فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

نه معلم ها ، فرشتگان بدون بال

[ad_1]

1639

آکیگوز برای کمک به خانواده های نیازمند کارزاری را آغاز کرد که توسط مدیران مدارس و معلمان محله شناسایی شد و برای تأمین نیازهای سه خانواده آستین های خود را بالا زد.

مسئولیت اجتماعی آکگوز با اشاره به اینکه آنها یک اتحادیه صنفی هستند و به طور کاملاً داوطلبانه به خانواده ها کمک می شود ، “ما خانواده ها را شناسایی کردیم. ما با نمایندگان ادارات منطقه دیدار کردیم. ما با شهرداری تماس گرفتیم. ما فهمیدیم که این خانواده ها در بنیاد کمک های اجتماعی و همبستگی ثبت شده اند و سالی چندین بار کمک دریافت می کنند. اما فقط به دلیل دریافت این کمک ها به معنای عدم نیاز خانواده ها نیست. یک خانواده به وسایلی مانند مبل تختخوابشوئی فرش ، لحاف ، پایه ، اجاق گاز ، مبل ، قابلمه ، قابلمه ، قاشق ، بشقاب نیاز دارد زیرا خانه های آنها سوخته است. خانواده دیگر در خانه ای بدون سقف داخلی زندگی می کنند و دارای یک کودک 15 ساله دارای ناتوانی جزئی است. این خانواده به سوخت ، غذا ، لباس و مواد شوینده نیاز دارند. خانواده بیوه دوست درگذشته ما در 35 سالگی ، مادر وی در 77 سالگی ، خواهر بیوه وی در 32 سالگی ، برادر معلول وی در 28 سالگی و نوزاد 10 ماهه متوفی و ​​4 دختر در 7 ، 10 و 12 سالگی نیاز دارند از کمک ، لباس ، غذا و لوازم تمیز کردن.

علاوه بر این خانواده ها ، ما با مشارکت معلمان اتحادیه و شهروندان خیرخواه در خرید صندلی های چرخدار مجهز به باتری مورد نیاز برادرمان مسوت ، که دارای بیماری پروانه است ، در آستانه پایان هستیم.

NO ALAH روی پاهای خود سنگ نمی آورد

آکگوز با اشاره به اینکه آنها فوراً در مورد ارتباط مساعدت اعضا بازخورد فوری دریافت کردند و او به عضویت در چنین اتحادیه ای افتخار کرد ، “ما با تلاش های Can Özcan ، Necdet Akosman ، Emrah Dal ، Mahmut Bulut ، Yasin Güllü ، Gökhan Acar و به خصوص علی Haydar Çetinel یک کمپین کمک کوتاه مدت به پایان رسانده ایم. با تشکر از تلاش دوستان و اعضای ما ، اتحادیه کسانی که کار خود را با عشق خود به این کشور انجام می دهند ، با پیشانی خود انجام داد … حتی خوشحالی و خستگی از آن بسیار دلپذیر بود ..

با تلاش های نادر ، بسیاری از دوستان ما وسایل خود را از خانه ، صندلی راحتی ، وسایل آشپزخانه ، کالسکه ، اسباب بازی آورده و دوستانمان به صورت نقدی کمک می کردند ، ما از کمک نقدی با کمک نقدی ، تمیز کردن لوازم و خرید مواد غذایی قدردانی می کنیم.

باشد که خداوند یاری شما را بپذیرد. باشد که خداوند پاهای آنها را با سنگ لمس نکند. مشکلات خود را آسان تر کنید. بگذارید آنها از ابتدای این کشور گم نشوند … متشکرم ، بگذارید آنها وجود داشته باشند … من افتخار می کنم که در چنین سازمانی هستم. “

منبع: Genççivril

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *