دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

گول اعلانات شغلی را نخورید!

[ad_1]
رئیس پلیس تولید و تبادل اطلاعات در تهران بزرگ از شناسایی و دستگیری دو کلاهبردار در اینترنت خبر داد.


گول اعلانات شغلی را نخورید!


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

سرهنگ دیوید معظمی گودرزی گفت: تعدادی از شهروندان به پلیس فتا در پایتخت گفته اند كه فرد یا افراد ناشناسی از طریق دسترسی غیرمجاز به حساب رسانه های اجتماعی خود اقدام به كلاهبرداری و زورگیری كرده اند.

وی ادامه داد: کارآگاهان سایبری پلیس FATA پس از بررسی اظهارات شاکیان پرونده که اکثر آنها زن بودند ، دریافتند که کلیه قربانیان این پرونده به دنبال کار در سایت های تبلیغاتی هستند و آگهی استخدام منشی با شرایط خاص را مشاهده کردند. .

معظمی گودرزی گفت: پس از تماس این افراد با تبلیغ کنندگان ، فرد متخلف تحت عنوان استخدام دبیر شرکت ، وانمود کرد که برای ثبت نام از جمله نام ، کد ملی و تماس به اطلاعات کامل احتیاج دارد. آنها باید کد ارسالی تماس گیرنده را برای فعال کردن پانل کاربر بگویند.

رئیس پلیس FATA از تهران افزود: پس از ارائه کد فعال سازی برای این مجرم از سوی شاکی ، روند کلاهبرداری آغاز شد و متهم به دسترسی غیرمجاز به حساب های کاربری شاکی در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و واتس اپ دست یافت. مرتکب ضمن سیاه نمایی و مطالبه غیراخلاقی قربانی ، با ارسال پیام ضرورت مالی به مخاطبان متقاضی ، از تصاویر و اطلاعات شخصی خود سوusedاستفاده کرد.

معظمی گودرزی افزود: کارشناسان پلیس FATA در صوفیه در جریان اقدامات تخصصی خود ، با تحقیقات فنی و سایبری مقصر را شناسایی و پس از طی مراحل قضایی این دو برادر را در یکی از مناطق شمالی تهران دستگیر و به پلیس فتا منتقل کردند.

وی گفت: تاکنون بیش از 100 شاکی از سراسر کشور درگیر این پرونده بوده و تعداد شاکیان همچنان در حال افزایش است. وی گفت: “جنایتکاران پس از حضور در پلیس FATA همه چیز را انکار کردند ، اما پس از دیدن شواهد دیجیتالی که توسط پلیس جمع آوری شد ،”. آنها به جرم خود اعتراف کردند و اقدامات جنایتکارانه خود را افشا کردند.

معظمی گودرزی با اشاره به لزوم فعال سازی احراز هویت دو مرحله ای برای حساب های شبکه های اجتماعی ، به شهروندان گفت: “هنگام کار در شبکه های اجتماعی ، تنظیمات امنیتی و حریم خصوصی را رعایت کنید و از ارائه اطلاعات در مورد حساب ها و اسناد هویتی آنها به دیگران خودداری کنید.” اگر شما با موارد مشکوکی روبرو شدید ، لطفا آنها را از طریق وب سایت پلیس FATA به آدرس www.cyberpolice.ir ، روابط عمومی به ما گزارش دهید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *