ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

مطلق ، دبیرکل حزب ، به کابینه پارلمان هشدار داده است

[ad_1]

وی همچنین از انتصاب همکاران رئیس جمهور به ویژه معاون اول رئیس جمهور ، رئیس ستاد و معاونین استقبال کرد و برای آنها در کسب رضایت خدا و ملت آرزوی موفقیت کرد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با تقدیر از اقدامات جدی رئیس جمهور و رئیس قوه قضائیه برای مقابله و درمان تاج ، حضور شایسته و تحسین برانگیز رئیس جمهور در بین مردم برای حل مشکل مواد مخدر را ستود و ابراز امیدواری کرد که با با کمک الهی ، همه مسئولان و همکاری ملت ، شاهد کاهش آسیب ها و پایان این فاجعه خواهیم بود.

وی افزود: تسریع واکسیناسیون عمومی و پیروی از روش های بهداشتی به مقابله با تاج کمک می کند ، اما البته تلاش کادر پزشکی نیز در روند برخورد با تاج کمک می کند و باید ارزیابی ویژه ای برای این بستگان انجام شود. به “

وی همچنین گفت: نظارت بر معیشت مردم موضوع مهمی است که دولت باید در زمینه تاج به آن توجه کند.

دبیرکل حزب مalitionتلفه اسلامی در لبیک ، با پیروی از دستورات ولی امر مسلمانان در تاج ، از همه مقامات ، دبیران ، اعضا و هواداران حزب در سراسر کشور خواست تا مراحل بهداشتی را رعایت کرده ، کلیه امکانات ممکن را فراهم آورند و ارائه کمک قابل اعتماد. همه کسانی که در

در بخشی دیگر از این گفتگو ، بادامچیان با استناد به قوانین جمهوری چک گفت: “این قانون باعث ناراحتی زیادی برای مردم در امور بانکی آنها شده است که برای اقتصاد نیز مضر است.”

وی که می خواست جلوی اجرای این قانون را بگیرد ، گفت: امیدوارم با حمایت دولت و مجلس ، اجرای این قانون تا اصلاح متوقف شود و پس از بررسی مشکلات و رفع آنها ، ادامه یابد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به تحولات در افغانستان گفت: مداخلات مستکبران و بیگانگان باعث ناامنی ، فساد ، آوارگی ، شهادت و زخمی شدن مردم افغانستان شده است …

وی افزود: “هر دولتی در افغانستان که با کمک و اتکای بیگانگان به قدرت برسد ، عمر کوتاهی خواهد داشت ، مانند رژیم کمونیستی وابسته به اتحاد جماهیر شوروی ، داعش و طالبان در گذشته ، که به ایالات متحده تکیه می کردند و هیچ چیزی نداشتند. اما اندوه و کشتن مردم “آنها افتادند.

بادامچیان تاکید کرد: افغانستان برای نجات مردم این کشور از همه این مشکلات فراتر از مشکلات کنونی به یک “نجات دهنده” نیاز دارد.

دبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به اقدامات سفیران روسیه و انگلیس گفت: از انگلیس جز این نوع اقدام موذیانه هیچ کاری انتظار نمی رود ، اما سفیر روسیه نباید به دلیل قوی بودن روسیه این اقدام را انجام می داد. روابط با ایران روابط ایران و روسیه در حال کمک است.
وی ابراز امیدواری کرد که اقدامات وزارت خارجه در این زمینه تعیین کننده و قوی باشد.

سرانجام دبیرکل حزب موتلفه اسلامی در ایام سوگواری بر سرور و سالار شهیدان و یارانش ، به دستور حسین به فرزند امام خامنه ای تسلیت گفت.

وی همچنین ابراز امیدواری کرد عزاداران حسینی ضمن دعا و خواستار رفع این آفت ، در رعایت نکات بهداشتی در مراسم کوشا باشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *