دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

رشادت شهید یاسینی با یک جنگنده فانتزی + جزئیات غرور آفرین

[ad_1]
در گزارش بعدی داستان جالبی در مورد رشادت ها و رشادت های شهید سید علیرضا یاسینی را می خوانید.


رشادت های شهید یاسینی با یک جنگنده فانتزی + جزئیات افتخارآمیز


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

سردار شهید سید علیرضا یاسینی در تاریخ 6 آوریل 1961 متولد شد. علیرضا تحصیلات ابتدایی را با موفقیت در دبستان مهرگان آبادان به پایان رساند و دوره متوسطه را در دبیرستان دکتر فلاح آبادان به پایان رساند.

وی به دلیل علاقه شدید به خلبانی در سال 1348 وارد مدرسه خلبانی نیروی هوایی شد و پس از اتمام دوره معرفی هواپیماهای پرنده T-33 برای تکمیل دوره خلبانی و پرواز با هواپیماهای رزمی مدرن به آمریکا اعزام شد.

شهید یاسینی توانایی ویژه ای در پرواز F-4 داشت. در طی یکی از مأموریت ها ، هواپیمای وی توسط یک میگ 23 عراقی تعقیب می شد که از عملیاتی خارج از کشور بازگشت و بر روی اروند رود مورد اصابت موشک قرار گرفت. در صورت برخورد ، سیستم دفع خلبان به طور خودکار فعال شده و خلبان از آن خارج می شود.

با این حال ، شهید سرلشکر یاسینی که به عنوان افسر خلبان در کابین عقب بود ، ماهرانه هواپیما را در پایگاه ششم فرود آورد تا اینکه تقریباً سیستم هیدرولیک خود را از دست داد.

شهید سید علیرضا یاسینی که از 10/10/1372 معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی بود ، در تاریخ 12.12.1973 ساعت 8:30 آماده پرواز به تهران از فرودگاه اصفهان خواهد بود. PM و هواپیما چند دقیقه دیگر بلند می شوند.

ناگهان ساعت 8:42 بعد از ظهر خلبان اعلام کرد که هواپیما به دلیل باز شدن پنجره کابین خلبان در شرف فرود اضطراری است. لحظاتی بعد یک هواپیمای پرنده در باند فرودگاه ، در 64 کیلومتری جنوب پایگاه اصفهان سقوط کرد و سید علیرضا یاسینی به شهادت رسید.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *