ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

ما باید یک نگاه ملی به سیستان و بلوچستان داشته باشیم

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

گفت جلیلی در آخرین برنامه از مجموعه داستانهای “سیستان و بلوچستان” بر لزوم تغییر رویکرد فعلی به استان سیستان و بلوچستان تأکید کرد و گفت: باید نگاه استان سیستان و بلوچستان به عنوان یک استان محروم تغییر کند. ؛ نظر صحیح این است که در این استان فرصتهای بی نظیری وجود دارد که در صورت احیا نه تنها مردم استان بلکه کل کشور به نفع آنها خواهد بود.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به سفرهای خود به شهرهای مختلف استان ادامه داد: توسعه استان سیستان و بلوچستان نیاز به نگاه ملی به استان دارد ؛ باید یک فرماندار در آنجا منصوب شود تا ظرفیت ملی کشور و اجماع قدرت را به سمت استان هدایت کند.

وی با بیان اینکه همسایگان شرقی ایران یکی از بهترین بازارهای صادراتی ما است ، افزود: یکی از مهمترین فرصت ها در این استان همسایگی پاکستان و افغانستان است. سیستان و بلوچستان دریچه ورود ایران به این دو کشور است و اگر اساس ما همکاری اقتصادی در منطقه باشد ، سیستان و بلوچستان یکی از محورهای این تعامل خارجی است.

صادر کننده رسمی به جای سوخت

جلیلی با اشاره به ظرفیت بازار 16 میلیارد دلاری پاکستان افزود: وقتی چنین ظرفیتی در کنار سیستان و بلوچستان وجود داشته باشد ، شهروندان این استان می توانند به جای حمل کیسه یا سوخت به صادر کننده رسمی این کشور تبدیل شوند.

وی افزود: “صنایع زیادی در غرب پاکستان وجود دارد که به خدمات انرژی نیاز دارند. سیستان و بلوچستان می تواند از شرکت های پاکستانی سرمایه گذاری کند. این امر نه تنها بر آمار اشتغال در این استان تأثیر می گذارد ، بلکه منجر به روابط بیشتر بین دو ملت و افزایش امنیت در منطقه خواهد شد.

جلیلی با اشاره به تشکیل شورای توسعه جنوب شرقی در دوران تصدی خود در دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی ، تأکید کرد: ما معتقدیم که سیستان و بلوچستان می تواند به یک کمربند و مرکز اقتصادی در جنوب شرقی ایران تبدیل شود.

بندر چابهار سیستان و بلوچستان را بی نظیر می کند

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به دسترسی به آبهای آزاد از طریق بندر چابهار گفت: بندر چابهار یک بندر استراتژیک در دریای عمان است که توانایی اتصال اقتصادهای بزرگ مانند چین و هند را با کشورهای غربی. چابهار یکی از قطب های کریدور جنوب و شمال محور ترانزیت در ایران است و وقتی می گوییم فرصت های سیستان و بلوچستان بی نظیر است ، به چنین ظرفیتی اشاره می کنیم.

جلیلی همچنین از توزیع تبعیض آمیز امکانات در منطقه آزاد چابهار انتقاد کرد و گفت: در بخشی از این منطقه آزاد مجتمع های مسکونی اجتماعی لوکس برای برخی افراد فراهم شده است در حالی که شاهد زندگی برخی از افراد در وسط شهر بوده ایم. توسعه باید متعادل و عادلانه باشد تا بتواند به نفع عموم مردم باشد.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با اشاره به سواحل مکران و ظرفیت مهم گردشگری منطقه اظهار داشت: یکی دیگر از فرصت های مهم برای مردم سیستان و بلوچستان داشتن سواحل جذاب برای گردشگری و حتی گردشگری است ؛ همچنین ، کشاورزی در قسمت جنوبی استان برای پرورش میوه های گرمسیری یکی دیگر از زمینه های ایجاد اشتغال و جلوگیری از خروج ارز از کشور است.

هم دیپلماسی و هم مدیریت آب

وی در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به همزیستی دو پدیده سرزمینی و طغیان در این استان اظهار داشت: جدا از بحث دیپلماسی آب که برای استان یک مشکل جدی است ، مشکل اصلی مدیریت آب در سیستان و بلوچستان. کارهای بسیار خوبی برای توسعه چاه هایی با بودجه 850 میلیون دلاری برای این استان انجام شده است که باید تکمیل شود و مردم از آن بهره مند شوند.

جلیلی وجود مراکز معتبر علمی و دانشگاهی در چندین منطقه سیستان و بلوچستان را فرصت بسیار خوبی برای توسعه عدالت آموزشی در این استان می داند و می گوید: “از آنجا که دانشگاه های خوبی در شهرهای سراوان ، زابل ، زاهدان ، و غیره. “برای رفع محرومیت از برخی روستاها و حومه شهر اقدام کنید.

این نامزد انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری با اشاره به بازدید از زاغه ها اظهار داشت: برخی از جوانان در سطح شهر اقدام به راه اندازی موسسات خیریه و جهاد کرده اند که نشان می دهد مردم در حومه شهر بهترین مردم هستند. تبعیض و پیشرفت. “مسئله امنیت ثمره مشارکت مردم را دیده است و دولت آینده باید مسئله مشارکت مردم در توسعه استان را به عنوان یک عنصر جدی بپذیرد.

جلیلی با تمجید از چشم انداز و عملکرد فرماندار سابق قصر کند در دولت یازدهم گفت: در یکی از سفرها به سیستان و بلوچستان ، ما با برخی از مقامات این استان به قصر کند رفتیم و دیدیم خانم ریگی به عنوان یک فرماندار سنی در قصر کند یک نمونه است و این یک بسیجی است که اقداماتش منجر به رضایت عمومی و استفاده از فرصتهای شهر شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *