ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

[기타뉴스][오래전 이날]من می خواهم “با هم” و “عادی” زندگی کنم … بچه های دهه 80

[ad_1]

[기타뉴스][오래전 이날]من می خواهم “با هم” و “عادی” زندگی کنم … دهه 80

تغییر دادن2021-05-29 00:34مروری بر زمان معرفی

ورود2021-05-29 00:00

[오래전 ‘이날’]گوشه ای است که گزارش های کیونگ یانگ شینمون را از 10 روز از 1961 تا 2021 از همان روز مرور می کند. روزانه به روز کنید.

29 29 مه 1981 می خواهم “با هم” و “به طور عادی” زندگی کنم … بچه های مغرور

کودکان در سواری بازی می کنند.  عکس روزنامه کیونگ یانگ

کودکان در سواری بازی می کنند. عکس روزنامه کیونگ یانگ

در سال 1981 ، کیونگ یانگ شینمون به مناسبت ماه خانواده سعی در دیدن دنیا از دید کودکان داشت. طبق مقاله در آن زمان ، کیونگ یانگ شینمون تحقیقی را بر روی دختران و پسران کلاس 4-6 انجام داد که تصور می شد توانایی همکاری خود را در 10 شهر از جمله سئول ، بوسان و داگو با همکاری پروفسور کیم دارند. جوان ، سیخ ، استاد آموزش در دانشگاه ملی سئول.

این مطالعه در پنج زمینه اصلی انجام شد: بینش خانواده ، خود بینی ، دیدگاه اجتماعی و ارزش ها. به طور خاص ، گفته می شود که س askedالاتی که در مورد زندگی خانوادگی ، اجتماعی بودن ، زندگی در مدرسه ، انگیزه موفقیت و خودآگاهی مطرح شده به طور مساوی توزیع شده است.

[기타뉴스][오래전 이날]من می خواهم

اول از همه ، بسیاری از کودکان در آن زمان فکر می کردند که یک “فرد صادق و مسئول” مهمترین مسئله در جامعه ما (4/65 درصد) در مورد مسئله “ارزشها” است. در آینده ، بسیاری از کودکان بودند که به جای اینکه فکر کنند “من به یک جایگاه بالا خواهم رسید و درآمد زیادی کسب خواهم کرد” (12.6٪) پاسخ دادند “من برای دیگران شغل با ارزشی پیدا خواهم کرد” (60.4٪). در نتیجه ، گفته می شود که تمایل به ترجیح شغل هایی وجود دارد که بتواند به دیگران خدمت کند. 2/28٪ از كودكان “پزشك ، دانشمند ، مهندس و …” را به عنوان امید آینده خود ارزیابی كرده اند و پس از آنها معلمان (2/26٪) و ورزشكاران (4/21٪) قرار دارند.

در مورد انجمن فارغ التحصیلان ، که به روابط اجتماعی و بین فردی کودکان در مدرسه می پردازد ، کودکانی که پاسخ دادند که “همه می دانند” نام همکلاسی های کلاس خود “همه می دانند” بیشترین سهم 60٪ را دارند. وقتی از آنها س askedال شد که با چند دوست می توانند علناً صحبت کنند ، بیشترین پاسخ “3 یا 4” با 29.1٪ و پس از آن 2 (27٪) ، 1 (1/17٪) و 5 یا بیشتر (12 ، 5٪) است. با این حال ، 1/13٪ از کودکان پاسخ دادند: “من هیچ دوستی ندارم که بتوانم علناً با آنها صحبت کنم.” در مورد دوستان از جنس مخالف ، 4/11٪ از کودکانی که پاسخ دادند که آنها را عاشق خود کرده اند.

در سوال “دیدگاه خانوادگی” ، که مسئله روابط خانوادگی را مطرح می کند ، معمولاً بسیاری از کودکان بودند که از رابطه خود با والدین خود راضی بودند. 8/85 درصد از کودکان پاسخ دادند که “والدین من به من گوش می دهند” ، و بیش از نیمی از آنها می گویند که آنها وقت کافی برای لذت بردن از مکالمه با والدین خود دارند. 3/34 درصد از کودکان اظهار داشتند که وقتی در خانه با خانواده هستند خوشحال هستند و سهم کودکانی که می گویند بازی با دوستانشان را دوست دارند (6/36 درصد) تقریباً یکسان است. من تشخیص دادم در مورد پدر ، پاسخ اینکه “بهترین پدر جهان اگر الکل ننوشد” نیز زیاد بود – 28.2٪ ، که ثابت می کند هنوز نقش پدرش در خانواده مثبت نیست.

کودکان همچنین پاسخ های واقع بینانه غیر منتظره ای را به س toالات مربوط به “دیدگاه اجتماعی” نشان دادند. 68٪ از کودکان پاسخ دادند که “به افراد بستگی دارد ، به شما اعتماد می کنند” به جای اینکه به همه اعتماد کنید. همچنین بسیاری از کودکان وجود داشتند که پاسخ دادند: “اگر زندگی خوبی نداشته باشید از دنیا آسان استفاده می شود و تقلب می کنید” (70.1٪). با این حال ، 7/24 درصد از پاسخ دهندگانی که تمایل زیادی به اعتماد داشتند و گفتند “مردم نباید به مردم اعتماد کنند” نسبتاً بالایی نشان می دهند.

سرانجام ، وقتی از او پرسیدند که چگونه است ، اعتماد به نفس پیدا کرد. در آن زمان ، 61.9٪ از كودكان اظهار داشتند كه “آنقدر عالی هستند كه از دیگران (در اعصاب حرکتی و توانایی های مغزی) فروتر نیستند”. علاوه بر این ، 71.8٪ از پاسخ دهندگان پاسخ دادند “من از خودم راضی هستم”. در مورد بخشی که دختران و پسران در آن شخصیت خود را ارزیابی می کنند ، مفهوم جنسیت به شدت آشکار شد. 96.8٪ پسران “قوی و مردانه” و 83.7٪ دختران “خوب و زنانه” ارزیابی می شوند.

پروفسور کیم یونگ سیک ، که در آن زمان در این مطالعه شرکت می کرد ، در مورد نتایج مطالعه اظهار داشت: “من توانستم تأیید کنم که کودکان پر از اعتماد به نفس هستند و دیدگاه مثبت و مترقی نسبت به خود دارند.” من فعالانه در مراقبت از آنها مشارکت کنید تا بتوانید تحصیلات بهتری داشته باشید و رهنمودهای آنها را نادیده نگیرید. “

از آنجایی که این مقاله 40 سال پیش نگاشته شده است ، دانش آموزان کلاس 4 تا 6 که در آن زمان موضوع مطالعه بوده اند ، باید در اوایل 50 سالگی میانسال بوده اند. در سال 1981 تعجب کردم که چگونه کودکان آن زمان که با گفتن “من عالی هستم” و با گفتن “من به دیگران کمک خواهم کرد” با اعتماد به نفس نسبت به جهان اعتماد به نفس زیادی نشان داده اند ، اکنون در بزرگسالی زندگی می کنند.

به Hyangnae facebook بروید صفحه فیس بوک Hyang را باز کنید. با آخرین اخبار همراه باشید!


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *