ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

تلفن های همراه نیز کمیاب می شوند!

[ad_1]

مصاحبه گسترش نیوز با سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایلرضا علیان گفت: «تا یک ماه دیگر کمبود تلفن همراه در بازار خود را نشان می دهد. به نظر من ، با شروع سال تحصیلی جدید و افزایش تقاضای بازار ، این کمبود کاملاً آشکار است ، همچنین در مورد قیمت ها ، زیرا کالاها توسط تعداد زیادی از شرکت ها وارد می شوند و رقابت زیادی وجود دارد. بین این شرکتها ما در ماه گذشته شاهد افزایش جزئی قیمت ها بوده ایم. ”


تلفن های همراه نیز کمیاب می شوند!


پایگاه خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

در ماه های اخیر ، تعدادی از شرکت های تجاری شیائومی پیامی را در سبد خرید خود دریافت کرده اند که به دلیل عدم نگهداری شماره های اضطراری امکان پاک سازی برخی از مدل های شیائومی ، نوکیا و دوج وجود ندارد و تا زمانی که این مشکل برطرف نشود ، سفارش ثبت خواهد شد.. ممکن نیست. خود شرکت ها دیگر به دلیل تحریم ها برای ایران سفارش نمی دهند و مستقیماً با ایران همکاری نمی کنند. دور زدن تحریم ها برای واردات تلفن همراه توسط تجار این تحریم ها مانع از آن شد که واردکنندگان مستقیماً از خود شرکت درخواست کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، با رضا علیان ، سخنگوی انجمن واردکنندگان تلفن همراه به گفت وگو نشستیم. انتظار توسعه اخبار را داشته باشید.

موبایل-عالی

سخنگوی انجمن واردکنندگان موبایل پیشتر به گسترش نیوز گفته بود: «تنظیم کننده اصرار دارد که این کار از طریق شرکت یا از طریق شرکت های واردکننده انجام شود. متحرک این مشکل حل شده است. شرکت های وارد کننده در دسترس هستند. تنها راه حل این مشکل اطلاع رسانی و یادگیری نحوه دریافت شماره اضطراری در تلفن های همراه است. شماره های اضطراری 110 ، 115 و 125 است. این سه شماره باید توسط تلفن های همراهی که وارد ایران می شوند پشتیبانی شود. آن دسته از مدلهایی که ممنوع شده اند و مدلهای بیشتری در آینده اضافه خواهند شد ، این شماره های اضطراری را مستقیماً دریافت نمی کنند. “ما باید (+) را بعد از این اعداد قرار دهیم و سپس عدد را بدست آوریم.”

رضا علیان می گوید: “سازماندهی بازار کار را حتی برای ما سخت تر از قبل کرده است.” نظارت افزایش یافته است و این مشکل تنها مربوط به گوشی شیائومی نیست و هر تلفن همراه از هر برندی که وارد کشور می شود آزمایش می شود و تلفن همراه باید این شماره ها را با سیم کارت یا بدون سیم کارت شماره گیری کند و این مشکلی برای مشاغل ایجاد می کند. “این زمان انتشار را کند می کند و قطعاً در آینده بر عرضه و تقاضا در بازار تأثیر می گذارد.”

کمبود تلفن همراه با آغاز سال تحصیلی جدید

وی گفت: “تا یک ماه دیگر کمبود تلفن همراه در بازار خود را نشان می دهد.” به نظر من با شروع سال تحصیلی جدید و افزایش تقاضای بازار ، این کمبود مشخص می شود همچنین از نظر قیمت ، زیرا کالا توسط تعداد زیادی از شرکت ها وارد می شود و رقابت زیادی بین این شرکت ها در ماه گذشته کمی افزایش یافته است قیمت “ما داریم.”

واردات این برند نصف شد

علیان در مورد واردات گوشی های شیائومی گفت: از ماه اوت واردات گوشی های شیائومی در اواسط ماه جولای است. به عبارت دیگر ، اگر 600 هزار گوشی شیائومی در ماه جولای وارد شده باشد ، این تعداد در ماه آگوست به 300 هزار دستگاه می رسد. “به تلفنی فکر کنید که حدود 40 درصد از سهم بازار را به خود اختصاص می دهد. وقتی واردات آن به نصف برسد ، تعادل بین عرضه و تقاضا را بر هم می زند و قیمت ها را تحت تاثیر قرار می دهد.”

“بازار از ابتدای سال در وضعیت بسیار آرام بوده است. “عرضه و تقاضا و قیمت ها به حالت عادی بازگشت ، اما متأسفانه این تصمیم تنظیم کننده تا حدی آرامش بازار را بر هم زده و وضعیت خرید و فروش و قیمت ها دچار نوسان شده است.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *