ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

ما چاره ای جز تعامل با جهان نداریم / مشارکت کم رقیب روند اصلاحات است

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

دکتر داریوش گنبری در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد: شعار دکتر همتی به معنای تعامل از خانه در دنیا ، هیچ پایه عاطفی ندارد و به طور کلی مشکلات و مشکلات کشور در این شعار دیده می شود.

او س asksال می کند که چرا تعامل از خانه در جهان یک مسئله اساسی است. وی اظهار داشت: ما برای بهبود وضعیت موجود چاره ای جز همکاری نداریم و در بحث های اخیر هر یک از نامزدها به نوعی از وام و یارانه و معیشت این موضوع را ذکر کرده اند. اما واقعیت این است که وقتی کشور تعامل مثبتی با دنیای خارج داشته باشیم ، مشکلات کشور حل خواهد شد.

رئیس ستاد همتی ایلام ادامه داد: اقتصاد ما به دلیل عدم تعامل با دنیای خارج به روزی مریض رسیده است و به طور کلی از بسیاری از رقبای منطقه عقب هستیم. در سال 2005 ، این سیاست به عنوان یک چشم انداز 20 ساله توصیف شد که بیان داشت ایران در سال 1404 اولین قدرت در منطقه خواهد بود ، اما ما به اولین قدرت در منطقه تبدیل نشدیم و رقبای منطقه ای ایران از ما جلوتر بودند.

قنبری گفت: “به عنوان مثال ، ما از نظر جمعیتی و مشترکات فرهنگی ، مذهبی و تاریخی با ترکیه قابل مقایسه هستیم که با یکدیگر قابل مقایسه هستند. امروز ترکیه تقریباً به یک کشور مهم در منطقه و جهان تبدیل شده است ، بنابراین صادرات آن در 2019 بیش از 185 میلیارد دلار است ، 64 میلیارد دلار درآمد حاصل از گردشگری کشور است و کل درآمد آن 250 میلیارد دلار است ، در حالی که درآمد ما به ارز خارجی حدود 30 میلیارد دلار است.

وی گفت: “این شرایط و شاخص ها با هم نمی توانند ما را به اهداف توسعه جوانان ، اشتغال و بهبود بکشند و ما عقب هستیم.” “امروز ، ترکیه یک قدرت نظامی است ، اگرچه ما نیز یک قدرت موشکی هستیم ، اما ترکیه یک نیروی چند جانبه است.” فناوری مدرن زیر آب ، که در حال تجاری سازی و رشد است و یکی از قدرتهای بزرگ در آینده است ، و این معادلات منطقه ای را به هم بزند ، بنابراین دلایل پیشرفت و رشد درآمد ترکیه چیست؟

رئیس ستاد همتی در استان ایلام تأکید کرد: بهبود شرایط اقتصادی در گرو تعامل با دنیای خارج است. اگرچه ترکیه به نظر می رسد با برخی کشورها تنش داشته باشد ، اما روابط اقتصادی خود را حفظ کرده و اقتصاد را به طور کلی قربانی درگیری های سیاسی نکرده است و ما باید در این زمینه در عرصه جهانی به این سمت برویم و تعامل منطقی با جهان خارج داشته باشیم.

قنبری تاکید کرد: “علاوه بر تعامل با جهان ، باید در داخل کشور نیز تعامل داشته باشیم. متأسفانه سطح تعامل و تحمل در کشور کاهش یافته است و همه در تلاشند خود را از بین ببرند. امروز حذف به خانه کشیده می شود. “برای پیشرفت و در قلب این برنامه ، سازماندهی مجدد اقتصاد کشور است.

نماینده سابق ایلام در مجلس شورای اسلامی گفت: خردگرایی در دولت روحانی که به عنوان یک کلید معرفی شد ، بین انتهای قیچی ترامپ و نگرانی های داخلی قرار گرفت. تعامل و جامعه می تواند دوباره گرفتار مشکلات امروز شود.

قنبری ادامه داد: به همین دلیل در این اوضاع سرد سیاسی و این فضای منجمد احساس مسئولیت کردم مسئولیت ستاد آقای همتی در استان را بپذیرم ، زیرا روشنفکران در برابر مردم مسئولیت دارند و این مسئولیت باید در سطح ملی انجام شود. علاقه. “آنها نباید از مشارکت اجتماعی دست بکشند و بر اساس این تعهد ، باید همیشه در صحنه حضور داشته باشند تا جامعه در مسیر درست حرکت کند.

وی با تأکید بر اهمیت تعامل با جهان گفت: امروز شاخص بدبختی در نتیجه تحریم ها در نقطه ضعف است و در صورت لغو تحریم ها ، این شاخص مناسب خواهد بود و کار دولت روحانی نتیجه را نشان می دهد در آینده. “

رئیس ستاد ایلام ادامه داد: مخالف جریان اصلاحات در حال حاضر آقای رئیسی نیست بلکه عدم مشارکت مردم است ، همین رای کوچک و محدود می تواند پیروز شود.

وی توصیه می کند: مردم باید ناامیدی را کنار بگذارند و اگر مشارکت مردم به بیش از 60 درصد برسد ، جریان اصولگرا قطعاً شانسی برای پیروزی نخواهد داشت و اصلاح طلبان می توانند پیروز شوند.

قنبری اضافه کرد: مشارکت مردم طی یکی دو روز آینده مهم است و هرچه افراد عصبانیت خود را با گلدان کنار بگذارند ، بیشتر به امید آینده در کاغذ حضور خواهند یافت.

این فعال سیاسی تأکید کرد: امیدواریم مردم با درک شرایط به وجود آمده برای دولت روحانی و اهمیت تعامل با جهان خارج برای بهبود اوضاع و احساس مسئولیت نسبت به آینده خود ، بیشتر در پای صندوق های رای حاضر شوند. . “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *