دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

نشست سالانه نمایندگان در چین BCSD بر انتقال انرژی خنثی کربن متمرکز است

[ad_1]

پکن ، 17 دسامبر 2020: بیش از 20 مدیر ارشد و نمایندگان از شرکت ها و شرکا ، از جمله Sinopec ، DSM ، State Grid ، BP China ، Veolia ، China Baowu ، Shell ، CIMC ، Dow Chemical ، Yanshan Petrochemical ، Evonik ، Yili Group ، BMW Brilliance و ABB China گرد هم آورده اند. در نشست سالانه شورای تجارت چین برای توسعه پایدار (CBCSD)

در این جلسه ، به ریاست معاون دبیرکل CBCSD چی چی ، اطلاعات کار شورای در سال 2020 به اشتراک گذاشته شد و فعالیت ها و نتایج برنامه ریزی شده برای سال آینده بررسی شد.

شرکت کنندگان با سخنران اصلی آقای دای ینده ، مدیر سابق موسسه تحقیقات انرژی کمیسیون توسعه ملی و اصلاحات ، که به موضوع انتقال انرژی خنثی کربن پرداخته بودند ، درگیر شدند. وی با تجزیه و تحلیل و ارائه جزئیات وضعیت فعلی مصرف انرژی در چین و نیازهای توسعه میان مدت و بلند مدت و همچنین اهداف و استراتژی های تبدیل انرژی ، اهمیت اهداف کربن و مزوکربن را برای چین در ساخت یک سیستم انرژی مدرن بیان کرد. . وی تأیید کرد: “ارتقا carbon کربن به کربن در سال 2060 به نوآوری و سیاست گذاری مبتنی بر هدف نیاز دارد.”

از طرف خود ، خانم ژانگ جینگ ، معاون دبیرخانه CBCSD ، نتایج اصلی کار شورای برای سال 2020 را برجسته کرد. با حمایت قوی همه مدیران و شرکت های عضو ، شورا با موفقیت برنامه کار ایجاد شده را در سال 2020 به اتمام رساند. ، که شامل یک کنفرانس آنلاین در مورد ده روند برتر در توسعه پایدار شرکت های چینی ، و همچنین تعهد به اتحاد بین المللی توسعه سبز “کمربند و جاده” بود.

چین BCSD شریک شبکه جهانی شورای تجارت جهانی برای توسعه پایدار (WBCSD) است ، اتحادی متشکل از بیش از 60 سازمان تجاری به رهبری مدیران عامل در سراسر جهان. این شبکه ، که حدود 5000 شرکت را شامل می شود ، با تعهد مشترک برای ارائه رهبری تجاری برای توسعه پایدار در کشورها و مناطق مربوطه متحد شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *