ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

رئیس و کوه مشکلات عجیب و غریب

[ad_1]

مصاحبه تحلیلگر / نامه نیوز با هاشمی طباهاشمی طبا وابستگی رئیسی به دیگر نیروها و مراکز قدرت را برای مسلم ساختن دولت خود ندانست و گفت: آنها مطمئناً مانع سنگ اندازی می کنند.


رئیس و کوه مشکلات عجیب و غریب


پایگاه خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

گروه سیاستگذاری اخبار ، دولت اصلی پیشقدم شده است و انتظار می رود به زودی اقدامات عملی برای حل مشکلات و تحقق وعده های خود انجام دهد. به گفته کارشناسان و تحلیلگران اما راه سختی در پیش است و با کوهی از مشکلات قابل حل و حل نشدنی روبرو است. از نارضایتی عمومی از عملکرد مقامات در سال های اخیر تا معیشت و بحران اقتصادی ، مسائل سیاست خارجی و حتی چالش های سیاسی که به نظر می رسد در طول زمان علیرغم برابری رهبر با دیگر قدرتها پدیدار می شود.

با این حال ، برخی معتقدند که همه اینها قابل حل است و مشکل اصلی مشکلات زیست محیطی غیرقابل حل است که با آن روبرو هستیم و حادتر می شود. مصطفی هاشمی طبا ، فعال سیاسی اصلاح طلب ، یکی از کارشناسانی است که این نکته مهم را برجسته می کند. وی به نامه نیوز گفت: “من فکر می کنم بزرگترین مشکل آقای رئیسی مشکلات زیست محیطی و زیرساخت های کشور است.”

وی تاکید کرد: مشکل اقتصاد ، تورم ، مسکن ، روابط خارجی و … می توان آن را حل کرد ، نه اینکه بگویم حل می شود ، اما می توان آن را حل کرد. آنچه قابل حل نیست و برگشت پذیر نیست ، مسئله سرزمین ایران است. در حال حاضر دشت ها رو به کاهش هستند ، جنگل ها نصف شده اند ، رودخانه ها بی آب یا آلوده هستند ، چاه ها و باغ ها خشک شده اند. کشاورزی در حال نابودی است و اینها مشکلات اصلی کشور هستند ».

این کارشناس سیاسی ادامه داد: متأسفانه در چند روز گذشته که مراسم تصویب را برگزار کردم ، کوچکترین اشاره ای به این موضوعات نشده است. حتی در آخرین مصاحبه آقای روحانی ، آقای حیدری گفت که یک مسئله زیست محیطی وجود دارد ، اما فراموش کرد که بپرسد! اگرچه این یک شوخی نیست و کشور را نابود می کند. »

هاشمی طابا در پاسخ به اینکه چقدر می توان به حل مشکلات و مشکلاتی که در دولت کلی قابل حل است امیدوار بود؟ وی گفت: مشکلات زیادی وجود دارد ، اما همه آنها قابل حل هستند و تنها چیزی که من گفتم این است که اگر ما الان دیر نکنیم ، حل نمی شود. چگونه زمین را برگردانیم؟! “ما کارون را با دستان خود به این روز انداخته ایم و تا زمانی که آنها حل نشوند ، آن را برطرف نمی کنیم.”

در پاسخ به س anotherالی دیگر ، آیا رهبر به دلیل همسان سازی با سایر نیروها مسیر سیاسی همواری دارد یا با مشکلاتی روبرو خواهد شد؟ وی گفت: “به هر حال ، مشکل از کسانی است که می گویند ما اصولگرا و انقلابی هستیم و غیره.” “بنابراین ، مطمئناً مشکلاتی برای آقای رئیسی ایجاد می شود و آنها با دوچرخه خود دچار مشکل می شوند.”

هاشمی طبا البته سرنوشت دولت رئیسی را با احمدی نژاد یکسان نمی داند و می گوید: «آقای احمدی نژاد دارای مشکلات اساسی شخصیتی بود که آقای رئیسی حمدالله فاقد آن است و بنابراین سرنوشت دولت وی نیز مانند احمدی نژاد نخواهد بود. “

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *