دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

دستگیری رئیس سازمان امنیتی عربستان به دستور بن سلمان

[ad_1]

سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

به گزارش وب سایت الرای الآخر ، عمر بن عبدالعزیز ، فعال سعودی گفت که وی در حال تحقیق در مورد خبر دستگیری عبدالعزیز الهویرینی ، رئیس آژانس امنیت ملی و دفتر تحقیقات عربستان است. این امر ممکن است توسط محمد بن سلمان ، ولیعهد سعودی انجام شده باشد. بن سلمان ده ها مورد دستگیری علیه شاهزادگان سعودی و شخصیت های ارشد سیاسی و دفاعی دستگیر کرده است.

وی افزود این واقعیتی در عربستان سعودی بود که در آن سرکوب و کشتار غالب بود.

پیش از این روزنامه های غربی گزارش داده بودند که الحورینی از نزدیکان شاهزاده محمد بن نایف ، وارث سابق سلطنت سعودی و از معتمدترین افسران وی بوده است. در سال 2017 ، وی با حفظ سمت مدیر کل بخش تحقیقات به مدیر کل آژانس امنیت ملی منصوب شد.

الحورینی شخصیتی شناخته شده در بخش امنیتی عربستان سعودی است و یکی از قدیمی ترین مقامات وزارت کشور در موقعیت ها و مأموریت های مخفی است.

اداره تحقیقات عربستان به دلیل ماموریت های زیادی که به آن اختصاص داده شده یکی از مهمترین سرویس های امنیتی در عربستان سعودی است.

الحورینی تاکنون دو بار کشته شده است. یک روز در اوایل سال 2003 ، ماشین برادرش مورد اصابت گلوله قرار گرفت و برادرش کشته شد اما زنده ماند. بار دوم اواخر امسال بود که ماشین او بمب گذاری شد ، اما او داخل ماشین نبود و زنده ماند.

سرویس امنیت ملی دست بن سلمان در ارتکاب برخی جنایات و شکنجه زندانیان عقیدتی است. این سرویس پرونده زندانیان عقیدتی را بررسی می کند و پس از نقض حقوق بشر و شکنجه ، افکار عمومی را در مورد این پرونده گمراه می کند.

یکی از مهمترین خدمات مرتبط با سرویس امنیت ملی دفتر تحقیقات است که این سرویس امنیتی به پرونده های مربوط به کشور و امنیت آن ، موارد تضعیف کشور و نابودی جامعه و موارد مشکوک اداری و مالی اختصاص دارد. در نتیجه سو ab استفاده از قدرت.

اداره کل تحقیقات به دو بخش ، اداره کل تحقیقات اداری و اداری تقسیم شده و با هماهنگی همه ادارات دولتی ، به پرونده های امنیت داخلی می پردازد ، با جاسوسی مبارزه می کند و امنیت کشور را تقویت می کند.

وظیفه اصلی سرویس امنیتی کشور سرکوب مخالفان و مخالفان عقیدتی است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *