ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

صحبت های دوستان آرزو درباره آقای هورامدین فضای مجازی را لرزاند

[ad_1]

در بازجویی ها ، پدر بابک هورامدین گفت که دامادش از نظر اخلاقی مشکل دارد ، پدرش از نظر اخلاقی مشکل داشت و او ترحم نمی کرد!

فاجعه باورنکردنی قتل خانواده بابک خرمدین

“من باور نمی کنم ، هنوز هم نمی توانم باور کنم که مادر و پدرش آرزو را کشتند و معلول کردند. ما فکر کردیم او به استانبول رفته است ، یعنی پدرش چنین گفته است. ما مدتی از آرزو خبری نداشتیم. ناگهان تلفن زنگ خورد و کافه جواب نداد: “ما همیشه می رفتیم و می رفتیم. وقتی برای دیدن او به خانه آنها رفتیم ، پدرش در را باز کرد و گفت: “آرزو به استانبول رفته است. “

آرزو هورامدین ، ​​یکی از دوستان دیرینه اش ، گفت: “برای ما بسیار شگفت آور بود که آرزو به دلیل شرایط جسمی آرزو ازدواج کرد و به استانبول رفت ، به دلیل بیماری ام اس شدید ، که باعث شد ما درباره نبودن او فکر کنیم ، به جز: متاهل و به ترکیه مهاجرت کرد. و در استانبول مستقر شدیم! فکر کردیم که شاید خانواده اش او را به خاطر وضعیت جسمی او به دلیل بیماری ام اس به خانه سالمندان منتقل کرده اند. کشته شدن.

آرزو هورامدین ، ​​دوست صمیمی که هر دو در اکباتان زندگی می کرد و از کودکی با او همکلاسی بود و این دوستی ادامه داشت تا اینکه آرزو ناگهان ناپدید شد: “نه در مدرسه ، وقتی بزرگ شدیم ، روزی او روبرو نشسته بود از من. و او گفت ، “من می خواهم یک راز برای شما بگویم ، که اگر آن را نگویم ، اگر نگویم ، آن را خفه می کند” ، و او گفت ، “من یک کودک بودم ، هشت ساله ، پدرم … “به مادرم گفتم. به کسی نگو … “مادرم که داشت خانه را ترک می کرد ، من و پدرم که تنها مانده بودیم …” آرزو در طول سالهای دوستی ما فقط سه بار این داستان را گفت و او هر کدام را لرزاند زمان.

“بله ، ما رفتیم ، پدر و مادرش زن و مرد ساكنی بودند. تصور اینكه زن و مردی چنین جنایاتی را انجام دهند دشوار است.” هر وقت به خانه آنها می رفتیم ، آنها از ما استقبال می کردند. “

پدر آرزو چه رفتاری داشت ، مهربان یا جدی؟ دوست آرزو خرمدین پاسخ داد: “پدرش یک سرباز بود. رفتار ارتش کمی جدی است. اما این مرد در رفتار خود آرام بود.”

مادر آرزو چگونه رفتار می کند؟ خرمدین دوست آرزو در پاسخ به این س saidال گفت: “زن آرامی”.

وی در مورد خصوصیات بابک خرمدین و برادر افشین گفت: افشین شعر می گفت و روحیه خودش را داشت بابک پسری آرام و بی آزار بود.

پدر آرزو ادعا می کند آرزو در صحنه قتل همسرش بوده و شاهد جنایت بوده است. دوست او گفت: “دانستن این قتل برای آریزو غیرممکن است. هر وقت از او در مورد ازدواجش س askedال می کردیم و او دلیل طلاقش را می گفت ، گفت:” ما با هم سازگار نبودیم. “ما نبودیم.”

خرمدین پدر آرزو ادعا می کند دامادی که او کشته رفتارهای غیراخلاقی داشته و برخی از گرایش ها و تمایلات جنسی را آزار داده است. بهترین دوست آرزو گفت: هیچ اتفاق مشابهی بین آرزو و اختلافات اینچنینی بین او و همسرش رخ نداده است. آنها نتوانستند با هم زندگی کنند و از هم جدا شدند.


[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *