ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

علت قطع برق را کشف کنید

[ad_1]
وزیر سابق تعاون در پاسخ به سوالی درباره دلایل اصلی گرفتگی های سراسری در کشور گفت: متأسفانه شرایطی در کشور وجود دارد که مردم را محرم ندانیم. به گفته امام خمینی (ره) ، برکات اصلی این انقلاب این افراد هستند و ما باید همیشه با آنها صادق باشیم.


علت قطع برق را کشف کنید


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

قطعی برق در ایران به مرحله بحرانی رسیده است ، که به شدت بر ابعاد مختلف زیست اقتصادی مردم تأثیر گذاشته و ترس از گسترش تأثیرات این بحران از سطح خرد به کلان اقتصاد را دارد.

کشف بی سابقه دلایل قطع برق!

قطع برق در کشور موجب خشم عمومی مردم نسبت به عملکرد دولت در آخرین روزهای زندگی وی شد که منجر به عذرخواهی وزیر جدیدتر شد. اگرچه در پاییز سال گذشته ، همزمان با آلودگی گسترده و سنگین ناشی از سوختن مازوت در نیروگاه ها ، این کشور متوقف شد ، اما تکرار این وضعیت باعث شده بسیاری با رهبران کشور روبرو شوند و یکی از واقعی ترین دلایل این روش. ، س Askال کنید علی صوفی ، وزیر تعاون در دولت اصلاحات ، در مصاحبه با گسترش خبر ، در مورد دلایل مشکلات در این زمینه صحبت کرد که در زیر به طور مفصل در مورد آنها صحبت خواهید کرد.

چرا به مردم آدرس اشتباه می دهید؟

وزیر سابق تعاون در پاسخ به سوالی درباره دلایل اصلی گرفتگی های سراسری در کشور گفت: متأسفانه شرایطی در کشور ایجاد شده است که مردم دیگر محرم نمی دانند. به گفته امام خمینی (ره) ، برکات اصلی این انقلاب این افراد هستند و ما باید همیشه با آنها صادق باشیم. تاریخ به ما نشان می دهد که هر زمان صادقانه با مردم درگیر می شویم ، مردم همکاری بیشتری با مقامات و کل سیستم داشته اند. در این شرایط صداقت و شفافیت ، حلقه مفقوده وضعیت فعلی دولت در ایران است ، جایی که هیچ کس صادقانه با مردم صحبت نمی کند. ظرفیت تولید نیروگاه ها در کشور کاملاً فعال نیست و این در شرایطی است که حدود ده درصد برق تولیدی و مصرفی در کشور از نوع برق آبی یا آبی است. بنابراین نباید آدرس اشتباهی برای زمین به مردم بدهیم. در دولت اصلاحات و حتی در زمان دولت سازندگی ، زمانی که کشور با ویرانی جنگ دست و پنجه نرم می کرد و با این وجود سرعت سرمایه گذاری در صنعت برق بسیار سریع بود که همگام با تقاضای روزافزون برای برق عمومی (به دلیل رشد جمعیت ) ، رشد اقتصادی و صنعتی کشور نیز سریع بود. آیا می توان بدون سرمایه گذاری در صنعت برق به رشد اقتصادی دست یافت؟

برق

علی صوفی افزود: طبق آمار دولت ، این کشور در حال حاضر سرمایه گذاری بسیار بیشتری نسبت به گذشته برای تهیه بیت کوین برای لهستان ، هند ، ترکیه و چین دارد که از برق ارزان قیمت در این کشور برای استخراج حداکثر بهره برداری استفاده می کنند. مشکل قاچاق گازوئیل و بنزین ارزان قیمت اندک بوده است و اکنون قاچاق رسمی برق به خود ایران با مجوز دولت به مشکلات قبلی افزوده شده است. علاوه بر این ، دو مشکل اصلی وجود دارد. بخشی از ظرفیت نیروگاه ها ، که در جریان انتقال دارایی های دولت منتقل شده است ، در اختیار نهادهای خاصی است که تصمیم گرفته اند از ظرفیت خود برای تولید برق در زمینه استخراج بیت کوین استفاده کنند. برخی دیگر معتقدند که قیمت فعلی برق از نظر اقتصادی مقرون به صرفه نیست و دولت باید قیمت برق را آزاد کند و تا زمانی که قیمت برق آزاد نشود این نیروگاه ها با حداکثر ظرفیت برق تولید نمی کنند. مشکل دیگر این است که سرمایه گذاری در صنعت برق ناچیز است و اکنون در حال نمایش است.

کمبود سرمایه گذاری یا سرمایه گذاری اشتباه؟

تشخیص قطعی برق

وزیر سابق تعاون در پایان اظهار داشت: کمبود سرمایه گذاری در شرایطی مشاهده می شود که کشور با تحریم و ورشکستگی بسیاری از صنایع و کارخانه ها روبرو است و مصرف برق قبلی این شرکت ها از تقاضای کلی برق کاهش یافته است و این ممکن است عمیق تر فاجعه. “نمایش. دولت قبلی علی رغم ایجاد ظرفیت نسبتاً زیاد در صنعت انرژی کشور ، عمدتا نیروگاه های گازی ساخته است که اگرچه ساخت این نیروگاه ها سریع است و از فن آوری پیچیده ای برخوردار نیست ، اما در کمتر از سال نیاز به تعمیرات اساسی دارد که به دلیل نیاز به تعمیرات اساسی منجر به تعطیل شدن کشور برای مدت زمان بسیار کوتاهی می شود و کشور در تولید برق با بحران روبرو خواهد شد. سرمایه گذاری گسترده راهی برای نجات کشور از این بحران است. اگر دولت سرمایه گذاری نكند ، این زمینه را برای ورود بخش خصوصی و تعاونی ها و همچنین سرمایه گذاران خارجی فراهم می كند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *