ژانویه 30, 2023
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

تجدید حیات برجام در دولت روحانی منتفی است

[ad_1]
فارس: یک مقام ارشد روسی گفت هنوز تاریخ دقیق هفتمین دور مذاکرات شورای امنیت سازمان ملل در وین هنوز تعیین نشده است.


لغو احیای برجام در دولت روحانی


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

میخائیل اولیانوف ، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین ، درباره احتمال برگزاری هفتمین دور مذاکرات در وین درباره از سرگیری توافق هسته ای با ایران اظهار نظر کرد.

این دیپلمات ارشد مسکو که در سال های اخیر همیشه در جلسات کمیسیون مشترک شرکت داشته است ، امروز در توئیت خود تأکید کرد که هنوز تاریخ دقیق دور جدید مذاکرات در وین مشخص نشده است.

اولیانوف در توئیتی نوشت: “تاریخ شروع دور هفتم مذاکرات در وین درباره یک برنامه اقدام مشترک جامع هنوز تعیین نشده است.” پس از انتخابات ریاست جمهوری ، ایران به زمان بیشتری برای آماده سازی نیاز دارد و این طبیعی است. “

وی گفت: “اگرچه عدم قطعیت امروز منافع هیچ کشوری را تأمین نمی کند ، اما هرچه مذاکرات زودتر آغاز شود ، بهتر است.”

پیام توئیتری اولیانوف در حالی است که شش دور مذاکرات غیرمستقیم بین ایران و ایالات متحده در مورد احیای مجدد شورای امنیت سازمان ملل در وین انجام شده است و در روزهای اخیر اظهار نظرهای زیادی درباره احتمال برگزاری دور هفتم مذاکرات صورت گرفته است.

هیئت جمهوری اسلامی ایران به سرپرستی سید عباس آراچی در این 6 دور مذاکرات اعلام کرد که اگر ایالات متحده به تعهدات خود پایبند باشد ، ایران آماده است اقدامات جبرانی خود را به حالت تعلیق درآورد.

پیش از این ، سعید حاتب زاده ، سخنگوی وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، در یک نشست خبری در تاریخ 3 ژوئیه گفته بود که آنتونی بلینکن ، وزیر خارجه جو بایدن گفته است که هیچ نشانه ای از تصمیم ایران برای بازگشت به جنگ هسته ای نمی بیند. دولت آمریكا نه تنها از برجام خارج شده است ، بلكه تمام تعهدات خود را تحت قطعنامه 2231 شورای امنیت نقض می كند و كشوری است كه اطلاعات بسیار مبهمی درباره انجام تعهدات خود تحت برجام دارد و قادر به بازگشت به وظایف خود و انجام وظایف خود را.

حاتب زاده خطاب به مقامات آمریكایی افزود: “ما آنها را تشویق می كنیم كه به جای لفاظی در مورد اقدامات عملی بیندیشند. “ما هم اراده و هم لغو تحریم ها را بررسی خواهیم کرد. اگر اراده لازم و لغو تحریم های طرف آمریکایی را ببینم ، پس از بازرسی اقدام جبرانی خواهیم کرد.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *