اکتبر 25, 2021

یک سوم جمهوری خواهان معتقدند ترامپ برگشته است!

[ad_1]
ایسنا / نظرسنجی جدید مورنینگ مشاوره و پولیتیکو نشان می دهد که تقریباً یک سوم رای دهندگان جمهوری خواه معتقدند که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور سابق آمریکا “دوباره رئیس جمهور خواهد شد”.


یک سوم جمهوری خواهان معتقدند ترامپ برگشته است!


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

یک نظرسنجی ملی از 4 تا 7 ژوئن نشان داد که 29 درصد از کسانی که جمهوریخواه معرفی می شوند “بسیار” یا “تا حدودی” احتمال دارد که امسال دوباره به عنوان رئیس جمهور انتخاب شوند.

کامرون ایسلی ، سردبیر ارشد مشاوره صبح ، گفت: “این دقیقاً همان چیزی است که به نظر می رسد در عمق رای دهندگان جمهوری خواه اتفاق می افتد.” واقعاً بالا به نظر می رسد.

مگی هابرمن خبرنگار نیویورک تایمز اخیراً در توئیتی نوشت که ترامپ در یک نشست کوچک با آنها گفته است که انتظار دارد تا ماه آگوست دوباره منصوب شود.

واشنگتن پست نیز گزارش هابرمن را تأیید کرد و گفت: ترامپ بر بازرسی های انتخاباتی متمرکز است و به متحدان خود گفت که این می تواند منجر به بازگشت او به کاخ سفید در اواخر امسال شود. واشنگتن پست همچنین گزارش داد که برخی از مشاوران فکر کردند این اظهارات افکاری “نسنجیده” است.

نتایج این نظرسنجی جدید نشان می دهد که این اظهارات علاوه بر جدی بودن این ادعاها ، منجر به چنین اعتقادی در بین گروه های مختلف شده است.

در میان جمهوری خواهان ، 17 درصد اظهار داشتند که انتخاب مجدد ترامپ بسیار محتمل است و 12 درصد نیز بعید به نظر می رسد. در میان همه رای دهندگان ، 10 درصد اظهار داشتند که ترامپ احتمالاً به کاخ سفید باز خواهد گشت و 9 درصد نیز بعید به نظر می رسد.

علاوه بر جمهوری خواهان ، 22 درصد از کسانی که گفته اند در دولت خدمت کرده اند ، می گویند احتمال انتخاب مجدد ترامپ بسیار زیاد است. یازده درصد دیگر مقامات دولتی معتقدند که سناریوی مشابه تا حدودی امکان پذیر است. رأی دهندگان قدیمی معتقدند که این احتمال کمتر است. یازده درصد از متولدین سالهای 1946 تا 1964 بر این باورند که چنین سناریویی احتمالاً کمتر از 32 درصد هزاره ها و 27 درصد کسانی که در اواسط دهه 1990 تا اوایل 2010 هستند ، وجود دارد.

نظرسنجی 4-7 ژوئن در میان رأی دهندگان ثبت شده 1990 با حاشیه مثبت و منفی دو درصد انجام شد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *