرفه جویی در منابع و ساده سازی مدیریت موجودی با ساده سازی استانداردها و محصولات سفارشی فعلی (محصولات سفارشی) استفاده کنند. قادر خواهد بود قیمت محصولات نهایی را که بیش از 60٪ محصول است) به 50٪ که سطح کشورهای پیشرفته است کاهش دهد. “

در آن زمان ، یکی از کارمندان دولت گونگجین در حالی که عناصر آزمون 1 بعد استاندارد را توضیح می داد این را گفت.

البته ، هنگام ساخت اندازه های استاندارد برای هر عنصر ، تفاوت های کمی در مناطق تمرکز وجود دارد.

اول از همه ، در مورد پیراهن ، مهمترین ابعاد بدن مانند قد ، دور سینه و دور کمر را مبنا قرار می دهند. ارتفاع با تقسیم ارتفاع از 160 سانتی متر به 185 سانتی متر در مراحل 5 سانتی متر ، سیستم درجه 8 به پله های 3 سانتی متر برای دور سینه از 82 سانتی متر به 104 سانتی متر و سیستم درجه 10 برای دور کمر تقسیم شد. در مراحل 3 سانتی متر از 67 سانتی متر تا 92 سانتی متر. علاوه بر این ، دور گردن و آرایش (طول از پشت گردن تا مچ) استاندارد است. در آن زمان محبوب ترین محصول استاندارد “55” بود که گفته می شود حدود 10٪ از ملت این کشور از آن استفاده می کردند.

کفش های چرمی می گویند که طول پا اساس است ، اما اندازه دور پا نیز متنوع است تا در انتخاب کاربران تنوع ایجاد کند. در مردان و زنان 12 سال به بالا ، پاهای مردان از 195 تا 285 میلی متر و زنان از 195 تا 255 میلی متر ، هر کدام در فواصل 5 میلی متر است. ما همچنین سه نوع دور پا را انتخاب کردیم: بزرگ ، متوسط ​​و کوچک.

برای کتابهای درسی مانند میز دانش آموزان ، با در نظر گرفتن عمق مدفوع ، عرض مدفوع ، ارتفاع مدفوع و ارتفاع کشو ، نمرات در 11 شماره طبقه بندی می شوند. اول از همه ، گفته می شود که آنها در ایجاد راحتی در وضعیت رو به رشد دانش آموزان در حال رشد تمرکز کرده اند و بر عدم تداخل در رشد جسمی آنها متمرکز شده اند.

امروزه اکثر مصرف کنندگان عادت کرده اند “بدون اینکه شخصاً به آنها نگاه کنند” انواع وسایل ضروری روزمره و همچنین مبلمان و لباس را از طریق اینترنت خریداری کنند. فکر می کنم خرید لباس ، کفش و … برای ما بسیار دشوار باشد. بدون استاندارد سازی ابعاد Gongjincheong ، به راحتی امروز در اینترنت وجود دارد.

این عطر است به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک “Hyang” را باز کردیم. از آخرین اخبار مطلع شوید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *