ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

کپنک تعادل شخصی را اعلام می کند

[ad_1]

در دنیزلی شهردار هوناز یوكسل كپنك همچنین از حساب شخصی وی در مورد خانه ای که در این منطقه ساخته بود بیانیه ای ارائه شد. کپنک در توضیح منبع ساخت و ساز توضیح داد که وی با استفاده از وام غیر از 2 اتومبیل ، مستمری و حقوق فعلی منابعی را برای ساخت فراهم کرده است.

2 بار انتخاب شده است

در 31 مارس 2019 ، انتخابات به دلیل اعمال محدودیت ها لغو شد و در انتخابات که از 2 ژوئن از سر گرفته شد ، کپنک با 10،698 رأی برنده انتخابات شد. کپنک که با پس انداز خود در بودجه شهرداری در دستور کار قرار گرفت ، ترازنامه سالانه شهرداری را از طریق حساب های شبکه های اجتماعی و پوسترهای منتشر شده در شهرداری با شهروندان به اشتراک گذاشت.

منبع ساخت و ساز را اعلام کنید

شهردار کپنک با نمایش مشخصات غیر معمول ، گفت که ضمن توضیح منبع خانه ای که در منطقه ساخته است ، هفته آینده تعادل شهرداری را برای سال 2020 اعلام خواهد کرد. شهردار هوناز ، یوكسل كپنك ، كه به همراه همسرش ، معلم كالبی كپنك ، تصمیم به ساخت خانه ای برای دانش آموز كلاس چهارم دبستان در دانشگاه پاموكاله گرفت و پسرش گوكسل كپنك كه تصمیم گرفت خانه ای در این منطقه بسازد زیرا مدرسه اش در آستانه فارغ التحصیلی است ، گفت: وی گفت: “من تعادل شهرداری را با یک پوستر در اواخر سال 2019 اعلام کردم.” ما هفته آینده تعادل خود را اعلام خواهیم کرد. با این حال ، مدیران باید توازن خود را نیز توضیح دهند و به مردم گزارش دهند. ” در ادامه بیانیه کپنک ، “عزیزان هونازی ، من در انتخابات 2 ژوئن 2019 با 10،698 رأی به عنوان شهردار انتخاب شدم. من در حال ساخت خانه ای برای منطقه خود هستم تا با مردمم در هم آمیخته شود. با تشکر از مدرسه پسرم ، ما توانستیم حرکت کنیم. من می خواستم با شما به اشتراک بگذارم منبع گفت.

اتومبیل ها را بفروشید و وام را پس بگیرید

کپنک گفت که او از خدمات کشوری 27 ساله استعفا داده و 140،000 TL پاداش دریافت کرده و فولکس واگن پاسات 2016 را به قیمت 240،000 TL فروخته است. کپنک افزود: ما رنو 2013 رنو را به قیمت 105000 پوند به همسرم فروختیم. ما 100000 پوند برای پس انداز همسرم هزینه کردیم. من از وام مصرفی 150،000 پوندی از بانک زیرات استفاده کردم. من دوباره از وام 54000 پوندی کشاورزی استفاده کردم. از بانک زیرات. ” از این هزار هزار وام مصرفی استفاده می شود. حقوق من 10 هزار و 6 ليتر است. ما کار خود را با حقوق بازنشستگی 4660 TL و دستمزد 5 هزار TL همسرم انجام می دهیم. محصولاتی که از باغهای خود می فروشیم سهم اضافی است. درآمد اجاره من برای هزینه های ماهانه ما کافی است “، توضیح داد که منبع ساخت و ساز که او شروع به ساخت آن کرده است. کپنک همچنین گفت که در حالی که او در دفتر کار است ، تعادل شخصی خود را مانند مانده شهرداری اعلام خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *