دسامبر 6, 2022
美國禮來犀利士有著顯著的勃起困難治療效果。藥物精準作用在陰莖部位,幫助海綿體血管平滑肌舒張。 犀利士 台灣官網正品限時大特賣,效果保證,謹防假冒。

بوریس جانسون از گروه 7 در مورد واکسن می پرسد

[ad_1]
نخست وزیر انگلیس از رهبران کشورهای ثروتمند گروه هفت خواست تا در نشست آینده خود در این کشور متعهد شوند که تا پایان سال 2022 کل جهان را علیه Covid 19 واکسینه می کنند.


بوریس جانسون از گروه 7 در مورد واکسن می پرسد


سایت خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

براساس اخبار ، بوریس جانسون نخست وزیر انگلیس روز جمعه میزبان اولین اجلاس G7 طی تقریباً دو سال آینده خواهد بود و تأکید می کند: “من به دنبال قول برای رسیدن به هدف واکسیناسیون جهانی هستم.

جانسون در بیانیه ای گفت: “واكسیناسیون جهانی تا پایان سال آینده بزرگترین شاهكار تاریخ پزشکی خواهد بود.” من از رهبران گروه هفت می خواهم که برای پایان دادن به این همه گیری وحشتناک به ما بپیوندند و قول دهند که هرگز اجازه نخواهیم داد که آسیب های ناشی از ویروس کرونا تکرار شود.

رهبرانی از آلمان ، فرانسه ، ایالات متحده ، ایتالیا ، ژاپن ، اتحادیه اروپا و کانادا در اجلاس سه روزه در شهر جنوب غربی کورنوال که از روز جمعه آغاز می شود ، به جانسون خواهند پیوست. این اولین سفر رئیس جمهور آمریكا جو بایدن به خارج از كشور پس از روی كار آمدن در كاخ سفید در ژانویه خواهد بود.

در حالی که ثروتمندترین کشورهای جهان اکثر جمعیت خود را واکسینه کرده اند ، بسیاری از کشورهای فقیر دسترسی مساوی به واکسن Covid 19 ندارند. کارشناسان بهداشت هشدار داده اند که در صورت عدم تزریق واکسن Covid ، ویروس همچنان ادامه خواهد یافت و جهش می یابد.

جانت یلن ، وزیر خزانه داری آمریکا که برای شرکت در جلسه وزیران دارایی G7 در لندن به سر می برد ، گفت که برای کشورهای ثروتمند واکسن دادن به کشورهای فقیر که توانایی تهیه واکسن Covid 19 را ندارند مهم است.

وی با تکرار موضع ایالات متحده در مورد لغو کپی رایت واکسن Covid گفت: “ما تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات موجود در زنجیره تأمین واکسن انجام خواهیم داد که از سرایت واکسن به سایر نقاط جهان جلوگیری می کند.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *