ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

کالیباف: ما باید جسورانه تصمیم بگیریم

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

طبق اعلامیه مطبوعاتی ، رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مردم ما همیشه با ما هستند و ما هستیم که باید با کار جدید و دیدن رویکردهای دنیا تصمیمات جسورانه بگیریم.

رئیس مجلس شورای اسلامی ، محمد بیکر کلیباف ، امروز در بازدید از مرکز کنترل کشور ، با اشاره به نگرانی ها و نگرانی های مردم از قطعی برق اخیر افزود: این نگرانی ها طبیعی است و ما باید در اختیار مقامات قرار دهیم برای حل این مشکلات. “

وی گفت: مردم هیچ مشكلی با مشكلات فنی ندارند اما ما افرادی هستیم كه باید در زمینه خسوف مشکلات را به بهترین نحو حل كنیم.

وی با اشاره به مشکلات ناشی از قطعی برق در کوتاه مدت ، افزود: مشکلات جدی و اساسی وجود دارد و آن حل مشکلات در کوتاه مدت است و این مشکل در بلند مدت آسیب جدی تری به دنبال خواهد داشت. “

کلیباف با اشاره به عدم تعادل در تولید و مصرف برق گفت: این عدم تعادل ها باید برطرف شود ، زیرا ما از نظر امکانات در کشور مشکلی نداریم اما این مشکلات به دلیل مدیریت ضعیف است.

وی افزود: مردم ما همیشه با ما هستند و ما هستیم که باید با کار جدید تصمیم های جسورانه بگیریم و رویکردهای دنیا را ببینیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اینکه مسئله قیمت گذاری یکی از مشکلات جامعه امروز ما است ، خاطرنشان کرد: ما باید قیمت گذاری را حل کنیم نه اینکه آن را مرتب کنیم.

کلیباف اظهار داشت: دو برابر شدن نرخ ارز فرصت هایی را برای دلالان و رانت خواران ایجاد می کند و این باعث از بین رفتن منابع کشور و مشکلات زیادی برای مردم می شود.

وی افزود: تا زمانی که بازارهای پولی ، مالی ، سرمایه ای و کارگری را ساماندهی نکنیم ، کارگران معدن فرصت ورود به این مناطق و انجام کار را خواهند داشت و این یک واقعیت است.

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: دولت باید آنها را با اقتصاد و صنعت اداره کند.

کلیباف افزود: ما در مجلس یازدهم در تلاش هستیم که رویکرد ارز رمزنگاری را اصلاح کنیم. مقاومت زیادی در این زمینه وجود دارد ، اما این راه نجات کشور است.

وی گفت: به جای کاهش قیمت ها ، باید درآمد مردم را افزایش دهیم.

رئیس جمهور ابراز امیدواری کرد که دولت آینده با این دیدگاه ادامه یابد و مسلماً مجلس نسبت به رویکردها و سیاست های خود پاسخگو باشد.

رضا اردكانیان ، وزیر نیرو نیز در بازدید پارلمانی از مركز اعزام برق اظهار داشت: صنایع بزرگ با محوریت وزارت صمت آمادگی خود را برای تأمین 10536 مگاوات برق اعلام كرده اند و توافق نامه اصولی برای این 13 صنعت روز سه شنبه صادر شد این هفته “

وی افزود: ما 4000 مگاوات نیروگاه گازی داریم که نیازی به سوخت ندارند و آنها را به حراج می گذاریم.

وزیر نیرو افزود: طی دو تا سه سال آینده بیشتر این صنایع به برق خود متكی هستند و دولت خود را در تأمین نیازهای صنایع خانگی ، تجاری ، عمومی و خرد محدود می كند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *