ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

میزان تولید گازهای گلخانه ای در بخش ساخت و ساز به بالاترین سطح رسیده است ، اما بازیابی از بیماری همه گیر کم کربن می تواند به تغییر بخش کمک کند.

[ad_1]

ژنو ، 17 دسامبر 2020: مطابق با انتشار گزارش جهانی ساختمان و ساخت و ساز 2020، دیروز آزاد شد.

گزارش وضعیت جهانی یک محصول برجسته از اتحاد جهانی برای ساختمان و ساخت و ساز (GlobalABC) ، یک پلت فرم جهانی پیشرو برای دولت ها ، مشاغل و سازمان های بین المللی که برای دستیابی به انتشار صفر ، ساختمانهای کارآمد و پایدار و بخش ساخت و ساز با یکدیگر همکاری می کنند. WBCSD به عنوان روسای کمیته راهبری GlobalABC از گزارش وضعیت جهانی جدید ، که یک عکس فوری سالانه از پیشرفت جهانی این بخش ارائه می دهد و وضعیت سیاست ها ، امور مالی ، فناوری و تصمیم گیری برای نظارت بر انطباق بخش با اهداف توافق نامه پاریس را مورد استقبال قرار می دهد ، استقبال می کند. . گزارش امسال همچنین شامل فصل هایی در مورد تأثیر و توانایی های COVID-19 و در مورد مواد ، بهداشت ، محلول های طبیعی و خنک کننده برای پایداری است.

این گزارش دریافت که در حالی که مصرف جهانی انرژی در ساختمان ها به صورت سالانه ثابت است ، CO مربوط به انرژی است2 انتشار گازهای گلخانه ای ناشی از ساخت و بهره برداری از ساختمان ها به 9.95 گیگا تن CO افزایش یافته است2 در سال 2019. این افزایش به دلیل تغییر از استفاده مستقیم از زغال سنگ ، نفت و زیست توده سنتی به برق است که به دلیل سهم زیادی از سوخت های فسیلی مورد استفاده در تولید ، محتوای کربن بیشتری دارد.

بسته های بازیابی همه گیر فرصتی را برای پیگیری عمیق ساختمانها و استانداردهای عملکرد ساختمانهای تازه احداث شده و کاهش سریع انتشار فراهم می کند. به روزرسانی پیش رو وعده های اقلیمی تحت توافق نامه پاریس – معروف به کمک های ملی تعیین شده یا NDC – فرصتی را برای تشدید اقدامات موجود و درج تعهدات جدید فراهم می کند.

“افزایش تولید گازهای گلخانه ای در ساختمانها و بخشهای ساختمانی ، نیاز فوری به یک استراتژی سه جانبه را برای کاهش تهاجمی مصرف انرژی در محیط ساخته شده ، کربن سازی بخش انرژی و اجرای استراتژیهایی برای موادی که انتشار کربن چرخه زندگی را کاهش می دهند ، تأکید می کند.” اینگر اندرسن ، مدیر اجرایی ، برنامه محیط زیست سازمان ملل (UNEP).

وی افزود: “بسته های بازیابی سبز می تواند جرقه ای باشد که باعث می شود ما به سرعت در مسیر درست حرکت کنیم.” “انتقال بخش ساختمان و ساخت و ساز به مسیر کم کربن ، تغییرات آب و هوایی را کند خواهد کرد و مزایای قابل توجهی را برای بهبود اقتصاد به همراه خواهد داشت ، بنابراین این باید یک اولویت مشخص برای همه دولت ها باشد.”

این گزارش بیان می دارد که برای دستیابی به راهی برای رسیدن به صفر خالص موجود در ساختمان کربن تا سال 2050 ، ساخت مستقیم CO2 انتشار باید تا 50٪ و انتشار غیر مستقیم از بخش ساخت و ساز تا سال 2030 کاهش یابد. این مساوی است با کاهش انتشار در بخش ساخت و ساز تا سال 2030 حدود 6٪ ، نزدیک به 7٪ کاهش CO2 انتشاراتی که بخش انرژی جهانی در سال 2020 به دلیل همه گیر شدن تجربه می کند.

“گزارش وضعیت جهانی ساختمان ها و ساخت و سازها ، فوریت شدید مبارزه با انتشارهای جمع شده را به ما یادآوری می کند که تقریباً 40٪ از انتشار کربن جهانی را تشکیل می دهد. برای این منظور ، ما باید نقش ها و مسئولیت های همه شرکت کنندگان درگیر در توسعه ، تأمین مالی و ساخت دارایی های ساخته شده را درک کنیم ، و در آخر همه ما به عنوان مالک و مصرف کننده. هر یک از این شرکت کنندگان می توانند در توافق با دیگران عمل کنند. برای اینکه بتوانید به سمت یک محیط صفر و صفر حرکت کنید ، شاخص های کربن باید به بخشی جدایی ناپذیر از ارزیابی در طی هر معامله در کل زنجیره ارزش تبدیل شوند. ” رولاند هونزیکر ، مدیر ساختمان ها و شهرهای پایدار ، WBCSD.

براساس این گزارش ، بسیاری از راه حلهای کم کربن ، دایره و مبتنی بر طبیعت در حال حاضر وجود دارد و ساختمانهای سبز یکی از بزرگترین فرصتهای سرمایه گذاری جهانی در دهه آینده را نشان می دهد که ارزش آن 24.7 تریلیون دلار تا سال 2030 است. سیاست ها و مشوق های دولت نقش مهمی در باز کردن این احتمال دارد.

برای خواندن بیانیه مطبوعاتی کامل ، اینجا را فشار دهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفا با جولیا میتیچ تماس بگیرید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *