ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

در آستانه سال نو ، خیابان ها برای پیک های موتوری باقی مانده بود

[ad_1]

اخبارDENİZLİ.COM

تا پایان سال 2020 به عنوان بخشی از مبارزه با ویروس تاج در سال جدید مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شبمشاهده شد که خیابان ها و خیابان ها پس از شروع تخلیه شده اند. خیابان ها و کوچه های دنیزلی که برنامه ها و بسته های غذایی معتبر هستند ، سفارش منتهی به پیام رسانمانده است سال نو و به دلیل آخر هفته اخیر 4 روزساعت ممنوعیت رفت و آمد در ساعت 21:00 آغاز شد. در شلوغ ترین خیابان های دنیزلی سکوت برقرار بود. تیم های پلیس وابسته به ریاست پلیس ولایت کنترل خود را افزایش داده اند. در رستوران ها و محل های کار با سیستم های بسته بندی ، پیک های موتوری با آغاز این ممنوعیت وارد عمل شدند. ذکر شده است که یک فضای سخت برای مبارزه برای افزایش سفارشات غذا در خانه ها به دلیل سال نو وجود دارد. تانر سولاک ، راننده ای که با موتورسیکلت به سفارش غذا می رود، “اول ، من آرزو می کنم که سال 2021 صلح و سلامتی را برای همه به ارمغان بیاورد. امیدوارم برای کل ترکیه بهتر باشد ، اگر تصمیم داریم امروز زود تعطیل شویم ، شرکت ما معمولاً امروز تا ساعت 22:00 کار می کند. به دلایل زیادی به فکر دوستانمان بودیم زیرا آنها در طول روز تلاش زیادی می کنند ، از همه شما متشکرم. ما افراد زیادی را در آنجا دیده ایم ، اما امیدوارم بتوانیم بهتر شویم. “ گفت

در آستانه سال نو ، خیابان ها برای پیک های موتوری باقی مانده بود

“خدمات خانه ما به دلیل همه گیری همه گیر ادامه دارد”

طلحه چتین ، یکی از پیک ها ، “من اینجا به عنوان پیک در فروشگاه کباب کار می کنم ، امروز شب سال نو است ، ممنوعیت هایی وجود دارد ، کمی بهتر بود که مردم در خانه باشند ، برای ما بهتر بود. ما در شب سال نو کار می کنیم ، اما همه در خانه خوشحال هستند و از اینجا برای شما سالی سالم و شاد آرزو می کنم. “ او صحبت کرد.

نعیم تمر ، موتورسوار ، با بیان اینکه سفارشات غذایی شدید است ، گفت: امروز سفارشات زیادی برای خانه ها داریم ، بنابراین به طور کلی این تراکم را نداریم. ما اکنون به دلیل همه گیر شدن بیماری که همه به خانه بسته اند ، به سرویس دهی به خانه های خود ادامه می دهیم ، زیرا این بهترین است. ما به مدت 4 روز به طور مداوم کار خواهیم کرد ، ما همیشه این کارها را انجام خواهیم داد ، از مشتریان خود مراقبت خواهیم کرد ، به آنها اجازه می دهیم در خانه بمانند و ما همیشه برای آنها به خانه آنها خواهیم آمد. تا زمانی که آنها با ما تماس بگیرند “.

در آستانه سال نو ، خیابان ها برای پیک های موتوری باقی مانده بود

در آستانه سال نو ، خیابان ها برای پیک های موتوری باقی مانده بود

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *