ژانویه 17, 2022

به مدت 40 سال واکسن بزنید

[ad_1]
در پی موفقیت مراسم عاشورا ، فرماندار کربلا شرط پذیرش زائران اربعین برای ورود به کربلا را داشتن کارت واکسیناسیون تاج اعلام کرد.


فرماندار کربلا: تا 40 سال علیه کرونا واکسینه شوید


پایگاه خبری تحلیلی Nameh News (namehnews.com):

به گزارش خبرنگار حج و زیارت خبرگزاری فارس ، دیروز بیش از 6 میلیون زائر در کربلا حضور یافتند و همزمان با عاشورا شکایت کردند. بقاع متبرکه امام حسین (ع) و حضرت عباس (ع) حضور داشتند و برخی نیروهای امنیتی با پهپادها وضعیت منطقه را بررسی کردند و در نهایت مراسم عاشورای حسینی در کربلا به خوبی پیش رفت.

همچنین در پی موفقیت مراسم عاشورای حسینی ، استاندار کربلا اهمیت حضور واکسن تاج در زیارت اربعین را اعلام کرد؛ به گفته استاندار کربلا ، تزریق واکسن تاج شرط پذیرش زائران اربعین به کربلا خواهد بود و هیچ زائری نمی تواند بدون کارت واکسیناسیون وارد کربلا شود.

البته این موضوع هنوز توسط نمایندگان دولت عراق تایید یا تأیید نشده است. بنابراین باید منتظر نظر دولت عراق در مورد وضعیت چهل سال اخیر و همچنین پذیرش یا عدم پذیرش زائر خارجی باشیم.

به گزارش فارس ، ستاد اربعین با توجه به مسئولیت خود در برنامه ریزی سفر به اربعین ، با رعایت نکات بهداشتی و منتظر موافقت طرف عراقی و ستاد کرونا در این زمینه ، آمادگی خود را برای تاسیس اربعین حسینی ماه ها اعلام کرده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *