فوریه 6, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

تقسیم شوک در دنیزلی سبد

[ad_1]

اخبارDENİZLİ.COM

این انتظار در دنیزلی بسکت بود که فصل را با شعار قهرمانی در TBL آغاز کرد ، اما نتوانست ریتم مورد نظر را بدست آورد. سامسوناسپور مربی بعد از شکستش Sahin Atesdagli، پست را ترک کرد. این باشگاه در مورد استعفای آتشدگلو ، که هفته گذشته مدیریت سبز و سیاه وی اعلام کرد از حمایت کامل وی برخوردار است ، بیانیه ای نداد.

در دنیزلی بسکت ، که نتوانست آنچه را در لیگ می خواهد بدست آورد ، اظهارات مربی شاهین آتش داغلو در شبکه های اجتماعی به شرح زیر است: “من تصمیم گرفتم خانواده دنیزلی بسکت را ترک کنم ، که برای 3 فصل همیشه با ایمان و لذت خدمت می کردم. من می خواهم از همه اعضای باشگاه من ، به ویژه مدیریتی که به آمدن من به اینجا کمک کردند ، و سپس هیئت مدیره ما ، که مدیریت را به عهده گرفتند و همیشه با ما بودند ، تشکر می کنم. براکت دیگری باید به روی همه طرفداران بسکتبال ما باز شود ، به خصوص پشت سر Crucible که بزرگترین حامی ما است. ما مشتاقانه منتظر دیدار شما در این صحنه پرشور هستیم ، اگرچه این اتحادیه که روزهای بسیار خوبی داشتیم امروز به پایان رسیده است. “

دنیزلی بسکت که با 16 تیم در 11 بازی سیزدهم جدول TBL است ، 5 برد و 6 باخت دارد. سبزها و سیاهها روز شنبه 2 ژانویه با 17 امتیاز میزبان فینال اسپور در مکان دوازدهم خواهند بود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *