دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

شعارهای داغ؛ مردم این سخنان نامزدها را به یاد می آورند

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

با نزدیک شدن به انتخابات ، بازار شعارهای انتخاباتی داغتر می شود و در این بین ، گرچه شاهد بحث و جدال و گفتگوی مداوم زیادی در بین نامزدها نیستیم ، اما بیشتر نامزدها در حوزه اقتصاد و برنامه ها تمرکز کرده اند. شعارهای انتخاباتی خود را بگویید.

زاکانی لیست املاک خود را اعلام کرد

در همین حال ، اظهارات صریح زاکانی بیش از سایر نامزدها مورد توجه قرار گرفت. زاکانی در برنامه تبادل شبکه ظاهر شد و در مصاحبه ای با محمد دلاور ، مجری مشهور ، به خبر اقامت دخترش در سوئیس پاسخ داد و گفت: در ایران هستند. دخترم بورسیه یا سهمیه نگرفت اما فقط با کار و تحقیق در این دانشگاه پذیرفته شد. “دخترم یک دوره دو ساله را در مدت یک سال و نیم به پایان رساند و در مدت یک سال به کشور ما بازگشت.” وی در بخش دیگری از مصاحبه لیستی از املاک خود را ارائه داد و گفت: “ما در خیابان ایران در تهران دو واحد 95 متری داریم و همسرم یک خانه 75 متری در پردیزان قم دارد. این تمام دارایی ما است. و هیچ چیز دیگری ندارم. “” من ماشین ندارم. “با این حال ، در پاسخ به این سوال که آیا او دستیار سید ابراهیم رئیسی است یا خیر؟” جریان انقلابی به عقلانیت شرکت در انتخابات با یک کاندیدا رسیده است که البته امیدوارم یکی از نامزدهای من ، “او گفت. اظهارات اخیر نامزد به اینجا ختم نشد و نماینده مجلس در سخنرانی اخیر خود از درخواست ریاست جمهوری از ایالات متحده صحبت كرد:” ایالات متحده می خواهد برای استفاده از ماشه به برجام برگردد. دولت روحانی خواستار یک تعهد شفاهی و در نهایت قانونی از سوی ایالات متحده است. “بنده رئیس جمهور آمریکا التماس می کند و مجبور به لغو تحریم ها می شود.” البته اظهارات اخیر این نامزد مشخص نبود. سلیقه سیاسی و این نماینده مجلس نیز فرار کرد اقتصاد ، با بیان اینکه دولت عملکرد نظارتی خود را انجام نمی دهد: به هیچ وجه نظارت نمی کرد. ما سالانه حدود 9 میلیارد دلار برای واردات م institutionsسسات و اقلام لازم کنار می گذاریم و مواد اولیه را نیز وارد می کنیم ، اما عدم نظارت بر توزیع و عدم استفاده از فرصت ، رانت را در جیب برخی قرار می دهد. نتیجه این عدم نظارت منجر به افزایش هزینه گوشت مرغ شده است که باید 12500 تن یا 14000 تن ، بیش از 30000 تن باشد. “بنابراین (در مورد مرغ) ما پول دادیم ، چوب خوردیم و پیاز را نوشیدیم.”

قطع: یارانه 450 هزار تنی توجیه پذیر است

محسن رضایی که اکنون 67 ساله است ، پیرترین نامزد انتخابات 1400 است. “برای پایان دادن به هرج و مرج کنونی ، هر کسی که با این برنامه رقابت کند ، عرصه را ترک نخواهد کرد.” وی در بیانیه اخیر خود با بیان اینکه اقتصاددان است و بدون دلیل صحبت نمی کند ، تأکید کرد که برنامه اصلی وی کنترل تورم و تورم است: “اگر وضعیت فعلی کشور ادامه یابد ، در نیمه دوم با تورم 50 درصدی روبرو خواهیم شد. امسال در سالهای آینده با تورم فوق العاده روبرو خواهیم شد. برنامه دولت من کنترل تورم و تورم است ، من اقتصاددان هستم و صحبت های بی اساس در مورد اقتصاد نیستم و نمی گویم. “ما یک برنامه جامع برای کنترل نقدینگی و هدایت نقدینگی به سمت تولید ملی خواهیم داشت.” این نامزد که اخیراً قول داده بود در دولت وی یارانه هر ایرانی 450 هزار تن باشد ، در آخرین اظهارات خود از این موضوع جلوگیری کرده و گفت: ” وقتی می گویم یارانه 450 هزار تنی ، این یارانه مبنایی دارد و منابع آن مشخص است. “امروز ، دولت فعلی هشت میلیارد دلار اختصاص داده است تا دلالان و واسطه ها بتوانند دلار ارزان بگیرند ، اما با قیمت 20 هزار تن به مشتری می رسد.” دبیر مناسب سازی با بیان اینکه امرار معاش یکی از نگرانی های جدی جامعه است ، در مورد برنامه خود برای حل این مشکل گفت: معیشت مردم امروز یکی از نگرانی های جدی جامعه است. دولت تاکنون ما باید دو کار انجام دهیم: اول ، کنترل قیمت ها و تثبیت نرخ ارز و دوم ، کاهش قیمت کالاهای خریداری شده توسط واسطه ها به مقدار کم. “با اشاره به اینکه خانوار به عنوان کار تعریف خواهد شد ، داوطلب تأکید کرد که ما ظرف شش ماه دو وظیفه” تربیت فرزندان “و” سلامت خانواده “را به مردم خواهیم آموخت.

مهر علیزاده: ریشه های تورم را ریشه کن می کنم

مهر علیزاده که هنوز در هاله ای از عدم اطمینان مورد حمایت جنبش اصلاحات است ، در آخرین سخنرانی خود با بیان اینکه مشکلات اقتصادی با بستن و بستن قابل حل نیست گفت: “کسانی که اینگونه فکر می کنند نمی دانند فساد چیست.” و آنها همچنین درکی از اقتصاد ندارند. “مهرعلیزاده افزود:” تا زمانی که اقتصاد ما ایمن باشد ، هم در اقتصاد فساد و بی نظمی خواهیم داشت و هم نتیجه آن افزایش بیکاری و همچنین اختلالات تولید و فشار بر مردم خواهد بود. “کاندیدای اصلاح طلبان در این انتخابات دوره در سخنرانی دیگری ، وی تأکید کرد که در طی سه تا چهار ماه ریشه های اصلی تورم را از بین می برد: “از روز اول دولت و حداکثر طی سه تا چهار ماه ، ریشه های اصلی تورم از بین می روند. ما باید بیش از 60 درصد اقتصاد را در دست دولت قرار دهیم تا طی یک فرآیند طبیعی حداکثر 20 تا 25 درصد طی چهار سال به سطوح پایینتری برسد. این اقدامات با رفع موانع تولید و دستورالعمل های سریع حاصل خواهد شد که می تواند قوانین و بخشنامه های بی اثر و بعضاً متناقض را حذف کند و راه را برای تولید و صادرات باز کند و در ماه اول و دوم اثرات خود را در بازار و عرصه بگذارد. ” آموزش نشان خواهد داد. “استاندار سابق اصفهان نیز اخیراً در سخنرانی خود در مورد جوانی صحبت کرد و گفت:” من اعتماد جوانان را با پوست ، گوشت و استخوان خود لمس كرده ام و به آن اعتقاد راسخ دارم؛ ” سال ها. ‘

همتی: چه زمانی بهتر از امروز برای حل همزمان تحریم ها و FATF؟

توییت های اخیر عبدالناصر همتی نیز بحث برانگیخته است. همتی در اولین توئیت خود قبل از انتخابات به اظهارات زاکانی واکنش نشان داد. زاکانی در یکی از توییت های خود خطاب به همتی با هشتگ “بنیانگذاران وضعیت فعلی” نوشت: “آقای عبدالناصر همتی عزیز! شما گفتید که می خواهید صدای اکثریت مردم سکوت کند و به وضعیت اقتصادی فعلی اعتراض کند و برنامه ای برای حل سریع مشکلات معیشتی مردم دارید. اکنون جناب عالی را به ریاست بانک مرکزی دولت منصوب می کنم. “اولین مأموریت: افزایش ارزش پول ملی!” رئیس فعلی بانک مرکزی نیز در پاسخ به زاکانی نوشت: “آقای زاکانی! در ترم دوم دوره کارشناسی اقتصاد ، ما دانش آموزان را آموزش می دهیم که چگونه ارزش پول ملی را تعیین کنند و چه عواملی بر آن تأثیر می گذارد. “انشاا … اگر تا پایان انتخابات روی صحنه بودید ، من در مورد این قسمت از ادبیات اقتصادی برای شما صحبت می کردم.” در یک توییت دیگر ، همتی در پاسخ به ادعاهایی مبنی بر اینکه وی یکی از بنیانگذاران شرایط فعلی است ، نوشت: “برخی از افراد که خود بنیانگذار این وضعیت هستند ، می گویند که اقدامات همتی بخشی از وضعیت فعلی است. من دو سال و نیم بخشی از وضعیت فعلی هستم ، نه بنیانگذار شرایط فعلی. “اگر روند قبلی در سیاست های پولی و پولی ادامه یابد ، دیگر چیزی برای رقابت با شوک اقتصادی ناشی از تاج باقی نخواهد ماند.” اما توییت های همتی کاملاً دفاعی نبود و وی در توئیت دیگری با اشاره به موضوع تحریم ها و FATF نوشت: «سابقه دو سال و نیم من تغییر سیاست بانک مرکزی و پیشگویی در خنثی سازی تحریم ها است. من برخلاف تجار سیاسی-اقتصادی ناشی از تحریم ، به دلیل تعدیل اقدامات بانک مرکزی در بدترین حالت و جلوگیری از فروپاشی اقتصاد ، شهرتی کسب کرده ام. “من آمدم تا با صدای بلند از مخالفان بپرسم: چه زمانی زمان مناسب تری برای حل همزمان تحریم ها و FATF است؟”

گازیزاده هاشمی: من به هر زوج جوان 500 میلیون وام می دهم

در کنار توییت های اخیر همتی ، توییت سید امیرحسین قاضی زاده هاشمی بسیار بحث برانگیز شده است. وی در توئیتر خود به 500 میلیون تن وام به هر زوج ایرانی گفت: “هر زوج جوان 500 میلیون تن از این صندوق برای اشتغال ، ازدواج و مسکن خود دریافت می کنند.” توییتی که البته واکنش های زیادی را در پی داشت. معاون پیشین مدرس همچنین کتاب برنامه خود “دولت اعتماد” را ارائه داد و گفت: “من به عنوان جوانترین کاندیدا آمدم مدل جدیدی از دولت را در کشور ارائه دهم که توسط گروه نخبگان برای مدت دو سال ایجاد شده است. “گازی زاد در مصاحبه ای گفت كه دولت وی می تواند تورم یك رقمی را برای مدت چهار سال ، حتی زیر 5 درصد حفظ كند و آن را ثابت نگه دارد:” ما تورم یك رقمی را حفظ خواهیم كرد ، متوسط ​​فضای زندگی انتظار 35 سال است ؛ “ما برنامه ریزی برای کمبود 4.5 میلیون واحد مسکونی. “

رئیس: هزینه خدمات پزشکی را نصف می کنم

سید ابراهیم رئیسی ، که به عنوان پرچمدار جریان اصولگرایی نیز شناخته می شود ، در بیانیه اخیر مبنی بر اینکه دولت وی دولت تغییر است اظهار داشت: “دولت ما دولت تغییر و دولت مردمی خواهد بود و به مردم نقش و نقش می بخشد. این تغییر تغییر است. این برای کارمندان دولت نیست که بنشینند و در یک اتاق بسته برای بخشهای دیگر برنامه ریزی کنند ، بلکه نقش مردم در این دولت است و محور این توسعه عدالت اقتصادی است. “مرکزی ترین نکته ای که می خواهم در تحول اقتصادی با مردم عزیز ، دلسوز و دغدغه مندم ارتباط برقرار کنم این است که محور ما در زمینه اقتصادی عدالت اقتصادی خواهد بود ، هم در حوزه توزیع عدالت و هم در حوزه نقدینگی. رئیس فعلی دادگستری با اشاره به ظرفیت بالای اقتصاد کشور در ایران به خبرنگاران گفت: ما قصد داریم ظرفیت آزاد کشور را فعال کنیم که به راحتی می تواند یک میلیون شغل در کشور ایجاد کند. فعال سازی اقتصاد در مناطقی که می تواند اشتغال ایجاد کند نیز مشکل بیکاری را کاهش می دهد. مسئله افزایش تولید مطمئناً می تواند از نظر نگرانی مردم در مورد تورم و تورمی که می توان به آن توجه کرد ، مسئله بسیار مهمی باشد. وی گفت: “در دولت ، من می خواهم صادقانه با مردم ، کارشناسان ، کارشناسان ارشد ، مدیران ارشد و میانی ، به ویژه نخبگان ، اقتصاددانان و کارمندان در بخشهای مختلف صحبت کنم تا آنها بدانند که اوضاع چگونه است.” وی با تأکید بر اینکه امکان دارد هزینه های درمان در سبد خانواده به نصف کاهش یابد ، اظهار داشت: دولت مردم در اسرع وقت واکسیناسیون را برای همه افراد انجام می دهد.

جلیلی: تفاوت اصلی ما با سایر کاندیداها در تشکیل دولت سایه است

سعید جلیلی ، عضو فعلی مجمع تشخیص مصلحت نظام نیز در اظهارات اخیر تأکید کرد که تفاوت اصلی ما با سایر کاندیداها در تشکیل دولت سایه است و ما کارهای دولتی را به موازات دولت تمرین می کنیم: “دانشجویان ، کارشناسان و مدیران باتجربه مشکلات کشور را سایه به سایه دنبال کرده و مسائل مختلفی از جمله دولت را مطالعه و بررسی کرده و آنها را پیدا کنیم. “اودر در بخش دیگری از گفتگوی خود به نقدینگی روی آورد و گفت:” روزانه 2000 میلیارد تن پول در كشور ایجاد می شود و با این میزان پول سازی ، نمی توان تورم را به درستی متوقف كرد ؛ “هرچه این سرمایه به بازار و صاحبان آن می توانند آن را خریداری کنند و فاصله با کسانی که این پول را ندارند افزایش می یابد. “جلیلی همچنین از سبد کالاهای اساسی اجتناب می کند ، و نمونه ای از یک سیستم توزیع فوق العاده هوشمند را در یک سبد غذایی مورد نظر توضیح می دهد:” به عنوان مثال ، هنگامی که دولت می خواهد گوشت مرغ را تحت شرایط خاص توزیع کند ، این کار را می توان مانند دولت فعلی انجام داد. دستور دهید و منتظر بمانید ؛ اما روش دیگر این است که دولت کالاهای اساسی را تحت شرایط خاص با استفاده از شبکه مویرگی بازرگانان توزیع کند و همچنین سیستم های اطلاعاتی. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *