دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

فنلاند: راه اندازی کنتور مسئولیت شرکتی

[ad_1]

هلسینکی ، 18 دسامبر 2020: FIBS ، بزرگترین شبکه مسئولیت شرکتی در کشورهای شمال اروپا و مروج پیشرو تجارت پایدار در فنلاند ، معیار مسئولیت شرکتی فنلاندی را منتشر کرده است. هدف آن ارائه دیدگاه های شرکت های اصلی عضو FIBS به رسانه ها و سایر ذینفعان در مورد مسائل روز مربوط به مسئولیت و پایداری شرکت ها است. این نظرسنجی ها درباره موضوعات مربوط به مسئولیت شرکتی انجام می شود که از اخبار و بحث های عمومی ناشی می شود. علاوه بر این ، آنها شامل موارد دیگری در قبال مسئولیت هستند که مورد توجه عموم قرار دارند ، با توجه به آخرین تحقیق یا نوآوری ، به عنوان مثال.

بیش از نیمی از شرکت هایی که به متر سنجش مسئولیت شرکتی فنلاندی FIBS پاسخ دادند ، تخمین می زنند که Covid-19 روش های عملیاتی خود را تا حدی یا قابل توجه تغییر داده است. تقریباً یک سوم شرکتهایی که پاسخ دادند ، قصد دارند منابع خود را برای مسئولیت شرکتها در سال آینده افزایش دهند.

یک چهارم پاسخ دهندگان بر این باورند که ویروس Covid-19 نحوه اعمال مسئولیت شرکت ها را بسیار تغییر داده است. از هر سه نفر یک نفر می گوید که آنها روش کار خود را تا حدی تغییر داده اند.

تغییر در روش کار در عمل به عنوان سرمایه گذاری در سلامت و ایمنی کارکنان تلقی می شود: به عنوان مثال ، برنامه های خطر و احتمالی بررسی می شوند و دستورالعمل های ایمنی به روز می شوند و توجه بیشتری به بهداشت و ایمنی محصولات می شود. اهمیت کار پاسخگویی افزایش یافته و اقدامات توسعه تجارت و ملاحظات ایمنی مورد تأکید قرار گرفته است. در عین حال ، کارهای عملی در مورد مواردی مانند پروژه های توسعه در طی همه گیری دشوارتر شد.

بیش از نیمی از پاسخ دهندگان (57٪) معتقدند که منابعی که برای کار با مسئولیت شرکتی استفاده می شود در سال 2021 ثابت خواهد ماند. تقریباً یک سوم (29٪) تخمین می زند که منابع آنها افزایش یابد.

“خوشبختانه ، بیماری همه گیر ویروس کرونا به عنوان یک کاتالیزور برای تغییرات مثبت در جهان عمل می کند ، که این نیز در فعالیت های مسئولیت شرکتی شرکت ها نشان داده می شود. وی گفت: “طبق اولین سنجش مسئولیت شرکتی ، علاقه عمومی به موضوعات مسئولیت شرکتی در حال افزایش است ، به این معنی که سرمایه گذاری طولانی مدت در مسئولیت و مخالف تغییرات آب و هوایی ، از جمله موارد دیگر ، با وجود بیماری Covid-19 افزایش می یابد.” کیمو لیپونن ، مدیر عامل FIBS.

اندازه گیری مسئولیت شرکتی فنلاند در 17 نوامبر سال 2020 انجام شد و 35 مدیر مسئولیت شرکت و کارشناسان از اعضای اصلی شرکت FIBS به نظرسنجی پاسخ دادند. گروه پاسخ دهندگان در این نظرسنجی شامل مدیران و کارشناسان مسئولیت شرکتی از مجموع 45 شرکت بزرگ در فنلاند هستند. تقریباً نیمی از گروه پاسخ دهندگان شرکت های ثبت شده عمومی هستند.

اخبار کامل FIBS در اینجا موجود است

الیاف شریک شبکه جهانی شورای تجارت جهانی برای توسعه پایدار (WBCSD) است ، اتحادی متشکل از بیش از 60 سازمان تجاری به رهبری مدیران عامل در سراسر جهان. این شبکه ، که حدود 5000 شرکت را شامل می شود ، با تعهد مشترک برای ارائه رهبری تجاری برای توسعه پایدار در کشورها و مناطق مربوطه متحد شده است.

اطلاعات بیشتر
کیمو لیپونن
مدیر ارشد اجرایی ، FIBS

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *