دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

تنش در اتحادیه بین کارگران نخ و کارفرمایان در دنیزلی

[ad_1]

1639

HABERDENİZLİ.COM

نخ مستقل اتحادیه صنفیدر بیانیه ای که توسط دولت ها بیان شده است ، کارمندان کارخانه تولید نخ در Usak با استفاده از حقی که اسناد و کنوانسیون های بین المللی ، قانون اساسی و قوانین به آنها اعطا کرده اند به عضویت اتحادیه Öz İplik becomeş در آمده اند. در این بیانیه ذکر شده است که وزارت خانواده ، کار و خدمات اجتماعی به Öz İplik authorizedş اجازه داده است ، “کارفرما به مجوز اعتراض کرد و کلیه کانالهای گفتگو با اتحادیه İz İplik closedş را بست. کارفرما برای طولانی شدن دادرسی به روش های مختلفی متوسل شد ، اگرچه قانون پیش بینی می کرد پرونده های مخالفت در استانی که دفتر مرکزی شرکت است تشکیل شود ، این دادخواست در استان دیگری تشکیل شد. این پرونده در مرکز اوشاک ، دنیزلی تشکیل شد. به عنوان اقدامی برای تمدید پرونده ، اگرچه وزارت خانواده ، کار و خدمات اجتماعی طرف دعوی است ، اما عمداً به این پرونده اضافه نشد. یکی در نقطه رسید نخ ریسی فشار شدید همچنان افزایش می یابد تا از اتحاد جلوگیری کند “ گفته شده است.

برنامه ذخیره می شود:

“از آنجا که شرکت با اتحادیه ما وارد گفتگو نشد ، چهار نفر از اعضای ما که در روند تشکیلات فعالانه شرکت داشتند ، علاوه بر قول دادن پاداش بالا به افرادی که از اتحادیه خارج می شوند توسط مدیران کارخانه ، اخراج شدند و بدیهی است که با اعطای پاداش بالا به اعضای غیر عضو تبعیض آمیز است. اتحادیه Öz İplik İş در استخدام چهار کارگر اخراجی بنری در مقابل کارخانه نخ در دنیزلی افتتاح کرد و گفت: “ما به حق مذاکره جمعی در کارخانه نخ احترام می گذاریم و اعضای اخراج شده خود را به استخدام آنها دعوت می کنیم.”

در این بیانیه آمده است كه كارگرانی كه عضو اتحادیه بودند و كارمندان İz İplik İş نیز به ژاندارمری شكایت كردند. “کارگرانی که در دنیزلی در هنگام چرخش اخراج شدند و پرچمی را در مقابل مقر کارخانه نخ به اهتزاز درآوردند ، و مدیران اتحادیه İz İplik İş ، که می خواستند کارفرما کارگران اخراجی را که ممنوعیت اخراج در دوره همه گیری را نقض کرده بودند استخدام کند ، شکایت ژاندارمری توسط کارفرما. علاوه بر این ، کارگران شهادت در ژاندارمری گفتند: “حق ما عضویت در اتحادیه است ، ما شغل ما هستیم ، می خواهیم به کار خود برگردیم.” اوز ایپلیک گفت که حق تشکیل اتحادیه یکی از حقوق اساسی در زندگی کاری و آزادی انجمن در قانون اساسی و قوانین تضمین شده است. نمایندگان مشاغل همچنین گفتند که اگر کارمندان کارخانه به رفتار غیرقانونی خود ادامه دهند ، موضوع را به هر سکویی منتقل می کنند و به دنبال حقوق کارگران هستند. حتی در دوره همه گیری ، که کل جهان را تحت تأثیر قرار می دهد ، از دست دادن کار خود برای کارگران غیر قابل قبول است. کارمندان İz İplik İş همچنین خواستار گفتگو با مقامات کارخانه را تکرار کردند. “ گفته شده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *