دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

همه چیز در مورد شکست عشق در مردان است

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

بسیاری از روانشناسان معتقدند که شکست عشقی در مردان بسیار دشوارتر و عمیق تر از دختران است و بسیاری از پسران هستند که به دلیل شکست عشقی تا آخر عمر ازدواج نکرده اند زیرا آنها هرگز نتوانسته اند از زندگی اول خود خارج شوند. عشق

افرادی که عاشق می شوند ، ذهن و روح او همیشه به نگاه عاشق و نگاه بی تاب یا بی قرار ، لبخند و کلام او وابسته است. به همین ترتیب ، می توان گفت که مردان پس از عاشق شدن و فکر کردن فقط به یک شخص ، مغز و قلب خود را از دست می دهند.

با توجه به شرایط جامعه و تغییرات زیاد در دهه های اخیر و ارتباط آسانتر در شبکه های مجازی ، ممکن است روابط در همان زمینه انجام نشود ، بعضی از آنها به عشق عمیق و واقعی تبدیل می شوند. چنین وضعیتی حالتی شبیه به عشق افلاطونی ایجاد می کند ، که فقط عاشق شدن شخصی بدون رابطه جنسی یا حتی لمس و بوسیدن یکی از عزیزان است و احساس عمیق تری برای مردان و پسران ایجاد می کند.

دلایل شکست عشقی در مردان

مشکلات زیادی وجود دارد که بر روابط انسانی تأثیر می گذارد و باعث جدایی و جدایی می شود. به عنوان مثال ، ممکن است زوجین در ابتدای رابطه دروغ گفته باشند که افشای آن باعث مشاجره و بی اعتمادی می شود یا خانواده ها اصرار به جدایی دارند. اما روانشناسی شکست عشق در مردان ، که باعث جدایی می شود ، به دلیل برخی از مشکلات متفاوت از زنان ایجاد می شود:

• تمرکز بیش از حد روی کار

یکی از مهمترین موضوعاتی که امروزه با گذشت زمان و تغییر شرایط و نقشها (در یک رابطه) با آن روبرو هستیم ، مسئله بیمه خانواده توسط مردان است. قرن ها است که مردان مسئولیت شکار ، جمع آوری غذا و محافظت از خانواده ها را بر عهده دارند ، اما در جامعه مدرن دیگر آنها نان آور خانه سنتی نیستند و از بسیاری جهات مسئولیت ها تقسیم می شوند و اشتغال در هر دو طرف مشکلات عمده اقتصادی ایجاد می کند. .

بنابراین می توان گفت که سرگرمی و لذت بردن از زندگی در روابط از اهمیت بیشتری برخوردار است و صرف وقت زیاد در محل کار می تواند منجر به فقدان رابطه و شریک عاطفی شود و در نهایت به جدایی و شکست عشقی منجر شود.

• نزدیک بینی

بسیاری از اوقات مردان بر لحظه تمرکز می کنند و به دنبال رضایت فوری هستند. بنابراین ، آنها ممکن است به جای یافتن راه های صحیح ، خیانت ها را خیانت بدانند یا واکنش نامناسبی نشان دهند.

همیشه به خاطر داشته باشید که عشق مانند یک بذر کوچک است که پس از کاشت برای تبدیل شدن به یک درخت بارور به مراقبت و نگهداری زیادی نیاز دارد و در این مسیر راه حل آسان وجود ندارد.

• خودمحور باشید

خودخواهی در روابط باعث دلسردی طرف مقابل و تقسیم آن می شود. هیچ کس دوست ندارد با یک فرد خودمحوری رابطه برقرار کند که همیشه او را مقصر می داند و مسئولیت های او را کوچک می کند. اگر شما نیز انتظار دارید همیشه بیش از آنچه اهدا می کنید دریافت کنید ، راه حل هایی برای حل این مشکل وجود دارد.

• تنبلی!

روانشناسی شکست عشقی در مردان نشان می دهد که تنبلی یا انفعال در مردان می تواند باعث ایجاد هرج و مرج در روابط شود. زنان ترجیح می دهند همسرانشان این نقش را نه به عنوان خدمتکار یا فداکاری ، بلکه با فروتنی و عشق بازی کنند و اگر چنین چیزی دریافت نکنند ، رابطه آنها سرد خواهد شد.

• ارتباط ضعیف

یکی از مشکلاتی که بسیاری از مردان می توانند با آن کنار بیایند ، عدم توانایی برقراری ارتباط با یک شریک عاطفی است ، در حالی که زنان دوست دارند مورد توجه و قدردانی قرار بگیرند. مهم نیست که چه کاری انجام می دهید یا چگونه احساسات خود را ابراز می کنید ، اما ارتباط برقرار نکردن به معنای گشودن درهای سو mis تفاهم است!

احساسات و رفتار مردان پس از شکست عشق

طبق برخی مطالعات ، دوره شکست عشقی در مردان طولانی تر و در زنان دردناک تر است. این دوره معمولاً با موارد زیر همراه است:

– احساس رهایی: اولین احساس پس از جدایی است. آنها بعد از پایان رابطه احساس آزادی می کنند و فکر می کنند به دلیل محدودیت های زیادی که دارند وقت زیادی را از دست داده اند و اکنون می توانند انتقام بگیرند.

احساس رهایی و رهایی اولین مرحله شکست عشقی در مردان است

اگرچه احساس پشیمانی در مرحله اول ایجاد می شود ، اما در بیشتر موارد احساس رهایی شایع است و حتی اگر طرف مقابل بخاطر هیجان و انگیزه زیاد برای رسیدن به اهداف بخواهد برگردد ، محدودیتی در آنها وجود ندارد و هیچ تعهدی در رابطه برقرار نکنید.

– احساس غرور و قدرت: که معمولاً یک رضایت درونی برای خود و شخصی است که برای او باقی مانده است. مخصوصاً اگر با درخواستی از طرف دیگر برای بازگشت مواجه شوند.

احساس شک: این اتفاق پس از پایان تفریح ​​و پایان دوره عاطفی رخ می دهد و معمولاً افراد در تصمیم درست خود شک می کنند یا حتی ممکن است با پشیمانی مواجه شوند و غیره. با این حال ، ممکن است آنها به این افکار و احساسات پاسخ ندهند.

احساس غم و ناراحتی: مردان پس از گذراندن مدتی معمولاً از تفریح ​​و فکر کردن در مورد یک رابطه جدی تر خسته می شوند. در این زمان ، احساس غم و اندوه و عذاب وجدان افزایش می یابد (به دلیل جدا شدن از شخصی که او زمان زیادی را با او گذرانده و وقت ، انرژی ، احساسات و … را سپری کرده است).

مردان در مراحل بعدی شکست عشقی با غم و اندوه روبرو می شوند

– کنجکاوی در مورد همسر سابق: پس از مدتی ممکن است مردان به طرف مقابل و زندگی او علاقه مند شوند و در شبکه های مجازی یا پرس و جوهای نامشخص از دیگران به دنبال اطلاعات باشند. مقابله با این جدایی و کاهش حضورشان برای خانم ها آسان تر است ، کنجکاوی مردان بیشتر می شود.

احساس خشم و عصبانیت: معمولاً اولین و طبیعی ترین واکنشی است که پس از خروج مردان از رابطه و عشق به شکست رخ می دهد.

احساس بی فایده بودن و ناکافی بودن: جدا شدن و ترک مردان می تواند آنها را به شدت متضرر کند زیرا آنها فکر می کنند حتماً مشکلی داشته اند یا به اندازه کافی خوب و جذاب نبوده اند و مهارت لازم را برای نگه داشتن طرف مقابل ندارند.

جدایی می تواند عزت نفس و احساس بی ارزشی را کاهش دهد

احساس حسادت و ترس از دست دادن: وقتی طرف مقابل به راحتی با این مسئله کنار بیاید و به سمت اهداف خود حرکت کند ، مردان این احساس را دارند که احتمالاً فرد جدیدی وارد زندگی آنها شده است و ممکن است برای همیشه از دست بدهند. اما اگر زنان یا دختران اصرار به بازگشت داشته باشند ، چنین احساسی ایجاد نخواهد شد.

احساس پشیمانی: برای همه مردان یکسان نیست ، اما برخی از افراد ممکن است در آخرین مرحله و پس از گذراندن دوره های قبلی تماس یا ارتباط با همسر سابق خود را در نظر بگیرند.

برخی از مردان پس از مدتی به سراغ همسر سابق خود می روند

در این مرحله ، برخی از افراد پیام های تکراری ارسال می کنند یا ممکن است به سادگی با دیدن جواب شخص مقابل سلام کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *