دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

طب ایرانی برای پیشگیری و درمان بیماری عروق کرونر قلب ارائه شده است

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

تاج حاوی 25 تا 27 پروتئین است (طبق منابع مختلف علمی). این پروتئین ها به پروتئین های بدن انسان متصل می شوند و سلول را کنترل می کنند. ویروس از طریق دستگاه تنفسی یا پارگی زخم ها وارد جریان خون می شود. وقتی ویروس وارد می شود ، تعداد آن کم است. پس از 3 روز تکثیر ویروس ، یک فرد سالم آلوده می شود. پس از حدود سه روز ، علائم بیماری ظاهر می شود.

محققان یک شرکت دانش بنیان در حال حاضر درمانی برای این بیماری ایجاد کرده اند که هم اکنون در دسترس کادر پزشکی و عموم مردم است. این دارو در آزمایشات بالینی به نتایج بسیار قابل قبولی رسیده است و می تواند یک روش امیدوار کننده برای کنترل باشد بیماری کرونر قلب بودن. سالیراویرا به چهار شکل وجود دارد: اسپری بینی ، اسپری دهان ، قطره های استنشاق و قرص های خوراکی.

معرفی چهار فرم دارویی Saliravira

اسپری بینی بزاقی و قرص های خوراکی دو نوع رایج دارو هستند و داروهای مختلف در این فرم مشاهده می شود. این قرص خون را از طریق دستگاه گوارش جذب و ایمن سازی می کند و از طوفان سیتوکین جلوگیری می کند اسپری بینی قسمتهای ایمنی سینوس ها و مناطقی را که احتمال افزایش آلودگی ویروسی وجود دارد ، می پوشاند.

اسپری خوراکی سالیراویرا یکی از اشکال استاندارد پزشکی است که به صورت موضعی در ناحیه حلق عمل می کند ، بنابراین ویروس تعویض ویروسی کرونر را در ناحیه حلق کاهش می دهد.

عضو چهارم ، که قهرمان بلامنازع سالیراویرا است ، یک قطره است. شرکت میم دارو سالهاست که بر روی بخور دادن و رایحه درمانی تمرکز دارد و حتی این شرکت یک کلینیک تخصصی ماشین جوجه کشی در زیرمجموعه خود دارد.

نیاز به استفاده از 4 شکل دارو Saliravira است

درمان با این دارو حداقل به مدت 8 روز به استفاده همزمان از چهار فرم آن نیاز دارد و اگر فقط از یک فرمولاسیون استفاده کنید نتیجه بهینه ای از این دارو نخواهید گرفت. نتایج یک آزمایش بالینی با این دارو کاهش 50 درصدی در طول دوره درمان و عدم بستری شدن در یکی از افراد در گروه درمانی سالیوویر را نشان داد.

استفاده از یک یا دو جز of سالیراویرا ممکن است اثرات مثبتی داشته باشد درمان تاج اما برای به دست آوردن نتایج مشابه نتایج یک آزمایش بالینی ، باید همزمان چهار م componentsلفه را مصرف کنید.

سالیراویرا در جلوگیری از تاج موثر است!

یکی از نکات مهم سالیراویرا پیشگیری از بیماری عروق کرونر قلب است. مصرف روزانه قرص سالیویر یا مصرف همزمان اسپری های بینی و دهان یا مصرف روزانه بزاق ممکن است خطر ابتلا به بیماری عروق کرونر قلب را کاهش دهد.

همچنین توصیه می شود از اسپری بینی و خوراکی سالیراویرا قبل و بعد از قرار گرفتن در معرض مناطق پر خطر مانند مراکز شلوغ یا سیستم های حمل و نقل عمومی استفاده کنید. اسپری ها می توانند ویروس را قبل از ورود به سلول و درگیر شدن بدن ، از نظر جسمی هدف قرار داده و غیرفعال کنند.

سالیراویرا اولین دارویی در جهان است که به عنوان نشانه ای چهار جزئی برای درمان بیماری عروق کرونر قلب معرفی می شود. مسیر تحقیق در زمینه تولید داروی سالیراویرا توسط تیم تحقیقاتی شرکت میم دارو با کمک پزشکان بیماریهای عفونی از بیمارستان امام خمینی (ره) دنبال شد. تولید صنعتی سالیراویرا در پارک فناوری پردیس انجام می شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *