دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

عروسی آنلاین مثلث ترکیه-ایتالیا و مراکش

[ad_1]

غیر معمول ترین در جهان است عروسیمراکش ، یکی از اولین کشورهایی که وقتی مورد توجه قرار گرفت ، به ذهن خطور کرد ، میزبان مراسمی نادر بود. حسن دوگان ، 42 ساله ، که به عنوان تاجر در منطقه Acaypayam در دنیزلی کار می کند ، با لاهیبوری حیات 30 ساله ، که همچنین عروس یک صندوقدار است که از طریق دوست خود رمضان سیمون ، که در ایتالیا زندگی می کند ، در مراکش بیمه کار می کند ، ملاقات کرد. از آگوست گذشته شبکه های اجتماعیبیمه گران و بازرگانان مراکش از Acıpayam ، که با یکدیگر ملاقات کردند ، تصمیم به ازدواج گرفتند.
بر اساس آداب و رسوم محلی و سنت های ترکی ، تصاویر رنگارنگی در عروسی در مراکش ، کشور عروس ایجاد شده است. عروس و اقوامش که چهار خادم بر دوش خود حمل می کردند ، وارد تالار تخت شدند ، در عروسی ، جایی که ملودی های ترکی و مراکشی خوانده و خوانده می شد ، در قلب آنها خوشحال می شدند. در حالی که رقص ها و آن لحظات سرگرم کننده ای که در عروسی اتفاق می افتد ، طناب ها را می کشید ، این زوج حسن دوگان و لایبور لایف از ترکیه ، مراکش و اقوام و آشنایان ساکن ایتالیا در شبکه های اجتماعی در گروه زندگی ترافیک دنیزلی زنده دیده شدند.
این زوج که در روزهای آینده به ترکیه باز خواهند گشت ، اقدامات همه گیری در دنیزلی آموزش داده شده است زیرا آنها پس از عروسی آسیپایام به زندگی خود ادامه می دهند.

عروسی آنلاین مثلث ترکیه-ایتالیا و مراکشعروسی آنلاین مثلث ترکیه-ایتالیا و مراکشعروسی آنلاین مثلث ترکیه-ایتالیا و مراکشعروسی آنلاین مثلث ترکیه-ایتالیا و مراکش

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *