ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

شهر من دنیزلی در ترکیه پروژه اول

[ad_1]

اخبارDENİZLİM.COM

مسئولیت اجتماعی که توسط اداره استانی آموزش ملی در دنیزلی تحت نظارت فرمانداری دنیزلی با کمک مالی شهرداری دنیزلی با کمک مالی صندوق حمایت از وزارت انجام شده است. پروژهپروژه دنیزلی من ، یکی از اولین پروژه ها ، شامل 20 کتاب علمی تخیلی و 20 فیلم انیمیشن با دنیزلی است که می تواند به طور همزمان توسط همه دانش آموزان با نیازهای ویژه استفاده شود.

این مجموعه داستان ها که توسط آیتن بوز نوشته شده و توسط نیلگون گوكچه تصویرگری شده و توسط 350 نفر از كارمندان داوطلب تهیه شده است ، مجموعه خروس Bilge نام دارد.

پروژه من برای شهر دنیزلی اولین پروژه در ترکیه است.

اولین تاریخ زبان اشاره در ترکیه ،

در ترکیه ، اولین سن دبستان با نیازهای ویژه در محدوده مواد قابل استفاده همزمان با دانش آموزان همه دانش آموزان ما ،

اولین بار در تاریخ کتابهای صوتی ترکیه از مجموعه های تئاترهای رادیویی

در ترکیه ، اولین سری از فیلم ها برای ترکیب تبلیغات فرهنگی با مواد آموزشی ویژه ،

اولین مجموعه داستان که معرفی استان به زبان خارجی جامع است ،

یک مجموعه داستان خارق العاده که ضمن آموزش ارزشهای تاریخی ، اجتماعی ، فرهنگی و گردشگری دنیزلی ضمن کمک به توسعه زبان خارجی ، عادات مطالعه فرزندان ما را افزایش داده و لذت مطالعه آنها را بهبود می بخشد ،

در کارکنان این پروژه شامل 2 مشاور دانشگاهی ، مترجم زبان اشاره ، تنظیم کننده ، تصویرگر ، طراح ، متخصص مشاوره کودک ، تهیه کننده ، بسیاری از معلمان داوطلب و دانشجویان است.

در بیانیه ای توسط فرماندار دنیزلی ، “تاریخ ریشه دار و میراث فرهنگی باشکوه فرزندان ما در طی روند دشوار بیماری همه گیر ، جایی که کودکان ما از خواندن ، گوش دادن ، تماشا و یادگیری در هر محیط و این مجموعه داستان که از سال 2016 ادامه دارد لذت خواهند برد. ، از تمام حساب های رسانه های اجتماعی ما ، EBA ، اداره استانی Denizli برای آموزش ملی و شهرداری پایتخت دنیزلی شما به راحتی می توانید از YouTube به وب سایت ها دسترسی پیدا کنید. https://www.youtube.com/channel/UCP7E6XudLZP_ZO_U5WnXZVAگفته شده است.

در شبکه های اجتماعی ، در حالی که همه پست های خود را با تأیید “شهر من دنیزلی” به اشتراک می گذارند ، انتظار می رود که این کتاب در استانهایی غیر از دنیزلی مورد توجه قرار گیرد و این پروژه در سراسر کشور توزیع می شود.
ما همچنین همه ارگانهای مربوطه به نمایندگی از سازمانهای صدا و سیما و سازمانهای رسانه ای در ترکیه اجرای همه پروژه هایی را كه انتظار حمایت آنها را در این زمینه داریم گسترش می دهیم.

شهر من دنیزلی در ترکیه پروژه اول

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *