ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

پیام خداحافظی علی عسگر مونسان از وزارت کشور + متن

[ad_1]
ایسنا / علی عسگر مونسان در پایان کابینه دوازدهم از وزارت میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی خداحافظی کرد.


پیام خداحافظی علی عسگر مونسان از وزارت کشور + متن


پایگاه خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

مونسان که اولین وزیر میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی است ، در حالی که این روزها عزت الله ضرغامی به عنوان وزیر پیشنهادی میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی دولت ابراهیم رئیسی با ارائه پیامی به مدیران ، نمایندگان مجلس ، برنامه خود را به مجلس ارائه کرد. ، کارشناسان و مقامات این وزارتخانه خداحافظی کردند.

مونسان در آگوست 2017 به دستور حسن روحانی ، رئیس جمهور سابق ، رئیس سازمان میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری شد. در سال 2009 ، نمایندگان مجلس طرح تبدیل این سازمان به وزارتخانه را از روی میز کنار کشیدند و در ماه اوت ، با وجود مخالفت ها و مقاومت دولت ، به آن رای دادند. علی عسگر مونسان ، که ریاست این سازمان را بر عهده دارد ، در وزارت تازه تاسیس نیز وزیر شد.

پیام خداحافظی مونسون ، که در دومین دوشنبه ماه سپتامبر منتشر شد ، می گوید:

“به نام واحد ، متعالی”.

من از مخلوق تشکر نمی کنم ، از خالق تشکر نمی کنم

از خداوند متعال سپاسگزارم که در خدمت ملت شریف و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ، این فرصت به من داده شده است که یک دوره کار و تلاش ارزشمند دیگر را برای توسعه این مرز و بوم باستانی ، در کنار مجموعه ها تجربه کنم. از بندگان من

بی تردید سالهای حضورم در وزارت میراث ، فرهنگ ، گردشگری و صنایع دستی برای من مملو از تجربیات ارزشمند بود و تحقق دستاوردهای ماندگار وی تنها در سایه حمایت صادقانه همه همکارانم در سراسر کشور بود.

به امید این که خداوند متعال همچنان به هدیه خدمت به مردم ادامه دهد ، از هر یک از کارکنان مخلص وزارت میراث ، فرهنگ ، گردشگری و صنایع دستی آمرزش می طلبم و صمیمانه از تلاش های همدلی شما عزیزان قدردانی می کنم.

با آرزوی ادامه مسیر پویا و روشن وزارت ، از خداوند متعال موفقیت و برتری وزیر منتخب و شادی و سعادت همه همکاران عزیز را خواستارم.

اگر خدا بدهد ، خدا به همه برکت دهد. »

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *