ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

چگونه باید با شوهر افسرده رفتار کنم؟

[ad_1]
توضیح / من تازه ازدواج کردم. همسرم مدتی است افسرده است و در وضعیت حاد است. افکار منفی به سراغش می آید و او فکر می کند که من از او بالاتر هستم و باید از هم جدا شویم. می خواستم ببینم آیا جدایی تصمیم درستی است یا خیر. البته ما همدیگر را دوست داشتیم و هیچ مشکلی در زندگی نداریم. لطفا به من کمک کنید بهترین تصمیم را بگیرم؟


چگونه باید با شوهر افسرده رفتار کنم؟


پایگاه خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

وقتی افراد در بیماری روانی مانند افسردگی هستند ، اصلاً مجبور نیستند تصمیمات قاطع بگیرند ، بنابراین من اکیداً به شما توصیه می کنم که برای درمان از شوهر خود حمایت جدی کنید. مراجعه به روانشناس بالینی بسیار مهم است و در صورت لزوم ، وی همچنین باید به روانپزشک مراجعه کرده و تحت درمان قرار گیرد. افراد افسرده همه چیز را سیاه و تاریک می دانند ، بنابراین این سبک تصمیم گیری برای آنها اصلاً بعید نیست ، بنابراین به دان توجه کنید در مورد آن صحبت نکنید و اقدامات جدی برای درمان و حمایت از آن انجام دهید.
من همچنین در رابطه خود با همسرتان توصیه می کنم:

علائم و نشانه های افسردگی را بشناسید تا بتوانید همسرتان را به درستی ارزیابی کنید. مهمترین این علائم عبارتند از: ناراحتی و ناراحتی مزمن ، خلق و خوی و بی علاقگی ، عدم علاقه به فعالیتهایی که او از آنها لذت می برد ، کناره گیری از اقوام و دوستان ، منفی بافی ، اختلافات ، تغییرات قابل توجه در عادات غذایی. یا خواب ، تنبلی و کمبود انرژی و غیره.
وقتی افراد در حالت بیماری روانی مانند افسردگی هستند ، اصلاً مجبور نیستند تصمیمات قاطع بگیرند.
– از دست کم گرفتن شرایط شوهر خود بپرهیزید. افسردگی یک بیماری جدی است ، بنابراین تمام صحبت ها و تهدیدهای شوهر خود را جدی بگیرید ، از جمله تهدید به خودکشی.
“به شوهرت کمک کن” کمک به یک فرد افسرده به این معنا نیست که به گونه ای رفتار کنید که او را مجبور کند افسردگی خود را پنهان کند ، دروغ بگوید یا خود را توجیه کند.
شوهر خود را تشویق کنید تا از دیگران کمک بخواهد. او را متقاعد کنید که به عنوان نشانه ضعف یا ناتوانی در ارائه همراهی با درمانگر به دنبال درمان نیست. اگر از مراجعه به مشاور خودداری کرد ، از او بخواهید که یک سری آزمایش کامل را با پزشک عمومی انجام دهد. او احتمالاً راحت تر این پیشنهاد را می پذیرد ، بنابراین آن را یک قدم به بهبود نزدیک می کند.
مهمتر از همه ، عشق و محبت بی قید و شرط خود را رها نکنید و همیشه از همسر خود در طول روند بهبودی حمایت کنید. همچنین در طول درمان موارد زیر را در نظر داشته باشید:
– تمام کمک ها و نیازهای شوهر خود را ارائه دهید. در برنامه ریزی به او کمک کنید و به او روحیه و امید بدهید.
مطمئن شوید که تمام داروهای خود را طبق تجویز پزشک مصرف می کنید ، به او کمک کنید تا در مورد احساسات خود با شما صحبت کند. به هیچ وجه آن را فشار ندهید.
بدانید که تأثیر روش های درمانی به زمان نیاز دارد. در صورت تجویز داروها ، این داروها بلافاصله علائم بیماری را برطرف نمی کند و گاهی چندین دارو و درمان مختلف نیاز به آزمایش دارد تا م effectiveثرترین آنها مشخص شود.
از شوهرتان بخواهید فعال و سرزنده باشد. با هم قدم بزنید. یک فیلم یا برنامه سرگرم کننده را با هم تماشا کنید یا از موزه یا رستوران دیدن کنید.
غذاهای سالم بخورید ، مثالها و مثالهای خوبی در گفتار خود بیاورید و آن را به نگرش مثبت هدایت کنید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *