ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

سپاه: نظام اسلامی را نباید مقصر برخی مشکلات دانست

[ad_1]
تسنیم: سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی “کاشت تردیدها ، تردیدها و تحریف واقعیت ها” را سه کلمه اصلی دشمنان برای انتخابات آینده علیه ایران عنوان کرد و گفت: “دشمنان قصد دارند ادعاهای نادرستی را علیه رژیم مطرح کنند.”


سپاه: نظام اسلامی را نباید بخاطر برخی مشکلات مقصر دانست


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف ، سخنگوی و مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، با اشاره به جایگاه رسانه ها در جهان کنونی ، که معمولاً به راحتی برای عموم قابل دسترسی است. این امر نقش رسانه ها را بیش از هر زمان دیگر مهم و تعیین کننده کرده است.

سردار شریف با تأکید بر اینکه مدت هاست رسانه های نظام سلطه و مخالفت با تسخیر روح و روان مردم و ایجاد تردید ، شک و تحریف واقعیت ها برای ضربه زدن به جمهوری اسلامی ، نسخه غلبه بر ملت ایران را پیروی می کنند جبهه مخالف ، از طریق شبکه رسانه ای گسترده خود ، همیشه انتخابات را فرصتی برای سیاه نمایی ، سوicion ظن و تحریک و ادعاهای دروغ علیه نظام اسلامی و ملت ایران می داند.

وی افزود: در چنین شرایطی وجود سواد رسانه ای و توانایی تشخیص اخبار و مطالب واقعی و غیرواقعی برای شکل گیری تحلیل مناسب و ناتوانی دشمن در رسیدن به اهداف پلید خود بسیار مهم است.

سخنگوی سپاه تحریک ناامیدی و ناامیدی و کاهش مشارکت مردم در انتخابات را اهداف دشمن عنوان کرد و ادامه داد: “وظیفه اصلی فعالان رسانه ای در زمان انتخابات پیگیری درخواست مقام معظم رهبری برای مشارکت حداکثری در انتخابات “

سردار شریف با ارائه و بررسی دستاوردهای بزرگ و دیدنی انقلاب اسلامی در زمینه های مختلف در طول چهار دهه حکومت دینی ، که بسیاری از آنها توسط دشمنان شناخته شده بود ، رسانه های انقلابی را مأموریتی مهم دانست و بر لزوم نقد منصفانه انواع مختلف تأکید کرد. رویدادها. بهانه ای برای برخی از مشکلات و کاستی ها باشد ، که عمدتا به دلیل عملکرد ضعیف در بخشی از سیستم مدیریت است. وی نظام اسلامی را مقصر دانست.

مسئول روابط عمومی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی در زمینه های مختلف گفت: علاوه بر دستاوردهای سرنوشت ساز و مهم در امور نظامی ، دفاعی و امنیتی که به لطف خدا بازدارندگی بسیار خوبی در برابر دشمنان ایران اسلامی؛ در زمینه های دیگر مانند علم و فناوری ، پزشکی ، نانو و غیره ، محصولات با کلاس جهانی در راس فناوری جهانی ارائه می شوند.

وی افزود: به عنوان مثال ، در زمینه بنزین بیش از 100 سال است که این محصول مهم را وارد می کنیم ، اما با ساخت پالایشگاه خلیج فارس توسط یک ستاره سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، علاوه بر تأمین نیازهای داخلی ، ما بنزین و همه این دستاوردهای ارزشمند را صادر می کنیم. تحریم دشمنان با تکیه بر قدرت و دانش مردم محلی و ظرفیت بالای کودکان این مرز و بوم حاصل شد.

سخنگوی سپاه در پایان با تأکید بر لزوم نظارت فعالان رسانه ای بر تحولات ، گفت که امروز یک روزنامه نگار می تواند نقش و نفوذ یک بخش را بازی کند. وی گفت: اگر رسانه های ما بتوانند چهره شهدای والامقام را به عنوان شهید باکری عزیز به نسل جوان ارائه دهند و او را به عنوان الگو معرفی کنند ، آنها بیشترین خدمات را به خانواده شهدا کرده اند ؛ “زیرا ترویج فرهنگ شهادت مانند شهادت است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *