اکتبر 25, 2021

هند نیز به صف حامیان برجام پیوسته است

[ad_1]
نماینده سازمان ملل / هند در سازمان ملل گفت که کشورش از اجرای کامل توافق هسته ای و قطعنامه 2231 ، سند قانونی آن در سازمان ملل حمایت می کند و اجرای آن را به نفع کشورها در نظر دارد.


هند نیز به صف حامیان برجام پیوسته است


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

طبق استاندارد تجارت هند ، TS Tirmurti ، نماینده دائمی هند در سازمان ملل ، در جلسه شورای امنیت درباره اجرای قطعنامه 2231 شورای امنیت سازمان ملل ، سند قانونی توافق هسته ای ایران ، که هند به طور کامل آژانس انرژی هسته ای هسته ای را اجرا می کند ، گفت) و قطعنامه 2231 را پشتیبانی می کند.
ترمورتی گفت: ما همیشه معتقد بوده ایم که همه مسائل مربوط به شورای امنیت سازمان ملل باید از طریق گفتگو و دیپلماسی به صورت مسالمت آمیز حل و فصل شود و باید تلاش شود تا باقیمانده مسائل به طور سازنده حل شود و آنها حل و فصل شود. آنها این کار را می کنند ، ما از آن حمایت کردیم.
وی افزود که همه اعضای توافق نامه باید به تعهدات خود در قالب این قطعنامه عمل كنند.
نماینده دائمی هند در سازمان ملل ابراز امیدواری کرد که تعهد مداوم نتایج مثبتی به بار آورد و افزود هند از ایران خواست “در انجام بررسی و حل و فصل سایر موارد با آژانس بین المللی انرژی اتمی همکاری کند.” ادامه هید. ”
ترمورتی گفت: “ما بر اجرای کامل برجام از سوی همه اعضای آن حساب می کنیم که در خدمت منافع و اهداف بلند مدت همه احزاب باشد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *