دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

ترامپ حاضر بود هزینه کند تا به ترزا می گوش ندهد

[ad_1]
ایسنا / ترامپ و ترزا می در دوران تصدی خود چنان رابطه محکمی داشتند که ترامپ بارها در اظهارات علنی و همچنین گفتگو با دیگر رهبران جهان از همتای انگلیسی خود انتقاد کرده است.


ترامپ حاضر بود هزینه کند تا به ترزا می گوش ندهد


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

پیرس مورگان ، مجری مشهور سابق صبح بخیر انگلیس گفت: “دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریكا گفته است كه حاضر است 100000 دلار بپردازد تا به سخنرانی ترزا می نخست وزیر سابق انگلیس گوش ندهد.”

مورگان که با چهل و پنجمین رئیس جمهور ایالات متحده دوست بود ، در مقاله ای برای Expectator نوشت که او یک بار به ترامپ گفت که ترزا می پس از ترک دفتر نخست وزیری بیش از 100000 ین (141،000 دلار) برای سخنرانی های خود گرفته است و ترامپ پاسخ داده است. “آیا شما با من شوخی می کنید؟ من 100000 ین می دهم تا آن را نشنوم!”

پیرس مورگان همچنین گفت که وقتی به ترامپ گفت نخست وزیر می از زمان استعفا در سال 2019 بیش از 1 میلیون دلار از سخنرانی های خود درآمد کسب کرده ، شوکه شده است.

رسانه های انگلیس گزارش می دهند که می سالانه 120،000 دلار از دفتر سخنرانان در واشنگتن دریافت می كند. همانطور که قبلاً گفته شد ، روابط دونالد ترامپ و ترزا می با فراز و نشیبهایی روبرو شده است ، هر دو سیاستمدار درگیر موضوعات مختلفی از جمله بریگز ، نشت اطلاعات حساس و تروریسم هستند. دیلی تلگراف در گزارشی براساس یک سند مخفی فاش شده گزارش داد: ترامپ در یک مکالمه تلفنی با همکار خود صحبت می کند که تقریبا او را گریه می کند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *