ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

تیم های صوفیه در سال جدید در آماده باش هستند

[ad_1]

HABERDENİZLİ.COM

دنیزلی شهرداری صوفیهتیم های کشیک این شرکت و همچنین هر سال در ابتدای وظایف خود آماده بودند. در همین زمینه ، شهرداری دنیزلی تمام اقدامات را برای اطمینان از ورود شهروندان به سال جدید با آسایش ، آرامش و امنیت از 31 دسامبر انجام داده است. صوفیا ، دنیزلی ، آتش نشانی ، دنیسلی ، DESKI ، پلیس ، حمل و نقل و همه تیم های مرتبط منتظر مشکلات احتمالی بودند. برای هر گونه مشکل شهروندان “سلام 153” با تلفن “112 آتش نشان” ، “188 دفن” و متروپولیتن DESKI “مرکز تماس 185” او در تعطیلات سال نو خدمت می کند.

متروپولیتن اقدامات محدود کننده ای نیز انجام داده است

از طرف دیگر ، شهرداری صوفیه دنیزلی تمام اقدامات را برای اجرای قانون منع رفت و آمد در مبارزه با Kovid-19 انجام داده است. در این روند ، شهرداری دنیزلی تیم های وظیفه ای را برای نیازهای شهروندان بالای 65 سال و نیاز فوری تشکیل داد. بیان شد که شهروندان بالای 65 سال و نیاز فوری می توانند برای درخواست خود با خط Alo 153 تماس بگیرند.

حیوانات ولگرد فراموش نمی شوند

شهرداری دنیزلی همچنین در زمان منع رفت و آمد برای دوستان عزیز خود فعالیت های تغذیه ای انجام داده است. تیم های بخش حفاظت و کنترل محیط زیست شهرداری پایتخت دنیزلی به تغذیه خود در خیابان ها ، خیابان ها و پارک هایی که حیوانات ولگرد در آنها تمرکز دارند ادامه می دهند. تیم های شهرداری دنیزلی ، که ظروف آبی را که برای حیوانات ولگرد قرار می دهند نیز کنترل می کنند ، گفتند که فعالیت های تغذیه ای مورد بحث در زمان منع رفت و آمد ادامه خواهد داشت.

“خداوند وحدت و اتحاد ما را برای همیشه ایجاد کند”

شهردار دنیزلی ، عثمان زولان ، گفت که آنها همه اقدامات را برای ساعت عصر تحمیل شده ، هم به دلیل سال جدید و هم به دلیل Kovid-19 انجام داده اند. شهردار زولان با اشاره به اینکه هیچ خللی در خدمات شهری ایجاد نخواهد شد ، برای همه همشهریان خود سالی پر از سلامتی ، سعادت و موفقیت آرزو کرد. شهردار زولان از تیم های نظارتی پایتخت تشکر کرد ، “همانطور که تا به امروز انجام داده ایم ، ما شبانه روز به کار خود ادامه می دهیم تا شهروندانمان را به زندگی راحت ، شاد و آرام برسانیم. خداوند وحدت و اتحاد ما را همیشه برقرار سازد ، فردای ما زیباتر از امروز خواهد بود.” آرزو کرد

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *