ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

هیچ صلاحیتی نمی تواند بی لیاقتی من را ثابت کند

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

عباس آهوندی ، وزیر اسبق راه و شهرسازی و کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری که روز یکشنبه در ایرنا حاضر شد ، درباره اهداف و انگیزه های خود برای شرکت در انتخابات گفت: “در ایران دو مشکل اصلی داریم که انگیزه های من هستند. برای شرکت در انتخابات “ما در ایران از بی تابعیت یا از بسیاری از کشورها رنج می بریم. در عمل ، هیچ مشکلی در ایران حل نمی شود و هر مشکلی پیش می آید همچنان پابرجاست. آخرین نمونه ها BRICS و FATF ، انگلستان کرونا است و من فکر می کنم همه این مشکلات نشانه عدم مدیریت یا بی تابعیتی هستند.

وی افزود: اگر دولتی وجود داشت ، حل مشکلات عملاً امکان پذیر بود. به همین دلیل سیاستگذاری در ایران رد می شود و مردم احساس درماندگی می کنند. قیمت ارز و غذا هر روز تغییر می کند و تورم نامطلوب است. تورم متوسط ​​50 ساله در کشور ما بیش از 19 درصد است و این در جهان نادر است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ادامه داد: همه کشورهای اطراف تورم حدود 2 تا 3 درصد دارند. به همین دلیل است که مردم فکر می کنند مشکلات آنها در دستور کار دولت نیست. رئیس جمهور برای تشکیل دولت ملی باید به قدرت برسد و به همین دلیل من شعار ملت را – دولت – قرار دادم.

کشیش افزود: آنچه من شاهد آن هستم تهدید وحدت سرزمینی و ملی است. همه در مورد همه چیز صحبت می کنند ، به جز خود ایران و ملت ایران. من واقعاً نگران ایران هستم و مشکل من ایران و ادغام آن است. بنابراین این دلایل اصلی صحنه انتخابات است.

وی خاطرنشان کرد: در واقع بحث من تحول سال 1400 است و من به دنبال تغییر در کشور بر اساس حمایت از حقوق شهروندی هستم. قطعاً جهت گیری سیاسی من به سمت نیروهای اصلاح طلب است.

وزیر اسبق راه و شهرسازی فضای پیش از انتخابات را سرد ارزیابی کرد و در مورد دو قطبی شدن جریانات سیاسی در این دوره پیش از انتخابات گفت: قطبش بستگی به نظر هیئت امنا دارد ، تا چه میزان گفتمان های مختلف اجازه می دهد تا. “من هنوز نمی دانم که هیئت امنا چگونه نظر داده و نتیجه چه بوده است.

وی با بیان اینکه نظر رهبر معظم رهبری نظر وی در مورد همانند انتخابات قبلی. اگر معتقدیم که نظریه رهبری حداکثر مشارکت است ، همانطور که تاکنون تأکید شده است ، استدلال های موجود در بازار شایعات نباید درست باشد.

وی در مورد برخی تحلیل ها و گمانه زنی ها درباره تشکیل سه گانه رییسی – لاریجانی – جهانگیری در انتخابات گفت: سه گانه رییسی ، جهانگیری و لاریجانی به هیچ وجه سه گانه نیست. با این صحنه هیچ شور انتخاباتی وجود ندارد و مشارکت افزایش نمی یابد. در این حالت ، میزان مشارکت حدود 40٪ است و این سه نفری نیست که بتواند گزینه متنوعی را به مردم ایران ارائه دهد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری یادآور شد: شکل گیری این سه گانه در ادامه وضعیت فعلی با گرایش خاصی به راست یا چپ است. از این سه تغییر ایجاد نمی شود و شوری ایجاد نمی کند. اما اگر نمادهای تغییر در انتخابات تغییر کند ، ممکن است حق انتخاب بیش از حد شود و احتمال حضور در صحنه بیشتر باشد

آخوندی در مورد احتمال رد صلاحیت خود گفت: در حال حاضر زیاد به این موضوع فکر نمی کنم. در سال 1982 من معاون سیاسی و اجتماعی وزیر کشور بودم و حتی یک مورد منفی در حوزه مالی نداشته ام. فکر نمی کنم صلاحیت من مشکلی داشته باشد. من فرض را قانونی و منصفانه می دانم و در این دو دلیل بر رد صلاحیت یا رد صلاحیت ندارم.

وزیر اسبق راه و شهرسازی خاطرنشان کرد: من سه انتخابات در کشور برگزار کردم و عدم صلاحیت من به هیچ وجه قابل اثبات نیست. اقدامات ما در حوادث سال 88 قانونی بود و در ملاقات با مقام معظم رهبری ، قانونی عمل کردیم و کوچکترین اقدامی غیرقانونی انجام ندادیم. من پنج بار از مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفته ام و این بزرگترین معیار است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *