دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

چرا باید دندانپزشک کودکان ترجیح داده شود؟

[ad_1]

هرچه زودتر آنها برای سلامت دهان و دندان کودکان شما با دندانپزشکان اطفال ملاقات کنند ، بیشتر می توانند با پوسیدگی دندان مقابله کرده و از دندانهای خود محافظت کنند. امروزه ، با علاقه و ارتباط دندانپزشکان ، می توانید کودکان خود را از همان سنین پایین به دندانپزشکان معرفی کنید ، از کلمات یک جد در زمان زنده بودن درخت شروع کنید.

طبق WHO ، اولین معاینه دندانپزشکی بین 6 ماه تا 1 سال بهترین زمان برای نوزادان است. اگر بیماری وجود داشته باشد که بتوان آن را از نظر بهداشت دهان و دندان زود تشخیص داد ، فرزندان شما به عنوان دنیای جدید با دندانپزشکان روبرو می شوند و اولین قدم ها را برای زندگی بدون پوسیدگی برمی دارند. با توجه به شهری که در آن زندگی می کنید دندانپزشک کودکان در آنتالیا اگر فرزند بزرگتری دارید و قرار است برای اولین بار در این روش درمانی به پزشک مراجعه کنید ، باید بدون صحبت های هیجان انگیز در مورد آن ، همانند یک پزشک عادی با او صحبت کنید.

اگر کودک شما قبل از مراجعه به دندانپزشک ، “این صدمه نخواهد دید و نترسید ، درست است؟” اگر مراقب باشید ، اغلب می توانید کودک خود را وادار کنید که بی ربط تصمیم خود را عوض کند و فکر کند انگار چیزی از ترس دارد. به فرزندان خود اطلاع دهید که می توانند همانطور که به عنوان یک روند درمانی منظم به پزشک مراجعه می کنند ، به دندانپزشک مراجعه کنند. باید مراقب باشید که به هیچ وجه پاداش یا هدیه دریافت نکنید و پس از درمان دندانپزشکی این کار را به صورت عادی انجام دهید.

همچنین مراقب باشید جملات ترسناکی درباره دندانپزشکان کودکان خود در مورد پوسیدگی دندان یا سوزن بیان نکنید. چنین شرایطی باعث ترس دندانپزشکان در کودکان خواهد شد و به این معنی است که آنها به سلامت حفره دهان و دندان توجه نخواهند کرد. به همین دلیل بگذارید فرزندتان بماند تا از قرار ملاقات راحت باشد یا نگران باشد … سعی کنید با رفتار بسیار راحت فرزندان خود را راهنمایی نکنید.

در اولین درمان دندانپزشکی چه کاری انجام می شود؟

اگر کودک شما برای اولین بار قرار است دندانپزشکی کند ، اطمینان حاصل شود که دندانپزشکان در محیطی که کودکان در آن حضور دارند ، به عنوان تخصص خود را گرم نگه دارند. امروزه دندانپزشکان اطفال ضمن گوش دادن به مشکلات کودکان شما و ارائه اطلاعاتی درباره کارهایی که می توان در روش های درمانی جایگزین انجام داد ، تجهیزات مانند آینه و چراغ را به روشی ساده و آسان معرفی می کنند. به این ترتیب ، به اشتراک گذاشتن اطلاعات با کودک در مورد تغذیه ، که یکی از موضوعات مهم است ، مصرف مواد غذایی سالم را به عنوان راهنما برای کودک تضمین می کند.

مادر و پدر از کلیه مواد محافظتی دندان و دندان مطلع می شوند. امروزه ، به عنوان اولین معاینه دندانپزشکی ، در محیط معاینه ، جایی که فرصتی برای بازی وجود دارد ، مضر نیست دندانپزشک کودکان در آنتالیا کلینیک هایی وجود دارد که می توانید از طریق دقیق ترین متخصصان دندانپزشکی خدمات و پشتیبانی دریافت کنید.

در کلینیک هایی که دندانپزشکان برای کودکان دارند ، اولین معاینه دندانپزشکی به گونه ای انجام می شود که آسیبی نبیند ، به طور کلی انقضا زمان و آشنایی با دندانپزشک با معاینه اول به پایان می رسد. این از تشکیل فوبیای دندان جلوگیری می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *