ژانویه 17, 2022

سازمان صهیونیستی سعی در جابجایی بانک ها و موسسات خیریه قطر دارد

[ad_1]
العالم / یک سازمان صهیونیستی راستگرا ، به بهانه حمایت از بانک های قطر و موسسات خیریه برای گروه های مقاومت فلسطین ، از این بانک ها و مسسات شکایت کرده و مبالغ زیادی برای جبران خسارت مطالبه می کند.


سازمان صهیونیستی سعی در جابجایی بانک ها و موسسات خیریه قطر دارد


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

امروز (چهارشنبه) یک سازمان صهیونیستی راستگرا با تشکیل یک دادخواست علیه خیریه ها و بانک های قطر ، ادعا کرد که 1.2 میلیارد مثقال (پول رژیم صهیونیستی) غرامت دارد.

وب سایت عربی نیوز 48 به نقل از روزنامه عبری Ediot Ahronot گفت این شکایت به نام 24 صهیونیست که توسط 130 شاکی کشته شده اند و ادعا می شود پول از حساب های مرتبط با موسسات خیریه قطر به برخی از سازمانها می رسد. جنبش مقاومت اسلامی فلسطین یا اعضای آن جنبش منتقل شده اند.

این شکایت که توسط شورای هودین ارائه شده ، شواهدی را تأیید می کند که برخی زندانیان حماس در زندان های اسرائیل موضوع حواله ها را تأیید کرده اند.

بر اساس این گزارش ، این پرونده ده ها سازمان ، بانک و موسسات خیریه قطری و منابع مربوط به تشکیلات خودگردان فلسطین را هدف قرار داده است که به گفته روزنامه صهیونیستی ، برخی از آنها متعلق به برخی از مقامات دوحه است که تل آویو در گذشته از آنها استفاده کرده است. بدون مجوز از جمله توسط انجمن خیریه قطر معرفی شد.

این گزارش همچنین خاطرنشان می کند که این سازمان جناح راست طی سالهای اخیر دهها پرونده قضایی علیه تشکیلات خودگردان تشکیل داده است و خاطرنشان می کند که بعید به نظر می رسد که این سازمان پرداخت کند و هدف فعلی آن بانکهای قطر است.

نیسان دارشان ، رهبر رژیم صهیونیستی در بخشی از پاسخ خود به کمک های مالی قطر به شهروندان فلسطینی مستقر در غزه که با تأیید تل آویو وارد نوار غزه می شوند ، گفت: “اگر اسرائیل نتواند بودجه قطر را متوقف کند”. بازگشت [اگر] “بگذارید این اتفاق بیفتد – قربانیان تروریسم جلوی آن را می گیرند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *