دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

صالحی در انتخابات شرکت خواهد کرد

[ad_1]

محمد علی وکیلی اعلام کرد:این فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: جریان اصلاحات همیشه با یک ایده آل آغاز می شود و نتایج مناسب است.


صالحی در انتخابات شرکت خواهد کرد


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

محدعلی وکیلی گفت: طبق شواهد موجود علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی قصد دارد نامزد ریاست جمهوری شود.

محمدعلی وکیلی در مورد چارچوب سیاسی جریان اصلاح طلب انتخابات ریاست جمهوری گفت: هیئت اجماع اصلاح کننده اجماع به دنبال دستیابی به یک کاندیدا از 14 نامزد است. این نهاد به دنبال انتخاب نهایی در میان اصلاح طلبان است اما این موضوع رد می شود و به نفع جریان اصلاح طلب نیست.

این فعال سیاسی اصلاح طلب اظهار داشت: جریان اصلاحات همیشه با یک ایده آل آغاز می شود و نتایج مناسب است.

امید ، یکی از اعضای فراکسیون مجلس دهم ، صالحی ، رئیس سازمان انرژی اتمی ، گفت که قصد دارد بر اساس شواهد در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کند و گفت: “جریان اصلاحات احتمالاً در مورد لاریجانی یا صالحی به اجماع می رسد. در مصلحت “

وی گفت: به گفته جهانگیری معاون اول رئیس جمهور برای انتخابات ریاست جمهوری ثبت نام می کند. تا دیروز ، ما فکر می کردیم که عارف نیز ثبت نام کند ، اما نامزدی وی برای انتخابات ریاست جمهوری پس از اعلام استعفا لغو شد. البته برخی گروه ها بر حضور وی پافشاری می کنند.

این فعال سیاسی اصلاح طلب فضای انتخابات را شکننده خواند و گفت: بلاتکلیفی جبهه اصلاح طلب و اصولگرا به دلیل عدم قطعیت حضور سیدابراهیم رئیسی در انتخابات است. حضور یا عدم حضور وی در شکل گیری سیاسی جناح اصلاح طلب و اصولگرا تأثیرگذار است.

وی تأکید کرد که روند اصلاحات مبتنی بر یک نهاد جامعه سازی است ، اما آنها ممکن است بر اساس مصلحت با کاندیداتوری صالحی یا لاریجانی از فراکسیون خود موافقت کنند.

منبع: مهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *