ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

عملیات کلاهبرداری تلفنی در مانیسا و دنیزلی

[ad_1]

1639

اخبارDENİZLİ.COM

گربه ماهی حوزه ایمنی حنیفه کورتکان ، 64 ساله ، که به ریاست خود مراجعه کرد ، گفت که با دادن پول و طلا به ارزش 25000 پوند به مردی که از طریق تلفن با او تماس گرفته و او را به عنوان “ناظر” معرفی کرده ، فریب خورده است .

در نتیجه بازرسی از دوربین های امنیتی ، پلاک ثبت خودروی مورد استفاده دو مظنون مشخص شد.

روز بعد از حادثه سوما ، مشخص شد که مظنونان از یک شهروند بالغ در دنیزلی با همین روش جواهرات به ارزش 80 هزار پوند را فریب داده اند.

LU (23) ، یکی از مظنونان ، در یک تحقیق مشترک با اداره پلیس دنیزلی در یک آدرس در دنیزلی بازداشت شد.

اولین اظهارات LU نشان داد که او به دلیل بدهی خود در قمار وارد کار شده است ، کسانی را که به دنبال پیرزن ها هستند نمی شناسد و از 2 شغل 3500 لیره ترک کمیسیون دریافت کرده است.

فرد مظنون توسط قاضی جنایی مسالمت آمیز دستگیر شد و در آنجا به بیرون منتقل شد.

“من پول پس انداز شده را به دخترم با معلولیت دادم”

حنیفه کورتکان ، که از طریق تلفن فریب خورده بود ، به خبرنگار AA گفت که او با همسر و دخترش معلول زندگی می کند ، از تلفن ثابت در خانه با او تماس گرفته می شود ، که در خط تلفنی که از طرف شخصی صادر شده جرمی مرتکب شده است. خود را به عنوان “ناظر” معرفی کرد ، و اینکه روی پول و جواهرات اثر انگشت ایجاد می کند.

کورتکان با بیان اینکه از طریق تلفن به مرد اعتماد ندارد ، گفت:

“من بارها و بارها پرسیدم ،” آیا شما کلاهبرداری هستید؟ ” “شما به کارمند دولت اعتماد ندارید؟” گفت و بر پرچم سوگند یاد کرد. در آن لحظه شخصی به خانه آمد ، من یک سند هویت خواستم ، چیزی را از جیب او بیرون آوردم ، بلافاصله پس دادم و پول و طلا را برداشتم و رفتم.

من اعتقاد داشتم این سوگند به پرچم است ، ما قبل از پرچم می لرزیم. وقتی گفتم پلیس ، پرچم ، وطن ، آنچه را که داشتم بیرون آوردم و دادم. دختر معلول من پول پس انداز کرد ، گردنبند ، برچسب ، طلا و ما آن را دادیم. و حقوق من “

کورتکان همچنین گفت که می خواهد سنگین ترین مجازات برای کسانی که مردم را با احساسات حساس مانند عشق به پلیس و پرچم فریب می دهند ، صادر شود.

از سوی دیگر ، کارمندان اداره امنیت عمومی سوما خبر دادند که در 5 ماه گذشته 8 مورد کلاهبرداری تلفنی در منطقه رخ داده است و 7 مورد آنها روشن شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *