ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[오래전이날]”من مدرسه کافی ندارم” … دانش آموزان دبیرستان دوره اول در مراسم ورودی مدرسه خارجی

[ad_1]

[오래전이날]”من مدرسه کافی ندارم” … دانش آموزان دبیرستان دوره اول در مراسم ورودی مدرسه خارجی

تغییر دادن2021-03-06 08:11مروری بر زمان مقدمه

ورود2021-03-06 00:00

[오래전 ‘이날’]این بخشی برای بررسی گزارش های کیونگ یانگ شینمون در همان روز هر 10 سال از 1961 تا 2021 است. روزانه به روز کنید.

[오래전이날]

6 6 مارس 1981 “من مدرسه کافی ندارم” … دانش آموزان دوره متوسطه در مراسم ورود به مدرسه دیگر

“چه باید بکنم در مورد درد قلبی که توسط دانش آموزانی ایجاد شده است که از رویای متورم دانش آموز شدن در دبیرستان هیجان زده اند زیرا آنها مدرسه خود را ندارند و مراسم ورود به مدرسه خارجی را برگزار می کنند و نمی توانند کلاسهای عادی بروند از آنجا که هیچ کلاس وجود دارد؟ “اتاق ها و زمین های بازی. “

این شکایت یکی از والدین است. در سال 1981 ، هنگامی که دانش آموزان در اواخر دهه 1960 وارد دبیرستان شدند ، پس از اولین رونق کودک ، جمعیت سئول منفجر شد. به قول معروف ، “کودکان را به سئول و گاو در حومه شهر بفرستید” ، مردم توکیو هر ساله برای آموزش فرزندان و یافتن کار منحنی به سمت بالا می کشند. در نتیجه ، جمعیت سئول که در سال 1960 فقط 2.44 میلیون نفر بود ، در سال 1970 بیش از دو برابر افزایش یافت و به 5.22 میلیون نفر رسید و در سال 1980 به طور چشمگیری رشد کرد (8.35 میلیون نفر). سهم جمعیت سئول از جمعیت این کشور نیز از 9/9 درصد در سال 1960 به 6/17 درصد در سال 1970 و 3/22 درصد در سال 1980 افزایش یافته است.

[오래전이날]

مسئله این است که ایجاد زیرساخت های اساسی اجتماعی مانند مدارس به سطح هجوم جمعیت به سئول نرسیده است. 7 صفحه کیونگ یانگ شینمون از 6 مارس 1981 <‘교사(校舍)없는 개학’ 신설중학 - 15개교 거의 공사중...곁방살이 신세>مقاله ای با عنوان وجود داشت.

طبق این مقاله ، در مجموع 19000 دانشجوی تازه وارد در 15 دبیرستان جدید در سئول در سال 1981 منصوب شده اند و موارد زیادی وجود دارد که ساختمان مدرسه ای وجود ندارد. زمین بازی به درستی آماده نشده بود و حتی اگر معلمان هم بودند ، ساخت و ساز جدید در جریان بود ، بنابراین گفته شد که کلاسها به دلیل سر و صدای ساخت و ساز در کل روز امکان پذیر نیست.

با توجه به این وضعیت ، حتی مراسم ورودی که مشتاقانه منتظر آن بودم حدود 5 روز دیرتر از مدارس دیگر بود. سایر دبیرستان ها قبلاً مراسم ورودی را در 2 به پایان رسانده بودند و کلاسهای عادی در 4 شروع شد ، اما دانش آموزان مأمور به مدرسه جدید مجبور شدند اتاق پذیرایی را حداکثر در روز 7 برگزار کنند.

از آنجا که حتی زمین بازی نیز به درستی آماده نشده بود ، بدون تردید میز و نیمکت ، یک کتاب درسی تجربی و یک اتاق موسیقی برای یادگیری وجود داشت. بنابراین ادعا می شود که والدین هنگام حضور در مدرسه برای اعتراض به مدیر و معلمان از معلمان بی گناه خسارت دیده اند.

به ویژه ، یکی از مقدمات دیرهنگام مدرسه راهنمایی جاموون است (برنامه ریزی شده برای هفتم) ، که در آن مراسم ورود هنوز برگزار نشده است ، و در 4000 دادگاه پیون انبوهی از خاک و 24 کلاس وجود دارد. انتظار می رود 1330 نفر در آن جای دهند تقریباً با پنجره ها و معلمان روی زمین تمام شده اند. ادعا می شود که در شرایطی بوده است که حتی نمی توان کتاب و مدفوع وارد کرد.

[오래전이날]

دبیرستان میئونموک ، که در Seongdong-gu ، سئول ساخته می شد ، جدی تر بود. حتی در فصل ورود ، فقط 65٪ از پیشرفت ساخت و ساز به دست آمد ، بنابراین اعمال فقط در ترم دوم امکان پذیر بود.

در عکس مقاله می توانید ردیفی از دانش آموزان را ببینید که به چپ و راست تقسیم شده اند و مرکز آنها روی سکو در وسط قرار دارد. دانش آموزان سمت چپ در این عکس دانش آموزان دبیرستان Myeonmok ، یک دبیرستان جدید هستند ، و آنها یک مراسم پذیرش مشترک با دانش آموزان دبیرستان Shinnae (سمت راست) ، همان مدرسه جدید دیرهنگام داشتند ، زیرا هنوز معلم وجود ندارد.

با نگاهی به مشکلات “بیش از حد دانش آموزان” با کاهش تدریجی جمعیت در سن مدرسه ، بحران تعطیلی مدارس و کاهش تعداد کلاس ها ، احساس می کنم از این پس کمی متفاوت هستم.

طبق برآورد جمعیت آینده آمار در کره ، جمعیت سنی مدرسه (6 تا 21 سال) حدود 1440 میلیون نفر در سال 1980 به 9.95 میلیون نفر در سال 2010 کاهش یافته و به 8.24 میلیون نفر در سال 2018 کاهش یافته است. اگر میزان دسترسی به دانش آموزان مقاطع ابتدایی ، متوسطه و متوسطه محدود باشد ، انتظار می رود تعداد دانش آموزان از 7.76 میلیون نفر در سال 2007 به 5.46 میلیون در 2019 و 5.27 میلیون در سال 2021 کاهش یابد.

اتحادیه ملی معلمان در سومین نشست خبری گفت که لایحه ای را برای محدود کردن تعداد دانش آموزان در یک کلاس به 20 نفر در ماه ژوئن به مجلس شورای ملی ارائه می دهد. هدف از بین بردن کلاسهای بیش از حد جمعیت است تا بتوانند کلاسهای حضوری حتی در مواجهه با بیماری عروق کرونر قلب عفونی داشته باشند 19. اصلاحیه های قانون آموزش ابتدایی و قانون آموزش ابتدایی و متوسطه ، که توسط قانونگذار حزب دموکرات لی تان هی و قانونگذار حزب عدالت لی یونگ جو آغاز شده است ، همچنین حاوی مطالبی است که تعداد مناسب دانش آموزان در یک کلاس را به 20 یا بیشتر محدود می کند. -کمی. استدلال می شود که لازم است سطح مناسب حقوق آموزشی دانش آموزان کاهش یابد ، زیرا با وجود وضعیتی که جمعیت سن مدرسه به طور قابل توجهی کاهش می یابد ، هنوز مشکل ازدحام طبقاتی در برخی مناطق وجود دارد.

از سوی دیگر ، چه تفاوتی بین اولین فارغ التحصیلان دبیرستان میئونموک ، که یکی از شخصیت های اصلی “مراسم ورود دیرهنگام” بود ، 40 سال پیش در مقاله در سال 1981 ظاهر شد ، و 37 فارغ التحصیل که در ابتدای سال گذشته؟ 1137 نفر در هر قسمت و 197 نفر در 37 قسمت ، که تفاوت عظیم 5.7 برابر دارد.

این عطر است به فیس بوک بروید ما صفحه فیس بوک Hyangi را باز کردیم. با آخرین اخبار در ارتباط باشید! (▶ رفتن به)


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *