دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

راهنمای کاربر: مناطق انتشار صفر – منتظر شروع با بارها نباشید!

[ad_1]

اکنون بیش از نیمی از جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی می کنند و رشد شهرها همچنان ادامه دارد. سیستم حمل و نقل موجود بسیاری از چالش های شهری را تشدید می کند: ازدحام ، ایمنی ترافیک ، آلودگی صوتی ، آلودگی هوا و انتشار گازهای گلخانه ای. با این وجود اغلب ، برنامه ریزان شهری و کارگران حمل و نقل تأثیر بارها را نادیده می گیرند.

از آنجایی که شهرهای سراسر جهان به دنبال کاهش اثر کربن خود هستند ، اکنون بسیاری از مناطق در حال ایجاد انتشار صفر (ZEZ) برای حمل و نقل انبوه و تحرک شخصی هستند. اما در حالی که حمل و نقل بار شهری سهم قابل توجهی از آلودگی و انتشار گازهای گلخانه ای CO2 را تشکیل می دهد ، تعداد کمی از شهرها و کشورها یک مسیر چشم انداز و اجرا را به طور خاص برای بخش حمل و نقل ایجاد کرده اند.

مناطق باربری با انتشار صفر (ZEZ-F) مناطق شهری هستند که فقط وسایل حمل و نقل بار و حمل بار می توانند در آنها وارد شوند. ZEZ-F می تواند سهم قابل توجهی در محیط شهری داشته باشد. آنها می توانند به شهرها در دستیابی به اهداف مهم ، از جمله ازدحام كمتر ، هوای تمیزتر و انتشار گازهای گلخانه ای كمتر ، كمك كنند.

این راهنمای کاربر توسط اتحادیه Decarbonisation حمل و نقل، C40 و پلیس، که توسط WBCSD و کارشناسان تحرک در سراسر جهان کمک می شود ، می تواند به برنامه ریزان شهری ، کارگران حمل و نقل ، حمل و نقل کالا و سایر سهامداران کمک کند تا در اکوسیستم پیچیده لجستیک شهری حرکت کنند و ZEZ-F هایی را که تحرک شهری را ایجاد می کنند -مقاوم.

مشاهده پست

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *