فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래전 ‘이날’]زندگی در “آخرین آپارتمان” دهه 70 چگونه بود؟

[ad_1]

[오래전 ‘이날’]زندگی در “آخرین آپارتمان” دهه 70 چگونه بود؟

تغییر دادن2021-06-02 00:48مروری بر زمان معرفی

ورود2021-06-02 00:47

[오래전 ‘이날’]گوشه ای است که گزارش های کیونگ یانگ شینمون را از 10 روز از 1961 تا 2021 از همان روز مرور می کند. روزانه به روز کنید.

2 ژوئن 1971 در یک آپارتمان زندگی می کند و بسیاری از مشکلات را برای شما فراهم نمی کند

ساختمان مسکونی تظاهرات Geumhwa 4 ، Seodaemun-gu ، سئول ، آخرین بار در سال 2015 تخریب شد. آپارتمان Geumhwa ، که در سال 1971 پس از فروپاشی آپارتمان واو ساخته شد ، یکی از مجموعه های نمادین است که به نمایندگی از شهرک های مسکونی شهری متراکم اولیه کره است.  تهیه شده توسط شهر سئول

ساختمان مسکونی تظاهرات Geumhwa 4 ، Seodaemun-gu ، سئول ، آخرین بار در سال 2015 تخریب شده است. آپارتمان Geumhwa ، که در سال 1971 پس از فروپاشی آپارتمان واو ساخته شد ، یکی از مجموعه های نمادین است که به نمایندگی از شهرک های مسکونی شهری متراکم و زودهنگام کره است. تهیه شده توسط دولت کلانشهر سئول

با شنیدن کلمه “آپارتمان” چه فکری می کنید؟ وقتی به آپارتمان های مارک دار شرکت های بزرگ ساختمانی فکر می کنید ، ممکن است با تصاویری از وسایل حسادت ، وسیله ای برای جمع آوری ثروت و محله های خوب مدرسه روبرو شوید. وقتی آپارتمان ها برای اولین بار در کره معرفی شدند ، تصویر روی آنها خیلی مثبت نبود.

در 2 ژوئن 1971 ، کیونگ یانگ شینمون مقاله ویژه ای تحت عنوان “زندگی در آپارتمان دیده شده توسط دانش آموزان” منتشر کرد. در آن زمان ، دانشجویان دانشگاه Ewha Womans و دانشگاه Yonsei زندگی خود را در یک “آپارتمان” ، یک ساختمان “مدرن” ناآشنا که در آن زمان در شهر ساخته شده بود ، گزارش دادند.

[오래전 ‘이날’]زندگی در

این واقعیت که افرادی که قبلاً عمدتاً در ساختمانهای تک خانوادگی که فقط دو یا سه طبقه بودند زندگی می کردند ، ناگهان در ساختمانهای “بلند” بیش از پنج یا شش طبقه زندگی می کنند و دهها خانواده برای زندگی در همه ساختمانها جمع می شوند ناشناخته است. گفته می شود که اغلب اتفاق افتاده است. در آن زمان کیونگ یانگ شینمون گفت: “ساخت آپارتمان به دلیل افزایش جمعیت شهری اجتناب ناپذیر است ، اما زندگی در آپارتمان به دلیل خطاهای محیطی ، تاسیساتی و کاری مشکلات زیادی دارد که با سبک زندگی سنتی ما مطابقت ندارد.”

اول از همه ، آپارتمان در آن زمان ، مانند اکنون احساس یک ساختمان مسکونی “لوکس” را ندارد. در واقع ، بسیاری از ساکنان آپارتمان ها از مجتمع های بازسازی (شهرهای تاریک) در سئول می آیند. در آغاز می توان گفت که هدف اصلی آپارتمانهای بزرگ در ابتدا پناه دادن به ساکنان انبار بود. در نتیجه مطالعه توسط دانشجویان دانشگاه یونسی از 200 خانوار در 100 ساختمان در 19 محله مسکونی در سئول در آن زمان ، 47.5٪ از خانوارهایی که می گفتند محل اقامت قبلی آنها انبار است تقریبا نیمی از کل را تشکیل می دهد. بقیه ساکنان از خانه های طبقه متوسط ​​(36.5٪) ، خانه های لوکس (4٪) و مناطق روستایی (3٪) هستند.

مشخص شد که 70٪ از پاسخ دهندگان که حق حرکت در یک آپارتمان را به صورت اجاره ماهانه یا جان ، و 30٪ باقیمانده زندگی می کنند. از نظر ساکنان پیچیده ها ، این بدان معنا بود که بار اقتصادی فرد بر سر آب و برق و تسهیلات خانگی آنقدر زیاد است که آنها چاره ای جز انصراف از حق خود به عنوان اجاره بها ندارند.

سطح اقتصادی ساکنان آپارتمان ها نیز خیلی زیاد نبود. وقتی از آنها س askedال شد که آیا پس انداز می کنند یا نه ، 70٪ پاسخ دهندگان پاسخ دادند “به هیچ وجه”. بیشتر افرادی که گفتند این کار را انجام داده اند نه با ساکنین آپارتمان ها بلکه با افراد خارج از آپارتمان بوده است.

از هر چهار نفر سه نفر (75٪) می گویند بزرگترین شکایتی که از زندگی در آپارتمان داشته اند ، مشکل تحصیلات فرزندانشان است. دلایل اصلی این بود که این مجموعه پر سر و صدا است زیرا این یک زندگی گروهی است ، کیفیت دوستان خوب نیست و زمین بازی وجود ندارد ، این خطرناک است و به دلیل تعداد زیاد انتقال دانش آموزان ، فضای مدرسه ناپایدار است. همچنین بسیاری از مشکلات مربوط به تأسیسات مانند کمبود آب شیر (40٪) و ناراحتی استفاده از توالت (60٪) وجود داشت.

مشکل دیگر این بود که ما به طور کامل با شعاع زندگی روزمره خود مطابقت نداشتیم ، زیرا به سرعت در حال ساخت آن بودیم. دانشجویان دانشگاه Ewha Womans وضعیت ماشین لباسشویی و خشک کن را در مقامات دولتی در سئول ، هوگوک ، یئون هوی ، دونگدائمون ، اوها و گومها مطالعه کردند و دریافتند که 90 درصد آپارتمان های دارای آشپزخانه و 70 درصد آپارتمان های بدون بالکن در حال استفاده هستند. به عنوان محلی برای شستن بعلاوه ، چون مکان جداگانه ای برای شستشو و خشک کردن وجود ندارد ، بیشتر خشکشویی ها در بالکن یا راهرو خشک شدند. در آپارتمانهای بدون بالکن 15٪ از خانوارها در راهرو شسته و خشک شده اند. اگرچه حیاط یا سقف مشترکی دارد اما به دلیل گردش زیاد از آن به عنوان محل خشک کردن ماشین لباسشویی استفاده نشده است.

Maisonette Cheongdam (PH129) در Cheongdam-dong ، Gangnam-gu ، سئول ، که در میان قیمت های مسکن عمومی اعلام شده توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل به گرانترین آپارتمان کشور تبدیل شد.  اخبار yunhap

Maisonette Cheongdam (PH129) در Cheongdam-dong ، Gangnam-gu ، سئول ، که در میان قیمت های مسکن عمومی اعلام شده توسط وزارت زمین ، زیرساخت و حمل و نقل به گرانترین آپارتمان کشور تبدیل شده است. اخبار yunhap

اکنون ، با گذشت 50 سال از مقاله ، آپارتمان ها در حال حاضر به عنوان نمونه ای از زندگی استاندارد شده در شهر در نظر گرفته شده اند. آپارتمان های تازه ساخته شده با مارک لوکس مجهز به امکاناتی مانند بالکن های لوکس ، سالن های ورزشی برای آپارتمان نشینان ، استخرهای شنا و مراکز اجتماعی ، بدون اشاره به اتاق های لباسشویی هستند. همچنین ، تا آنجا که به فضای آموزشی مربوط می شود ، شکایات مربوط به برخی از شهرک های سطح بالای مسکن که تقاضای تقسیم برخی از شهرک های مسکونی مرتفع را به دانش آموزان ساکن در خانه های مسکونی همسایه هنگام اختصاص فرزندان خود به مدارس به یک منطقه مدرسه جداگانه تقسیم نمی کنند ، جدید. در نتیجه ، مقاله آن زمان که به زندگی ناخوشایند در آپارتمان و فضای نامناسب آموزشی اشاره داشت ، کمی ناآشنا بود.

عطر به فیس بوک بروید صفحه فیس بوک Hyang را باز می کند. در جریان آخرین اخبار باشید! (▶ میانبر)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *