فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

ممنوعیت برای کسانی که واکسن تاج دریافت کرده اند / جزئیات

[ad_1]

بر اساس این خبر ، کسانی که واکسن تاجرفتن آنها به حج ممنوع است. مقامات سعودی نیاز به واکسیناسیون در مراسم حج دارند واکسن تاج Pfizer / Biontech ، Oxford / Astrazenka ، Moderna & Johnson & Johnson اعلام شد. اکثر مردم ایران واکسن تاجآنها Sinofarm را زدند و گفته می شود که تا پایان ماه سپتامبر چندین میلیون دوز مصرف می شود واکسن تاجاز Sinofarm وارد کشور می شود. اخبار مربوط به واکسن تاج ما را دنبال کنید.

در نشست بین مقامات وزارت امور دینی بنگلادش ، انجمن آژانس های حج و سفیر عربستان در بنگلادش ، نمایندگان بنگلادش از طرف سعودی خواستند تا در اخذ مجوز عمره امسال برای حجاج که ارتش چین دریافت کرد. آنها از سعودی ها خواستند در اسرع وقت تصمیم خوبی بگیرند.

عربستان قبلاً گفته بود که حجاج متقاضی ثبت نام عمره از خارج از کشور باید گواهی واکسیناسیون معتبر برای Corona Pfizer / Biontec ، Oxford / Astraznka ، Modrena و Johnson & Johnson و هر کسی که مایل به حضور در مرگ امسال من است ارائه دهند. شما باید یکی از این چهار واکسن را دریافت کنید.

نمایندگان مسافرخانه در بنگلادش همچنین با سفیر عربستان در این کشور دیدار کردند و خواستار کاهش هزینه سفرهای هوایی برای عبادت عمره شدند.

عربستان سعودی که عمره را یک سال پس از همه گیری تاج متوقف کرد ، سال گذشته این کار را با تعداد محدودی از حجاج خارجی انجام داد ، اما امسال با اقدامات سختگیرانه به افراد بیشتری اجازه ورود می دهد.

اخبار جدید از واکسن تاج

واکسن تاج

این وام باز است و همه مراحل انجام شده است ، اما به دلیل موج شدید بیماری در این کشور ، واردات واکسن از هند دشوار است.وی تصریح کرد: دولت صادرات واکسن را ممنوع کرده است و هر محموله ای باید با مجوز دولت از کشور خارج شود. واکسن های سفارشی ایران متعلق به هند نیست و توسط شرکت دیگری خریداری شده است ، اما باید مراحل اداری را طی کند. دو هفته از صدور مجوزهای لازم در هند می گذرد.

“ما همچنین می خواستیم واکسن ها را از چین از طریق کشور ثالث وارد کنیم.” واکسن ها را برای خود نگه دارید. به گفته این فعال واردات دارو ، در دو ماه اول امسال ، به دلیل شرایط جهانی ، فرصت مناسبی برای خرید واکسن توسط بخش خصوصی فراهم شد ، اما این فرصت به دلیل بروکراسی داخلی از دست رفت. در آن زمان ، مسئله ثبات و انقضای واکسن ، همراه با کندی مراحل واکسیناسیون ، در کشورهایی که سفارش ساخت واکسن را در اختیار سایر کشورها گذاشته بودند ، دست به دست هم داد.

اما ما از این فرصت استفاده نکردیم و با توجه به اینکه در مورد تولید واکسن های خانگی بحث می کنیم ، مقررات در کشور ما پایدار نیست ، که خطر کار را افزایش می دهد.رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو ادامه داد: زمانی ، هر شرکت مجوز واردات واکسن را داشت. شرکت هایی که در زمینه واردات دارو فعالیت نکرده اند نیز دارای مجوز هستند و قیمت هایی را اعلام می کنند که در حاشیه است. مطمئناً شرکتهای غیر مرتبط مجوز نخواهند گرفت.

قاسم جان بابایی ، معاون وزیر بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی: مردم نگران واکسیناسیون نباشند. تشکیل کمیته ای در مورد عوارض جانبی احتمالی واکسن تاج در سطح ملی نظارت خواهد شد. تنها راه محافظت از جامعه در برابر کرونا ، واکسیناسیون جهانی است.

وضعیت واردات واکسن کرونا

واکسن تاج

ناصر ریاحی در مورد آخرین وضعیت واردات واکسن از بخش خصوصی گفت: “ما دو دسته از سه میلیون دوز واکسن کرونا را نگهداری کرده بودیم ، 3 میلیون دوز از آسترازنکا ، ساخت هند و 3 میلیون دوز دیگر باقی مانده بود. سینوفرم چینی. ” از آنجا که ما نمی توانیم هزینه آن را با هم پرداخت کنیم و امکان تزریق همه چیز به یکباره وجود نداشت ، تصمیم گرفتیم بخشی از تولید آنها را در ماه ها و هفته های مختلف انجام دهیم. ما همچنین قراردادی را امضا کردیم که هنوز به قوت خود باقی است.

او اضافه کرد: برای واردات اولین بخش از یک میلیون دوز واکسن هندی ، ما همچنین یک اعتبار مستند در اروپا باز کردیم ، اما مشکلات ایجاد شده در هند مجوز صادرات را در هر صورت تنها با امضای نخست وزیر هند انجام داد. البته سفیر ایران در هند نیز به تسهیل واردات کمک می کند. از آنجا که این واکسن مخصوص خود سرخپوستان نیست و مربوط به شرکت سوئدی Astra است ، آنها تاکنون 10 یا 11 مجوز صادر کرده اند. ما تقریبا مطمئن هستیم که می توانیم این واکسن ها را دریافت کنیم ، اما زمان زیادی طول کشید.

رئیس اتحادیه واردکنندگان دارو اظهار داشت: در مورد Sinofarm ، وزارتخانه و سازمان غذا و دارو از ما مدارک بیشتری خواستند و ما در حال آماده سازی آنها هستیم. متأسفانه موج تاج های هندی ، آفریقایی و دیگر کشورها شرایط واردات واکسن تاج را کمی تغییر داد. تا دو یا سه ماه گذشته ، روند آسان تر بود ، اما این قله ها محدودیت های بیشتری ایجاد کردند.


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *