اکتبر 25, 2021

گانز به اظهارات نتانیاهو درباره اختلاف با ایالات متحده پاسخ داد

[ad_1]
ایسنا / وزیر دفاع اسرائیل در پی اظهارات بنیامین نتانیاهو در مورد توافق هسته ای تهران و واشنگتن با انتشار بیانیه ای روابط بین رژیم و ایالات متحده را ارتقا داد.


گانز به اظهارات نتانیاهو درباره اختلاف با ایالات متحده پاسخ داد


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

به نقل از روسیا الیوم ، بنی گنز وزیر دفاع اسرائیل گفت: “ایالات متحده متحد ما است و مهمترین متحد اسرائیل در حفظ برتری نظامی خود در منطقه باقی خواهد ماند.” هرگز شریک بهتری از اسرائیل برای ایالات متحده نخواهد بود ، حتی اگر اختلافاتی نیز وجود داشته باشد. این مشکلات با مذاکرات مستقیم درهای بسته حل خواهد شد ، نه با اظهارات تحریک آمیز که می تواند امنیت اسرائیل را تهدید کند.

گانز اظهاراتی بی اساس علیه موقعیت ایران در منطقه ارائه داد و برنامه هسته ای خود را برای رژیم صهیونیستی خطرناک خواند و ادعا کرد که اسرائیل قوی ترین کشور در منطقه است.

وی افزود: ایالات متحده به دفاع از امنیت اسرائیل و برتری ویژه آن در منطقه ادامه خواهد داد. دولت جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده دوست واقعی اسرائیل است و اسرائیل شریک بزرگتری نسبت به ایالات متحده ندارد.

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو امروز در بیانیه ای دروغ گفت که دولت وی تصمیم خواهد گرفت برنامه هسته ای ایران را خنثی کند ، حتی اگر روابط آن با ایالات متحده خراب شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *