دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

ثبت نام برای بسته رایگان انتخاب اینترنت + جزئیات را شروع کنید

[ad_1]

از امشبوزیر ارتباطات و فناوری های اطلاعاتی در صفحه ای از شبکه های اجتماعی نوشت: ثبت نام بسته انتخاباتی یک ماهه امشب (دوشنبه) آغاز می شود.


ثبت نام برای انتخاب رایگان بسته اینترنت + جزئیات را شروع کنید


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

“محمد جواد آذری جهرمی” در صفحه اینستاگرام خود درباره بسته های اینترنتی در نظر گرفته شده برای انتخابات توضیح داد.

وی گفت ستاد تاج ملی برای محافظت از سلامتی مردم در روزهای انتخابات دستور تبلیغات سایبری را صادر کرده و علاوه بر اینکه به ستاد انتخابات دستور استفاده از این ظرفیت را داده است ، از وزارت ارتباطات خواسته است بسته های اینترنتی رایگان آن روزها را در اختیار مردم قرار دهد. آهسته

آذری جهرمی افزود: برای هر کد ملی ، یک بسته 7 گیگابایتی اینترنت (از داخل نپرسید ، اینترنت شبکه بین المللی است) به مدت یک ماه هدیه در نظر گرفته می شود.

وزیر ارتباطات اعلام کرد: برای تحت فشار قرار نگرفتن شبکه و تأخیر ، ثبت نام در یک هفته انجام می شود و ثبت نام بر اساس آخرین رقم کد ملی انجام می شود و هر بسته به مدت یک ماه معتبر است. لحظه فعال سازی

به گفته وی ، این بسته ها فقط به اپراتورهای تلفن همراه ارائه می شود و ثبت نام آنها از امشب آغاز می شود.

وزیر ارتباطات تأکید کرد: بسته های فعلی فعلی نیز رزرو شده و پس از اتمام بسته هدیه ، بقیه بسته قبلی قابل استفاده خواهد بود.

وی گفت: “ما برای بسته هدیه با کسی تماس نخواهیم گرفت ، از شما نمی خواهیم کد فعال سازی ارسال کنید ، ثبت نام فقط از طریق سایتی است که امروز از طریق این صفحه به شما اطلاع خواهیم داد ، بنابراین مراقب کلاهبرداران باشید.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *